Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By czernsmolista -  16 maja 2015, 15:39
 śląskie
#178548
Heja. Mam nastepujace pytanie. Ktoredy podarzaja przewody od radia w strone tylnych drzwi. Mam klopot z prawym tylnym glosnikiem basowym raz gra raz nie gra. Czy moglo sie cos rozpiac? Od razu mowie ze nie podejrzewam zlamania kabli w tej harmonijce od drzwi bo i ja sciskalem i nic. Glosnik wlacza sie po jezdzie po dziurawej drodze pozniej znowu milknie, i tak w kolko. Vcds pluje bledem o przerwie w okablowaniu do tylnego prawego glosnika basowego. Nie usmiecha mi sie próć boczku drzwi chyba ze nie bedzie innej diagnozy. A byc moze wypad przewod od kostki w radio? Prosze o sugestie od czego wystartować.
Awatar użytkownika
By Tyson -  16 maja 2015, 15:53
 mazowieckie
#178554
Jeżeli twierdzisz, że przewody w przelotce są ok, to ja bym zrzucił boczek i zobaczył co tam się dzieje przy głośniku,
Kostka przy radiu? Raczej mało prawdopodobne.
Przewody idą progami.
By czernsmolista -  16 maja 2015, 18:32
 śląskie
#178560
Tyson lukne jeszcze kontrolnie do przelotki jak tam bedzie wszystko bankowo okej zrzuce boczek i postaram sie tam wyniuchac. W kazdym badz tazie dziekuje.

Czy majac 10 glosnikow w samochodzie z tylu posiadaja one zwrotnice i czy uszkodzeniu moze ulec ta zwrotnica? Drzwi z powodu braku czasu nie rozebtalem jeszcze stad pytanie.