Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Memory0 -  14 mar 2018, 13:22
 dolnośląskie
#262868
Wielkie dzięki :) Chodzi o opcje dostępne przez VCDS? Nie spodziewam się po tym zestawie nie wiadomo jakich efektów a samo radio miałem dostępne po bardzo niskich kosztach, więc nie zastanawiałem się dwa razy ;)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  14 mar 2018, 17:45
 śląskie
#262878
No ale jak mu buczy jak trzyma ręka telef to źle jest cos podłączone. lub podłącz pod zwykłą mp3, może telefon jest nie kompatybilny i nie wykrywa że jest coś podłączone.
By Memory0 -  14 mar 2018, 18:09
 dolnośląskie
#262880
W momencie kiedy trzymam telefon w ręce słychać coś takiego jak na filmie. Na Iphone kolegi było tak samo. Zwykłej mp3 jeszcze nie testowałem. Buczenie cichnie po odłożeniu telefonu na siedzenie/do schowka. Piny na kostce zgadzają się z układem pinów na radiu.

https://photos.app.goo.gl/A9ZLLDgX7WMQIU323

Możliwe, że jutro będę miał dostęp do kabla diagnostycznego to poszukam tej funkcji zwiększenia głośności aux.
Awatar użytkownika
By Kristoff -  20 mar 2018, 16:13
 mazowieckie
#263048
Witam.
Mam trochę nietypowe pytanie odnośnie radia RCD300.
U siebie mam jakieś nieoryginalne, małe, więc postanowiłem kupić właśnie rcd300. Znalazłem takie na allegro, umówiłem się ze sprzedającym, że pokryje koszty wysyłki jak kupię bez allegro i właśnie radio do mnie jedzie. W ogłoszeniu było, że radio nie ma kodu, więc pomyślałem, że nie ma problemu z kodem, ale co się okazało, to nie radio nie ma kody, ale to sprzedający nie ma kodu do tego radia. Takie niedomówienie, nieważne. Teraz szukam kogoś, lub jakiegoś sposobu, żeby odkodować to radio. Są na to jakieś sposoby? Polecicie coś?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  20 mar 2018, 16:46
 śląskie
#263049
wiec tak. rcd300 to straszna kicha, to takie radio dwa din na zapchanie dziury chyba że wiozłeś z mp3 to jeszcze jako tako bo mp3 posłuchasz.
koszt kodu zależnie od aso około 40zł
lub jakiś elekromechanik co robi radia. koszt od 20zł
Awatar użytkownika
By Kristoff -  20 mar 2018, 21:12
 mazowieckie
#263061
Mi nie chodzi o walory akustyczne, bo i tak słucham tylko radio i to niezbyt głośno. Chodzi mi bardziej o walory estetyczne. Podoba mi się jak radio tworzy jedną całość z deską/kokpitem. W ASO rozkoszują mi radio za takie marne grosze? Aż wierzyć się nie chce.. Myślałem raczej o jakichś szpecach, którzy mają sposoby na rozkodowanie każdego radia.. Jutro gdy przyjdzie radio, to zadzwonię do ASO, zapytam ile to kosztuje. Dzięki
By kuba94 -  20 mar 2018, 21:29
 pomorskie
#263062
W ASO ostatnio słyszałem że chcą 100 i do tego sprawdzają czy nie kradzione. Ale ktoś też pisał że odniego nic nie chcieli . Pewnie zależy od aso. Mogłeś napisać na forum to pewnie miał byś radio z kodem. Sam chętnie bym się swojego pozbył leży mi już z 6 lat
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  21 mar 2018, 0:13
 śląskie
#263065
Kristoff pisze:
20 mar 2018, 21:12
Mi nie chodzi o walory akustyczne, bo i tak słucham tylko radio i to niezbyt głośno. Chodzi mi bardziej o walory estetyczne. Podoba mi się jak radio tworzy jedną całość z deską/kokpitem. W ASO rozkoszują mi radio za takie marne grosze? Aż wierzyć się nie chce.. Myślałem raczej o jakichś szpecach, którzy mają sposoby na rozkodowanie każdego radia.. Jutro gdy przyjdzie radio, to zadzwonię do ASO, zapytam ile to kosztuje. Dzięki
No właśnie w tym radiu odbiór FM to tragedia, odbiera spoko nie zrywa nie szumi ale dźwięk jest jakby korektor był nie obecny. CD gra ładnie.
jak miałeś jakies firmowe 1 din Kenwood pionieer itp to pomyślisz ja pier... co za szmelc wsadziłem :wall:
Awatar użytkownika
By Kristoff -  21 mar 2018, 13:18
 mazowieckie
#263073
Radio dojechało. Dzwoniłem do serwisu VW, powiedzieli, że nie pomogą i żebym szukał magika, który odczyta mi kod..
Wysyłałem już dane radia w dwa miejsca, ale odpisują, że nie mają danych takich modeli. Może jest tu na forum ktoś, kto mi pomoże, poniżej zdjęcie naklejki z radia:
Obrazek
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  21 mar 2018, 16:33
 śląskie
#263080
szukaj po okolicy w jakimś sklepie z używanymi radiami i u elektromechanika.
popytaj na autozłoach o kontakt, przecież oni dają dużo komuś radii do rozkodowania,
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  21 mar 2018, 17:16
 pomorskie
#263084
Kristoff pisze:
20 mar 2018, 21:12
. Podoba mi się jak radio tworzy jedną całość z deską/kokpitem
Popieram, 1 din z dziurą to wizualna kiszka, bez kodu radio jest bezużyteczne, dlaczego kupiłeś bez kodu? Teraz musisz zapłacić za rozkodowanie, chytry dwa razy traci
Awatar użytkownika
By Kristoff -  21 mar 2018, 17:22
 mazowieckie
#263090
Nie o chytrość tu chodzi. Wszystkie są w podobnej cenie, Szukałem niepodrapanego, to wyglądało najlepiej ze wszystkich. W ogłoszeniu była taka fraza: "Radio nie ma kodu".
No ja to zrozumiałem, że nie potrzeba wpisywać kodu, żeby radio zadziałało, a okazało się, że to nie radio, a sprzedający nie miał kodu do radia. Nieważne, teraz już za późno.. Nauczka na przyszłość. Poradzę sobie.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35