Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Jedi -  25 sty 2008, 11:15
 -------
#7805
jezdze ok 30-35tys rocznie, sporo z tego po trasie, moze dziwne, ale jakos nie przekonam sie do cd radia, a jezdzilem kilka razy ze znajomymi ktorzy mieli. Jak na razie policje dosc skutecznie udaje mi sie wyczuc, a nogê raczej mam dosc ciezka, chociaz faktycznie kilka razy mialem szczescie, ze udalo mi sie uniknac mandatu. Generalnie moze macie racje i na pewno jest to spore ulatwienie, ale denerwuja mnie np takie ograniczenia ze do ok 200 wytrzymuje, a jak bede jechal szybciej to zawsze siedzi w glowie ze moze antena odleciec...poza tym samo sluchanie i rozmawianie przez cb tez jakos - powiedzialbym nie dla mnie.
By Hulaj -  25 sty 2008, 12:43
 mazowieckie
#7809
Jedi pisze:jezdze ok 30-35tys rocznie, sporo z tego po trasie, moze dziwne, ale jakos nie przekonam sie do cd radia, a jezdzilem kilka razy ze znajomymi ktorzy mieli. Jak na razie policje dosc skutecznie udaje mi sie wyczuc, a nogê raczej mam dosc ciezka, chociaz faktycznie kilka razy mialem szczescie, ze udalo mi sie uniknac mandatu. Generalnie moze macie racje i na pewno jest to spore ulatwienie, ale denerwuja mnie np takie ograniczenia ze do ok 200 wytrzymuje, a jak bede jechal szybciej to zawsze siedzi w glowie ze moze antena odleciec...poza tym samo sluchanie i rozmawianie przez cb tez jakos - powiedzialbym nie dla mnie.
Do CB trzeba sie przyzwyczaic, zw³aszcza do chamstwa jakie tam panuje. Dla ¶rednio wykszta³conego i kulturalnego cz³owieka to bardzo du¿y minus.
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 sty 2008, 14:22
 wielkopolskie
#7810
Hulaj pisze:
Jedi pisze:jezdze ok 30-35tys rocznie, sporo z tego po trasie, moze dziwne, ale jakos nie przekonam sie do cd radia, a jezdzilem kilka razy ze znajomymi ktorzy mieli. Jak na razie policje dosc skutecznie udaje mi sie wyczuc, a nogê raczej mam dosc ciezka, chociaz faktycznie kilka razy mialem szczescie, ze udalo mi sie uniknac mandatu. Generalnie moze macie racje i na pewno jest to spore ulatwienie, ale denerwuja mnie np takie ograniczenia ze do ok 200 wytrzymuje, a jak bede jechal szybciej to zawsze siedzi w glowie ze moze antena odleciec...poza tym samo sluchanie i rozmawianie przez cb tez jakos - powiedzialbym nie dla mnie.
Do CB trzeba sie przyzwyczaic, zw³aszcza do chamstwa jakie tam panuje. Dla ¶rednio wykszta³conego i kulturalnego cz³owieka to bardzo du¿y minus.
niestety, jak co¶ ma swoje plusy to musi mieæ te¿ minusy
najgorzej jest w okolicach du¿ych skupisk tirowców
Awatar użytkownika
By fredric -  25 sty 2008, 15:15
 mazowieckie
#7814
a juz te qrwa "pysia pysia" mnie dobija grrrrrr.
ale ogolnie nie jest tak tragicznie :)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  25 sty 2008, 16:33
 kujawsko-pomorskie
#7818
Je¿eli chodzi o chamstwo w eterze to faktycznie tego tam nie brakuje ale jest bardzo wielu kulturalnych ludzi. Najwa¿niejsze ¿e jest informacja.
Dzisiaj mia³em tego przyk³ad Na trasie Toruñ - Brodnica piêæ suszarek.
a przy ka¿dej kto¶ z kwitami w rêku. I co ? jadê sobie dalej :P :P :P
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 sty 2008, 18:06
 wielkopolskie
#7822
fredric pisze:a juz te qrwa "pysia pysia" mnie dobija grrrrrr.
to te¿ kiedy¶ s³ysza³em, momentalnie wyprowadza z równowagi
By Jedi -  25 sty 2008, 20:36
 -------
#7826
no dokladnie macie racje, wlasnie o to chamstwo tez m.in mi chodzi, moze to kwestia przyzwyczajenia i przymkniêcia oka na pewne rzeczy, pewnie jak juz sie ma to znowu ciezko sie odzwyczaic. Ja tam na razie jestem przeciwnikiem, zobaczymy, moze jak mi wpadnie jakis wiekszy mandat to sie zdecyduje.


ps. z tablica podobnie, jak dostane pierwsza fotke to zaklejam numery ;] a wlasnie tak troszke poza tematem macie moze jakies spodoby na "kamufa¿" tablic? jak sobie w ogole radzicie z fotoradarami?
Awatar użytkownika
By fredric -  25 sty 2008, 21:04
 mazowieckie
#7827
ja ostatnio sobie qrde poradzi³em 8pkt 300z³. moj tata mia³ ma³e opory ale ostatecznie wynegocjowa³em on 8pkt ja 300z³ :)))))))
cb w autko dobra sprawa od momentu jak mam to prawie muzyki nie s³ucham zawsze sie cos dzieje i jest z kim pogadac posmiac sie ogolnie wypasik:)
Awatar użytkownika
By tygrysek -  25 sty 2008, 22:44
 -------
#7833
Jedi pisze:no dokladnie macie racje, wlasnie o to chamstwo tez m.in mi chodzi, moze to kwestia przyzwyczajenia i przymkniêcia oka na pewne rzeczy, pewnie jak juz sie ma to znowu ciezko sie odzwyczaic. Ja tam na razie jestem przeciwnikiem, zobaczymy, moze jak mi wpadnie jakis wiekszy mandat to sie zdecyduje.


ps. z tablica podobnie, jak dostane pierwsza fotke to zaklejam numery ;] a wlasnie tak troszke poza tematem macie moze jakies spodoby na "kamufa¿" tablic? jak sobie w ogole radzicie z fotoradarami?
nie wiem na ile to dobre rozwi±zanie (ma³o w trasy ¶migam) ale ostatnio jad±c z Wawki do Gdyni mija³em sporo aut ze zdjêtymi tablicami z przodu ... dopiero po jakim¶ czasie dotar³o do mnie dlaczego :)
Awatar użytkownika
By krz_p -  26 sty 2008, 8:14
 wielkopolskie
#7841
tygrysek pisze:
Jedi pisze:no dokladnie macie racje, wlasnie o to chamstwo tez m.in mi chodzi, moze to kwestia przyzwyczajenia i przymkniêcia oka na pewne rzeczy, pewnie jak juz sie ma to znowu ciezko sie odzwyczaic. Ja tam na razie jestem przeciwnikiem, zobaczymy, moze jak mi wpadnie jakis wiekszy mandat to sie zdecyduje.


ps. z tablica podobnie, jak dostane pierwsza fotke to zaklejam numery ;] a wlasnie tak troszke poza tematem macie moze jakies spodoby na "kamufa¿" tablic? jak sobie w ogole radzicie z fotoradarami?
nie wiem na ile to dobre rozwi±zanie (ma³o w trasy ¶migam) ale ostatnio jad±c z Wawki do Gdyni mija³em sporo aut ze zdjêtymi tablicami z przodu ... dopiero po jakim¶ czasie dotar³o do mnie dlaczego :)
ramki pod tablice im pêk³y :lol:
By Jedi -  26 sty 2008, 9:26
 -------
#7842
tak, zawsze moze sie przykleic jakis ¶mieæ czy cos ;-) przerabia³em juz kiedy¶ C na G i jakas cyferke, ale ostatnio nic nie robie, ciekawe jaki jest mandat za nieczytelne tablice lub ich brak z przodu.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  26 sty 2008, 11:28
 kujawsko-pomorskie
#7843
Wtedy istnieje du¿e prawdopodobieñstwo otrzymana mandatu za przekroczenie prêdko¶ci i nieczytelne tablice. Chocia¿ nie koniecznie.
Awatar użytkownika
By Bruce -  26 sty 2008, 19:34
 mazowieckie
#7852
Ten pomysl jazdy w trasie bez tablic z przodu, jest niewystarczajac, niestety :evil: :evil: :evil:
Maja w tej chwili Fotoradary, ktore potrafia odczytac numer rejestracyjny z naklejki na szybie :evil: :evil: :evil:
Najlepiej miec stare auto, bez tablicy z przodu, przed majem 2000 roku nie dawali naklejek na szybe i Fotoradary niestraszne :wink:
Awatar użytkownika
By krz_p -  26 sty 2008, 19:45
 wielkopolskie
#7854
Bruce pisze:Ten pomysl jazdy w trasie bez tablic z przodu, jest niewystarczajac, niestety :evil: :evil: :evil:
Maja w tej chwili Fotoradary, ktore potrafia odczytac numer rejestracyjny z naklejki na szybie :evil: :evil: :evil:
Najlepiej miec stare auto, bez tablicy z przodu, przed majem 2000 roku nie dawali naklejek na szybe i Fotoradary niestraszne :wink:
jak±¶ reklamê wk³adasz pod wycieraczkê w miejscu gdzie jest naklejka i mog± sobie odczytywaæ
Awatar użytkownika
By fredric -  26 sty 2008, 20:04
 mazowieckie
#7855
mam fote z fotoradaru i jak dla mnie nie ma mozliwosci odczytac numeru z naklejki. nawet twarzy dobrze nie widac a i fotki sa czarno-bia³e:)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25