Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By korniewicz -  02 kwie 2007, 15:23
 -------
#3729
dubel do usuniecia :)
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2007, 15:50 przez korniewicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By korniewicz -  02 kwie 2007, 15:49
 -------
#3732
lp pisze:
kolega korniewicz ma natomiast chyba jakies stare informacje na temat tych pioneerow :oops:
widzialem i slyszalem naprawde duzo clarionow,alpine i pioneerow i to te ostatnie graja najladniej.

a za 500 zl to mozna kupic swietne radio na stadionie... :oops:

pozdro
Jak to nie mozna kupic w miare dobrego radia za 500 zl. Nawet najtanszy alipne cde to swietne radio (oczywiscie w swoich widelkach cenowych i nic lepszego za ta kwote nie kupisz.)

Alpine robi swietne radia koniec i kropka. Pioneer tez robi dobre, ale nie takie jak alpine. Nie jestem jakims znawca w sprawie radiodtwarzaczy, ale z tych co mialem kolo 10 to zdecydowanie alpinka najlepiej grala. A mialem blaupunkta, jvc, piona, clariona i wlasnie alpina.

Co do przodu to mozna podobna wstawic glosnik srednicy do 30 cm, tylko nie wiem jaka jest max glebokosc montazowa:) Z takich zestawow dwu droznych jest zestaw infinity refka 5010CS. Ja jednak proponowalbym oddzielnie kupienie jakis 25 cm srednio-nisko tonowych lub niskotonowych (wg uznania) i do tego wysokotonowe oczywiscie zwrotniece dorzucic.T

Rowniez pozdrowienia.
By kameleon0781 -  13 maja 2007, 21:27
#4989
Tyle ¿e to absolutna nowo¶æ. Swoj± drog± niewiem jak to jest ¿e kto¶ na polskim allegro to sprzedaje , a na stronach vw , ebay , itp nigdzie nawet niema wzmianki. Przynajmniej niczego siê niedoszuka³em. Przypuszczam jednak ¿e producentem jest AISIN - jak to w najnowszym Audi. Ma kto¶ informacje kto jest producentem i jaka jest pe³na lista funkcji ??
Awatar użytkownika
By djsewek -  13 maja 2007, 21:43
 -------
#4990
Co¶ piêknego :lol:
Z tego co widac, to ma dotykowy LCD uuuu ale sliczne cackooo, czytnik karty i ciekawe co jeszcze?;)
Tez bym sie skusi³ na ta zabaweczke ;-)
Cena tez bedzie pewnie zaskakuj±ca :roll:
Awatar użytkownika
By djsewek -  13 maja 2007, 21:50
 -------
#4992
Sorki ze pisze temat pod tematem,ale....
Znalaz³em juz na allegro jest ta Navka ;-)

podaje linka:

http://allegro.pl/item193416999_vw_mfd_ ... obacz.html

Ale ta cena prawie 7000 ko³a ;( w saolnie pewnie 2 razy wiecej.

Ale prezentuje sie naprawde extra!! 8)
By wojtek -  30 mar 2008, 21:24
 mazowieckie
#8948
Guzzi daj se spokój :). RCD 300 gra s³abo, a jeszcze przepuszczone przez jakie¶ pseudo adaptery to juz wogole bedzie katastrofa :).
By guzzi -  31 mar 2008, 16:47
 -------
#8997
tak przynajmniej mówi³ sprzedawca: o mo¿liwo¶ci pod³±czenia mp3 przez z³±cze zmieniarki?
A propos:
cyprianmeister odebra³e¶ golfika? by³em dzi¶ u g. to ciê cytowali.
Awatar użytkownika
By krz_p -  31 mar 2008, 19:37
 wielkopolskie
#9006
pod³±czenie odtwarzacza mp3 a PDA to dwie ró¿ne sprawy
Awatar użytkownika
By team-am -  31 mar 2008, 19:44
 łódzkie
#9011
Odtwarzacz mp3 powienien chodzi poprzez adapter Aux, natomiast co chialby¶ uzyskac pod³±czaj±c palma :?:

Pozdr
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  01 kwie 2008, 0:08
 pomorskie
#9030
LOL cytowali ? dawaj na priv guzzi zeby nie zasmiecac , a Golfera mam odebrac niby w tym tyg.
By guzzi -  01 kwie 2008, 19:28
 -------
#9057
[quote="team-am"]Odtwarzacz mp3 powienien chodzi poprzez adapter Aux, natomiast co chialby¶ uzyskac pod³±czaj±c palma :?:

Pozdr[/quote

mp3 oczywi¶cie, mam spor± kartê i wyj¶cie na s³uchawki dlatego zastanawia³em siê - mo¿e siê da...]
By emiter -  01 kwie 2008, 19:44
 łódzkie
#9058
guzzi pisze:
team-am pisze:Odtwarzacz mp3 powienien chodzi poprzez adapter Aux, natomiast co chialby¶ uzyskac pod³±czaj±c palma :?:

Pozdr[/quote

mp3 oczywi¶cie, mam spor± kartê i wyj¶cie na s³uchawki dlatego zastanawia³em siê - mo¿e siê da...]
Oczywi¶cie, ¿e mo¿na, potrzebujesz tylko odpowiedni kabelek, i ustawiæ odpowiednio g³o¶no¶æ na PDA ¿eby sygna³ wchodz±cy do radia nie by³ przesterowany. :)
By guzzi -  01 kwie 2008, 19:55
 -------
#9059
emiter pisze:
guzzi pisze:
team-am pisze:Odtwarzacz mp3 powienien chodzi poprzez adapter Aux, natomiast co chialby¶ uzyskac pod³±czaj±c palma :?:

Pozdr[/quote

mp3 oczywi¶cie, mam spor± kartê i wyj¶cie na s³uchawki dlatego zastanawia³em siê - mo¿e siê da...]
Oczywi¶cie, ¿e mo¿na, potrzebujesz tylko odpowiedni kabelek, i ustawiæ odpowiednio g³o¶no¶æ na PDA ¿eby sygna³ wchodz±cy do radia nie by³ przesterowany. :)
Emiter - co¶ bli¿ej na temat tego kabelka?
pozdr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35