Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By kafello -  11 paź 2015, 13:28
 spoza Polski
#196003
Witam. Zaczne od tego ze uzywalem opcji szukaj, ze ''googlowalem'' i fakt informacji jest sporo ale problem jest taki ze ja jestem kompletnie zielony w temacie car audio i nawet wiekszosc uzywanych terminow nie wiele dla mnie znaczy. Czytam fora od paru tygodni ale nic z nich nie moge wyciagnac dla siebie zeby dokonac konkretnego zakupu a wymagania mam no mysle nie wielkie. Posiadam Golfika V GTI z 2007 roku 3-drzwiowy, mam w nim najbardziej podstawowe radio jakie bylo dostepne. Mialem okazje nabyc radio Pioneer AVH-X8700BT ktore ma wszystkie bajery jakie mnie interesowaly, przypadkiem stalem sie tez posiadaczem mat wygluszajacych i jakis kabli oraz dwoch duzych wzmacniaczy i akumulatora zelowego. Nie jestem pewny czy chce to wszystko wykorzystac bo po pierwsze nie chce zawalic calego bagaznika no i nie chcialbym dokonywac zadnych przerobek. Chcialbym bardzo was poprosic koledzy o doradzenie/polecenie jakiegos zestawu glosnikow ktore moglbym bez przerobek zamontowac w miejsca aktualnych plus jakis nie duzy subik gdzies schowany w bagazniku, budzet mam dosc elastyczny wiec im przyjemniej bedzie gralo tym lepiej chociaz wiem juz ze w golfie glosniki sa w kiepskich miejscach oraz ze glosniki w standardowych wymiarach i miejscach nie beda graly nie wiadomo jak ale ja tez wielkim audiofilem nie jestem co potwierdza moj brak wiedzy w tym temacie.