Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By jurgeen -  05 maja 2015, 14:25
 pomorskie
#177149
Mam dokładnie taki sam zestaw u siebie i jestem bardzo zadowolony, co prawda na zawody car audio się nie nadaje ale jest w zupełności wystarczający. Wcześniej miałem subwoofer JBL na pół bagażnika i efekt był jak dla mnie podobny.
Awatar użytkownika
By Sajmon -  05 maja 2015, 14:42
 śląskie
#177151
jurgeen pisze:Mam dokładnie taki sam zestaw u siebie i jestem bardzo zadowolony, co prawda na zawody car audio się nie nadaje ale jest w zupełności wystarczający. Wcześniej miałem subwoofer JBL na pół bagażnika i efekt był jak dla mnie podobny.
A masz to podłączone pod RNS-a?
Awatar użytkownika
By seba697 -  05 maja 2015, 16:41
 łódzkie
#177159
Sajmon pisze:
jurgeen pisze:Mam dokładnie taki sam zestaw u siebie i jestem bardzo zadowolony, co prawda na zawody car audio się nie nadaje ale jest w zupełności wystarczający. Wcześniej miałem subwoofer JBL na pół bagażnika i efekt był jak dla mnie podobny.
A masz to podłączone pod RNS-a?
mam taki sam pod rnsa
Obrazek
By stiepanek -  05 maja 2015, 17:32
 śląskie
#177160
seba697 pisze:
Sajmon pisze:
jurgeen pisze:Mam dokładnie taki sam zestaw u siebie i jestem bardzo zadowolony, co prawda na zawody car audio się nie nadaje ale jest w zupełności wystarczający. Wcześniej miałem subwoofer JBL na pół bagażnika i efekt był jak dla mnie podobny.
A masz to podłączone pod RNS-a?
mam taki sam pod rnsa
Obrazek
Tą zabudowę masz kupioną gotową czy sam robiłeś?
RCD ma wyjście na wzmak?
Bo ja bym to chciał podłączyć pod MFD2 CD
Awatar użytkownika
By przemo564 -  03 lis 2015, 17:33
 łódzkie
#198996
Nie wiem czy aktualne
A ja mam specjalnie pod golfa w lewe nadkole woofer MB Quart aktywny z wbudowanym wzmakiem i na prawde gra rewelacyjnie
By golfer_1984 -  06 mar 2016, 14:19
 podkarpackie
#218700
przemo564 pisze:Nie wiem czy aktualne
A ja mam specjalnie pod golfa w lewe nadkole woofer MB Quart aktywny z wbudowanym wzmakiem i na prawde gra rewelacyjnie

Jakieś zdjęcia?
Awatar użytkownika
By przemo564 -  07 mar 2016, 19:28
 łódzkie
#218880
U mnie tak:


Obrazek


A heszcze jak masz ten plastik na boczku pod parapetem w bagazniku z wycieciem i gniazdem 12v to jeszcze lepiej pasuje i chowa sie górą troszke bardzie niż u mnie
Awatar użytkownika
By TomuŚ -  31 mar 2016, 23:00
 pomorskie
#222461
Nieeee. Nie mam czasu zabardzo bo robie zony auto wymieniam silnik itd... w golfie tez ostatnio troche pomodzilem ale nawet nie mialem czasu sie pochwalic :unsure:

Glosniki msm nawet dwa fajne pod zabudowe jeden JBL drugi blaupunkt do tego tez mam odpowiednie wzmacniacze trzeba tylko troche plyty wkretow sylikonu materialu i czasu :unsure: