Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Ramzes -  03 paź 2015, 12:36
 kujawsko-pomorskie
#194895
Witajcie. Dzwonił przed chwila do mnie wujas, który na codzień mieszka w Berlinie ale aktualnie jest w Krakowie u mojego kuzyna, który tam studiuje. Chciał sobie zaktualizować navi w Porsche Cayenne i coś poszło nie tak przez co wszystko się zawiesiło. Czy znajdzie się u nas na forum magik z Krk lub okolic, który by chciał zerknąć co się z tym stało? W końcu to grupa VAG. Jeśli tak to proszę o kontakt na prv. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  03 paź 2015, 14:26
 dolnośląskie
#194912
Ramzes pisze:Witajcie. Dzwonił przed chwila do mnie wujas, który na codzień mieszka w Berlinie ale aktualnie jest w Krakowie u mojego kuzyna, który tam studiuje. Chciał sobie zaktualizować navi w Porsche Cayenne i coś poszło nie tak przez co wszystko się zawiesiło. Czy znajdzie się u nas na forum magik z Krk lub okolic, który by chciał zerknąć co się z tym stało? W końcu to grupa VAG. Jeśli tak to proszę o kontakt na prv. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Krzycho???
Awatar użytkownika
By Ramzes -  03 paź 2015, 14:35
 kujawsko-pomorskie
#194915
A-R-T-U-R pisze:
Ramzes pisze:Witajcie. Dzwonił przed chwila do mnie wujas, który na codzień mieszka w Berlinie ale aktualnie jest w Krakowie u mojego kuzyna, który tam studiuje. Chciał sobie zaktualizować navi w Porsche Cayenne i coś poszło nie tak przez co wszystko się zawiesiło. Czy znajdzie się u nas na forum magik z Krk lub okolic, który by chciał zerknąć co się z tym stało? W końcu to grupa VAG. Jeśli tak to proszę o kontakt na prv. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Krzycho???
Juz się odezwałem do niego, czekam na odp :friends: