Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By zgredekimielin -  02 gru 2014, 18:41
 dolnośląskie
#152694
Witam, mam problem z oryginalnym radiem w moim golfie (szczerze mówiąc nie znam nawet marki), problem jest taki, że od kiedy zrobiło się zimno to radio włącza mi się dopiero po przejechaniu kilku minut samochodem, tzn. jest włączone cały czas lecz dźwięk pojawia się dopiero po kilku kilometrach. Na komputerze możliwe że wtedy pojawi się przekreślony głośniczek, lecz nie dokładnie zauważyłem. Może ktoś miał taki problem albo wie co zaradzić?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  18 lut 2015, 10:00
 pomorskie
#166785
zgredekimielin pisze:Witam, mam problem z oryginalnym radiem w moim golfie (szczerze mówiąc nie znam nawet marki), problem jest taki, że od kiedy zrobiło się zimno to radio włącza mi się dopiero po przejechaniu kilku minut samochodem, tzn. jest włączone cały czas lecz dźwięk pojawia się dopiero po kilku kilometrach. Na komputerze możliwe że wtedy pojawi się przekreślony głośniczek, lecz nie dokładnie zauważyłem. Może ktoś miał taki problem albo wie co zaradzić?
Pozdrawiam.

sprawdź w ustawieniach czy nie masz po włączeniu wyciszonego radia i jak masz ustawiona funkcję GALA która odpowiada za automatyczne podgłasnianie radia w zależności od wzrostu prędkości