Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By furbs -  03 sty 2012, 20:11
 -------
#58585
Ja osobiście używam od kilku ładnych lat unidena pro 510 xl i złego słowa powiedzieć nie mogę. Najpierw latałem z anteną magnesową presidenta około 70cm a teraz mam sirio triflex zamiast normalnej anteny w dachu i jest ok.

Jak kiedyś pojechałem na strojenie do serwisu CB i gość zobaczył tego mojego uniden'a (już po tych jazdach z homologacją) to stwierdził, że w końcu jakieś porządne radio. Dodatkowo kumple z kilku-samochodowej firmy transportowej w ciężarówkach też używają tylko tych radyjek.
By Krajes -  03 sty 2012, 21:14
 podlaskie
#58594
uniden'a pro 520 xl moge mieć za ok 200 zł czyli chyba przyzwoita cena a w tej samej kwocie proponowano mi nowego M-Tech Legend II gdzie podobno ma być ta sama jakość i parametry bo podobno na tych samych podzespołach są obydwa radia i nie wiem czy brac stare sprawdzone czy nowe z gwarancją
By dziii -  03 sty 2012, 21:32
 wielkopolskie
#58610
Krajes pisze:uniden'a pro 520 xl moge mieć za ok 200 zł czyli chyba przyzwoita cena a w tej samej kwocie proponowano mi nowego M-Tech Legend II gdzie podobno ma być ta sama jakość i parametry bo podobno na tych samych podzespołach są obydwa radia i nie wiem czy brac stare sprawdzone czy nowe z gwarancją

mam m-techa i jestem z nieogo zadowolony co prawda na początku było cięzko ale to przez mój wzmacniacz ale jak ogarnąłem wszystko to chodzi aż miło :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  04 sty 2012, 23:56
 mazowieckie
#58732
dziii pisze:mam m-techa i jestem z nieogo zadowolony co prawda na początku było cięzko ale to przez mój wzmacniacz ale jak ogarnąłem wszystko to chodzi aż miło :)
w jaki sposób sobie z tym poradziłeś?
By stepniak.p -  05 mar 2012, 18:13
 -------
#64511
pierwsze podstawowe pytanie to ile chcesz na to wydać pieniędzy....i czego oczekujesz....

specjalistą nie jestem - najlepiej zapytać na forum o takiej tematyce :mrgreen:
jeśli miałbym radzić to na topie są tanie fajne radia pod marką YOSAN :wink: albo tańszy mniejszy model pro 120 albo turbo - większy lepszy
Sam zastanawiam się nad którymś z modeli :wink:
Ponoć mają dobre filtry :D


...ale tak jak mówię specjalistą nie jestem...tylko co nieco czytam na ten temat :wink:
Awatar użytkownika
By olsen-72 -  05 mar 2012, 20:44
 spoza Polski
#64524
Od kilkunastu latach latam po całej Europie i moim zdaniem nie ma co gadać President bije wszystki inne radia o głowe. Anteny też mają rewelacyjne ale coś za coś - cena :( Z tańszych polecam Midland'a.
By stepniak.p -  05 mar 2012, 21:36
 -------
#64543
czytam artykuły, porównania, testy różnych radyj i radia presidenta wypadają bardzo blado :( niestety

firma z ogromnymi tradycjami robi coraz większe dziadostwo :roll:

żeby nie być goło słownym : kupiłem kilka lat temu presia......szumofon jak cholera....poszedł do sinadu na poprawę....odrobinę pomogło...radia da się słuchać tylko w trasie i w nocy....w każdym innym środowisku nie da się go po prostu słuchać....

przykład II : kolega wydał ostatnio wywrotkę pieniędzy na nowego Johnego III i to samo...trochę lepiej działające ASC ale dalej to kaszana :mrgreen:


Trzeba będzie przetestować tego Yosana :mrgreen: bo jeśli faktycznie ma dobre filtry to bez sensu wyrzucać pieniądze na szumofony presidenta :mrgreen:
By KriSSo -  05 mar 2012, 21:42
 zachodniopomorskie
#64544
Wydałem pieniądze na dwa zestawy, droższy i tańszy.
Droższy - president Harry II + President Ohio.
Tańszy - Uniden 520 pro xl + Hustler IC 100.

Ten tańszy działa bez porównania lepiej, a kosztował dwa razy mniej.
By marmi m -  05 mar 2012, 22:02
 śląskie
#64548
stepniak.p pisze:przykład II : kolega wydał ostatnio wywrotkę pieniędzy na nowego Johnego III i to samo...trochę lepiej działające ASC ale dalej to kaszana :mrgreen:
bo fabrycznie dalej niezbyt dobrze konfigurują te asc, pełno na forach porad jak to poprawić, ja wysłałem do serwisu w częstochowie i mi poprawili asc i teraz jest cisza...
By marmi m -  05 mar 2012, 22:03
 śląskie
#64549
olsen-72 pisze:Anteny też mają rewelacyjne ale coś za coś - cena :( Z tańszych polecam Midland'a.
Ja jednak do anten presidenta mam złą opinię... drogie jak diabli a nie działają jak powinny, wedle mnie antena to najlepiej sirio...

Fakt że chwalą tego yosana ale przydałby się jakiś test jego dokładny, aczkolwiek odsłuchy tego 3031turbo na youtubie są naprawdę dobre...
By stepniak.p -  05 mar 2012, 22:12
 -------
#64550
marmi m pisze:
olsen-72 pisze:Anteny też mają rewelacyjne ale coś za coś - cena :( Z tańszych polecam Midland'a.
Ja jednak do anten presidenta mam złą opinię... drogie jak diabli a nie działają jak powinny, wedle mnie antena to najlepiej sirio...
fakt...president drogi jak jasna cholera :mrgreen: bardzo dobrze wykonane, ale nie za tą cenę :shock: :mrgreen:
doby stosunek jakość <---> cena ma sirio, sirtel :wink:




P.s.
temat trzeba by przenieść do odpowiedniego działy :mrgreen: Moderatorze działaj :D :mrgreen:

Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
By fredric -  05 mar 2012, 22:20
 mazowieckie
#64551
ju zrobione. od siebie dodam że antena im dłuższa tym lepsza do tego montaż na stałe a nie na magnesie też poprawia działanie. wszystkiego rodzaju xenony z biedronki swoje szumy robią. kwestia president hmm jak dla mnie to tylko stare radia są dobre bo to co teraz robią to zwykłe szumofony ale znaleźć nie grzebane stare radio to raczej niemożliwe. jak już kupować coś za małą kasę to poszukaj unidena tego niby zakazanego. to samo co president a raczej president to jest to samo co uniden hehe a kosztuje mniej i naprawdę dobre radio za niewielką kasę.yosan kiedyś był dobry ale teraz to niestety to samo co reszta chińskiego g.....
Awatar użytkownika
By team-am -  06 mar 2012, 8:13
 łódzkie
#64567
Niestety nowe Presidenty to juz to samo co konkurencja, masowa produkcja, nie trzymaja parametrów itp. Kupując dziś nowe CB tez miałbym problem co wybrać dlatego mam starego Presidenta Herberta I na 4 pin i jestem mega zadowolony a pare radyjek juz posiadałem.
Jak szukasz czegos małego to Uniden 520XL
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25