Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Mandi -  03 cze 2007, 12:05
 dolnośląskie
#5378
ja posaidam radyjko president NINJA i do tego anetna presidenta ohayo mega udany zestaw montaz radia pomiedzy siedzeniem pasa¿era a konsol±
radio jest estetyczne i ³adnie zgrywa sie z kokpitem:)
Awatar użytkownika
By szymon2002 -  25 paź 2007, 22:02
 -------
#6785
A ja zamontowa³em alana 101 i antenkê president georgia i swietne to hula :lol: polecam
Awatar użytkownika
By Bruce -  25 paź 2007, 22:13
 mazowieckie
#6786
Nie za krotka ta antena ?
Na jaka odleglosc daje sobie rade ?
Awatar użytkownika
By team-am -  25 paź 2007, 22:15
 łódzkie
#6787
To i ja sie pochwale 8)
Radyjko to Alan 100 umieszczony pod siedzeniem pasa¿era :wink: Miejsce ma tyle samo plusów co minusów. Cie¿ko jest je regulowac podczas jazdy ale za to mi³osnicy cudzej w³asno¶ci nie maja pojecia ze tam sie znajduje. Antenka to Wilson 100cm na magnesik (polecam) testowana raz do 215km/h, regularnie jezdzona do ok 180-190 i bez problemów.

Pozdr
Awatar użytkownika
By szymon2002 -  26 paź 2007, 7:38
 -------
#6790
Bruce pisze:Nie za krotka ta antena ?
Na jaka odleglosc daje sobie rade ?

Zasiêg 7-9km wystarczy. :lol: Warunek :!: wyregulowany "swr".
Daje rade i naprawde siê sprawdza!!!
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  20 sty 2008, 10:21
 kujawsko-pomorskie
#7711
Nadszed³ czas abym podzieli³ siê moimy wra¿eniami z ostatnich jazd na trzsie w kontek¶cie wytrzyma³o¶ci magnesowego monta¿u anteny CB.
Teraz weryfikujê swoj± poprzedni± wypowie¿ w tej sprawie. W bezwietrzne dni mo¿na ¶migaæ z prêdko¶ci± 170 km/godz i nic siê nie dzieje przy wy¿szej prêdko¶ci nie sprawdza³em. Sprawdza³em wytrzyma³o¶æ w wietrzny dzieñ i niestety antena odpad³a przy 150 km/godz ale w momencie kiedy wyjecha³em z drogi zalesionej na otwart± przestrzeñ. Wczoraj kiedy jecha³em w t± wietrzn± pogodê z prêdko¶ci± 120 km/godz w momencie wymijania siê z TIR-em antenka odpad³a raz a po kilku kilometach w podobnej sytuacji drugi raz. W momencie wymijania siê z TIR-em kiedy wieje wiatr od jego strony podmuch jest tak silny ¿e potrafi "rzuciæ" ca³ym samochodem a co tu dopiero mówiæ o antence.
Fakt odpadania antenki jest rzeczywi¶cie nieprzyjemnym uczuciem nie mówi±c ju¿ o tym ¿e narazie nie sprawdza³em czy czasem nie ma jakich¶ uszkodzeñ nadwozia ( nic nie widaæ bo tak brudnego samochodu jeszcze nie mia³em ).
Bêdê musia³ zastanowiæ siê nad zmian± anteny na inn± z mocniejszym magnesem lub wykombinowaæ co¶ innego aby siê trzyma³a bo z radyjka nie zrezygnujê. Mam wrarzenie ¿e ju¿ zarobi³o na siebie z nawi±zk±.
Awatar użytkownika
By team-am -  20 sty 2008, 10:51
 łódzkie
#7712
Zdecydowanie polecam Wilsona, póki co nie mia³em problemu z trzymanie

Pozdr
Awatar użytkownika
By fredric -  20 sty 2008, 12:55
 mazowieckie
#7713
powiem tak u mnie na golfie smiaga ml145 midlanda. magnes jest standardowy i nie mia³em problemu jeszcze a nie naleze do wolnych na drodze. wytrzyma³a ponad 200 i nic sie nie dzia³o, czesto jezdze w granicy 160 mijam tiry i nic. ciekawe jest to ze jak ja na sharana wsadzi³em to spad³a mi przy 160.ogolnie polecam antenke jest d³uga ale cos za cos jak wiadomo im d³uzsza tym lepsza:)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  20 sty 2008, 15:08
 kujawsko-pomorskie
#7716
team-am pisze:Zdecydowanie polecam Wilsona, póki co nie mia³em problemu z trzymanie

Pozdr
Dziêki z podpowied¿ dot. anteny . A mo¿e kto¶ ma te¿ do¶wiadczenia w tym temacie i mo¿e co¶ zasugerowaæ.
By³bym wdziêczny.
By Domi -  20 sty 2008, 18:30
 mazowieckie
#7718
Hustler IC 100
koszt okolo 90zl

Magnes testowany przy 220.

Zbiera spokojnie na 10km
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  20 sty 2008, 22:07
 kujawsko-pomorskie
#7721
Domi pisze:Hustler IC 100
koszt okolo 90zl

Magnes testowany przy 220.

Zbiera spokojnie na 10km
Mam nadziejê ¿e to dobry wybór. Kiedy j± otrzymam i przetestujê to siê odezwê.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  24 sty 2008, 13:26
 kujawsko-pomorskie
#7785
Antenê o której pisa³em czyli HUSTLER IC 100 ju¿ otrzyma³em i jest zamontowana. :P :P . Narazie stwierdzam poprawê ³±czno¶ci po wzglêdem odleg³o¶ci w terenie zabudowanym. Jutro jadê do Torunia wiêc bêdzie próba na trasie. Pogoda jest fatalna wiêc prawdopodobnie nie bedzie próby szybko¶ci.
O wynikach moich dalszych obserwacji poinformujê niebawem
By Jedi -  24 sty 2008, 23:57
 -------
#7801
zawsze sie zastanawialem jak to jest z wytrzymaloscia mocowania takich anten przy duzych predkosciach, jak widac niektore moga odpadac. Ja tam raczej nigdy nie zdecyduje sie na cd radio.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  25 sty 2008, 7:34
 kujawsko-pomorskie
#7803
Jedi pisze:zawsze sie zastanawialem jak to jest z wytrzymaloscia mocowania takich anten przy duzych predkosciach, jak widac niektore moga odpadac. Ja tam raczej nigdy nie zdecyduje sie na cd radio.
Jak bêdziesz je mia³ to docenisz ten fakt.--- doradzam zakupiæ.
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 sty 2008, 8:05
 wielkopolskie
#7804
Jedi pisze:zawsze sie zastanawialem jak to jest z wytrzymaloscia mocowania takich anten przy duzych predkosciach, jak widac niektore moga odpadac. Ja tam raczej nigdy nie zdecyduje sie na cd radio.
przejed¼ siê raz w trasê z cb a nie bêdziesz sobie wyobra¿a³ je¿d¿enia bez cb
mam antenê President Ohio, 85 cm wysoko¶ci, jeszcze mi ani razu nie spad³a
trzyma siê do ok. 200 bez problemów, na trasie z prêdko¶ciami 120-130 przy b. wietrznej pogodzie te¿ siê trzyma dobrze, podmuch z przeje¿d¿aj±cego TiR'a nie jest w stanie jej oderwaæ od dachu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25