Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By wojtek-e30 -  30 kwie 2016, 13:17
 warmińsko-mazurskie
#226441
Mam pytanie do tej zabudowy MB Quarta. Żeby to zamontować trzeba wyciągać oryginalny boczek czy dajemy to na boczek, jak to się trzyma ?
Awatar użytkownika
By TomuŚ -  01 cze 2016, 13:54
 pomorskie
#229835
Chce obliczyć obudowę pod mój głośnik ale co tu dużo mówić zaczęły sie schody hmmm.... jak wprowadzić parametry głosnika które sa po prawej stronie na fotce do winISD ??? wydaje mi sie że coś tu jest nie tak czegoś na pewno na wykresie producenta brakuje ;( :evil: :fluff: :fluff:

Obrazek

Dodano po 15 minutach 8 sekundach:
albo inaczej znajdzie sie ktoś kto mi obliczy ścianki do w/w głośnika by zrobić mniej więcej coś takiego jak w filmiku??? z tym że pod jeden głośnik i bardzo na to liczę że skrzynka bedzie mniejsza na oko ośmielę sie twierdzić że coś miedzy 28-30 litrów, czyli istnieje prawdopodobieństwo że podłoga sie nie podniesie :)


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eckOKSE ... 872.991019[/youtube]
Awatar użytkownika
By slavko83PL -  20 lis 2016, 9:45
 śląskie
#243129
Witam. Chciałbym się poradzić i "ukraść " jakiś pomysł na zabudowe:) w poprzednim autku jeździła ze mną skrzynia tyle że zajmowała cały bagażnik. Nie przeszkadzało mi to za bardzo gdyż mój stan cywilny oraz ilość osób poruszających się autkiem była zgoła inna niż teraz. Golf jest jako drugie autko ale to nadal mój deily i potrzebuje miejsca w bagażniku. Tak więc do rzeczy. Ze skrzyni zostały dwa głośniki JBL Gt4 1000w oraz wzmacniacz Sony Xploud 600w. Ma ktoś jakiś fajny pomysł jak to zabudować. Czy może pozbyć się tego i poszukać czegoś innego? Za każdą sugestię z góry dzięki.
By Macabra91 -  17 gru 2016, 18:10
 wielkopolskie
#244473
napewno z zabudowy nie uzyskasz tak duzej mocy jak ze skrzyni ,chyba ze zrobisz taka zabudowe ze nie bedzie nic z bagaznika ;/ ja mam aktualnie skrzynie z glosnikiem Pioneera z serii Champion na wzmacniaczu JBL, i gra pieknie , jak potrzeba to i "łeb" urwac potrtafi ale nie da sie tak sluchac na dluzsza mete , glosik ma 1800 watt i wyciaga 143,5db :cool: