Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By mati5123 -  02 gru 2014, 20:35
 pomorskie
#152717
Witajcie! Mam problem podczas modyfikacje moje radio przestało grać pomyślałem ,że pewnie jakieś zwarcie i bezpiecznik poszedł okazało się że wszystkie są całe .
podłączyłem miernik pod kostkę zasilającą nr. 2 na obrazku i miernik wskazywał 0,6 V czyli ewidentnie coś się spaliło .
Szukam głębiej odłączyłem kostkę nr.1 i po stronie styków męskich zasilanie prawidłowe .
Następnie podłączyłem wszystko tak jak powinno być jednak odłączyłem Can Interface KI.15 (element 5 bodajże) i okazało się ,że na kostce nr 2 wskazanie miernika wyniosło 0 V czyli moim zdaniem właśnie ten element zostal uszkodzony jak uwarzacie . Radio nie jest oryginalne jest to radio 1 din Sony . Więc z tego co czytam ten Can Interface jest tylko do Navi można go jakoś pomnoc i sprawdzić czy Radio będzie grało ? THX za pomoc

Obrazek
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  02 gru 2014, 21:21
 śląskie
#152733
w tej wtyczce 2 to jakie piny sprawdziłes. na jednym jest stała masa oraz plus i na nastepnym plus po stacyjce zapewne z puszki can
tu fajnie narysowane
Obrazek
Awatar użytkownika
By mati5123 -  02 gru 2014, 21:34
 pomorskie
#152741
Zostały sprawdzone wszystkie piny , powiem nawet że dzień wcześniej też sprawdzałem i wtedy wskazania były normalne ( czyli było napięcie ) teraz jest w granicach 0,6 V ja obstawiam ,że coś się mogło spalić nie wiem może jestem w błędzie poprawcie mnie. Może podczas sprawdzania bezpieczników nie zauważałem ,że jakiś jest nadpalony więc aby być w 100% pewnym możecie podać dokładny nr. bezpiecznika na Radio .