Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Radek -  24 kwie 2008, 13:44
 -------
#9601
By³em w VW i sprawa z kodem wygl±da tak:
je¿eli nie dosta³o siê kartki z kodem w instrukcji obs³ugi pojazdu (przy kupnie pojazdu z fabrycznie montowanym radiem), to przy od³±czeniu radia lub w przypadku wymiany/roz³adowania akumulatora nie trzeba wpisywaæ kodu. Je¿eli chce siê radio sprzedaæ to ¿eby kolejny w³a¶ciciel móg³ uruchomiæ urz±dzenie u siebie w samochodzie musi podaæ kod.
Aby uzyskaæ kod nale¿y udaæ siê do ASO VW, gdzie odczytanie kodu z systemu jest odp³atne. U mnie kosztuje to 50 z³, ale ja dosta³em rabat (jupiii :lol: :mrgreen:) i wynios³o to 35 z³.
Awatar użytkownika
By Jaro -  12 cze 2008, 18:36
 śląskie
#10140
Ma ktos ksero lub pdf instrukcji do fabrycznego radia rcd 300, poniewaz kupilem radyjko, ale ziomek nie mial instrukcji, a warto by ja miec :)
jak co to prosze wyslac na maila.
Pozdro
By maltan -  19 sie 2008, 20:49
 -------
#11468
Witam, dokona³em zakupu na allegro czekam jak dostanê przesy³kê i postaram siê zeskanowaæ aby¶cie mogli dowoli korzystaæ
By konixxx -  26 sie 2008, 0:26
 -------
#11683
na dniach postaram sie zrobic skany i zuploadowac, jak zrobie to dam linka
By maltan -  26 sie 2008, 20:14
 -------
#11724
jak znajdê czas zapodam instrukcjê serwisow± do Golfa V w zeszytach(bez skórki) ob³o¿ycie sobie szarym papierem, te¿ bêdzie wygl±da³
By Krzysiekk85 -  15 lut 2009, 13:44
 -------
#14888
Jak gra fabryczny zestaw g³o¶ników z radiem RCD 300 to chyba nie muszê pisaæ.
Chcia³bym jak najmniejszym kosztem poprawiæ d¼wiêk, bez wymiany radia.
My¶lê nad dwoma rozwi±zaniami.
Czy którekolwiek z tych rozwi±zañ ma jaki¶ sens przy fabrycznym radiu, czy radio poradzi sobie z tymi glo¶nikami? Bêdzie s³yszalny bas?
Awatar użytkownika
By Tyson -  15 lut 2009, 17:44
 mazowieckie
#14908
dokladnie tak jak pisze racepool. Ja u siebie bede wymienial radyjko i glosniki gdzies za max 2 tygodnie. Jest temat o moim sprzecie ktory chce wlozyc zamiast fabryki. Tanim kosztem a bedzie nawet dobrze gralo i przede wszystkim bass bedzie odczuwalny, nawet przy duzych prekosciach, czego z farycznego radia i glosnikow nie osiagniesz, bo radio ma tylko 4x20W wiec bieda niesamowita.
Awatar użytkownika
By liroyek -  16 lut 2009, 12:33
 -------
#14950
gdzies widzialem kostke z wyjsciem liniowym :) wtedy wyjdziesz na wzmachol i potem glosniki :)

samo radio nie zasili takich glosnikow :) wiem bo to testowalem ;)

mam u siebie hertze, i jak mi cos w pionku na kostce nie stykalo to wlozycel rcd300 na szybko i kapa :) dobrze ze juz pionek wrocil na swoje miejsce :D
By DABLJU -  28 kwie 2009, 23:37
 -------
#16549
To ja powróce do tematu. Mam RCD300 i jednak chce zamkn±c sie jedynie w zakupie wzmacniacza i zestawu na zwrotnicach. Czy jest ktos kto tak zrobi³ juz - wiem ze sie da ???? Bo Widze ze temat stary...
Awatar użytkownika
By racepool -  29 kwie 2009, 9:41
 -------
#16556
Zrobiæ siê da, je¼dzi³em w takim zestawieniu miesi±c bo d³u¿ej siê nie da³o...:lol:

Musisz kupiæ przej¶ciówke z sygna³u g³o¶nikowego na RCA tzw High-Low Converter i po sprawie..

Co do jako¶ci takiego zestawienia....nawet jak dasz hajendowe g³o¶niki i wzmaka to bêdzie co najwy¿ej g³o¶niej ale jako¶ci raczej nie znajdziesz.

W razie gdyby¶ siê zdecydowa³ to chyba gdzie¶ mam mój konwerter Sinuslive'a z przygotowan± ju¿ kostk± pod pi±teczke wiêc mogê go oddaæ :wink:
By DJ One-Way -  29 kwie 2009, 11:21
#16560
powiem krótko, jako¶æ z fabrycznego rcd 300 to tragedia!! Pierwsze co zrób to zmieñ na jednostkê niefabryczn±!! Ja zmieni³em na alpine'a i ró¿nica w jako¶ci oraz g³o¶no¶ci jest bardzo wyra¼na, ju¿ nigdy nie powróci³bym do fabrycznej jednostki:) Potem inwestuj w g³o¶niki i wzmacniacz, pozdro:)
By DJ One-Way -  29 kwie 2009, 11:28
#16561
przede wszystkim zmien to rcd 300 na niefabryczn± jednostkê, bo jako¶æ d¼wieku i moc z tego to tragedia:) a potem zmiana g³o¶ników i ew. wzmak.:)
By DABLJU -  29 kwie 2009, 13:40
 -------
#16566
cholera... to chyba musze poszukac jakiegos 2 dinowego czego¶ konkretnego... jakies propozycje ??
Awatar użytkownika
By Tyson -  29 kwie 2009, 22:00
 mazowieckie
#16575
DABLJU pisze:cholera... to chyba musze poszukac jakiegos 2 dinowego czego¶ konkretnego... jakies propozycje ??
warto przeplacac za 2 diny? radyjko 2-dinowe to koszt min 1000zl, to za taka kwote radyjko 1-din bedziesz juz mial miodzio :)

zapomnialem dodac.. radio 2 dinowe jest smakowitym kaskiem dla zlodziejaszkow, kilka osob z forum juz stracilo radyjko:evil:, a teraz jeszcze w czasach kryzysu to wogole trzeba uwazac :P
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35