Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Jedi -  26 sty 2008, 23:51
 -------
#7861
ja widzialem fotke z fotoradaru i mimo, ze czarno biala to jakosc na tyle dobra, ze twarz prowadzacego widac dokladnie, nie przygladalem sie czy da sie odczytac naklejke, ale tak jak krz_p napisal zawsze mozna wlozyc ulotke za wybieraczke, albo zwyczajnie naklejke zakleic, oczywiscie wszystko najlepiej tak zakamuflowac, zeby tylko w razie ewentualnej kontroli dostac mandat za nieczytelne tablice. Wczesniej sie z tym troche bawilem, teraz jezdze normalnie i mozna powiedziec, ze "czekam" na pierwsza fotke, wtedy pewnie znowu zaczne nad tym g³owkowac...
Awatar użytkownika
By fredric -  27 sty 2008, 0:02
 mazowieckie
#7862
jak bede w kraju to zeskanuje fotke i pokaze bo dla mnie to bez sza³u.
poza tym obawiam sie tylko przenosnych foto bo sta³e sa dobrze opisane i cz³owiek wie gdzie co mniej wiecej a poza tym jak masz cb to nie problem.
ogolnie jakby wszystkie auta mia³y cb to przynajmniej mozna by³oby zrobic zjeby tym co naprawde jezdza jak debile, a tak to tylko pod nosem cz³owiek zaklnie :)
Awatar użytkownika
By Bruce -  27 sty 2008, 1:47
 mazowieckie
#7866
krz_p pisze:
Bruce pisze:Ten pomysl jazdy w trasie bez tablic z przodu, jest niewystarczajac, niestety :evil: :evil: :evil:
Maja w tej chwili Fotoradary, ktore potrafia odczytac numer rejestracyjny z naklejki na szybie :evil: :evil: :evil:
Najlepiej miec stare auto, bez tablicy z przodu, przed majem 2000 roku nie dawali naklejek na szybe i Fotoradary niestraszne :wink:
jak±¶ reklamê wk³adasz pod wycieraczkê w miejscu gdzie jest naklejka i mog± sobie odczytywaæ
Jechales kiedys 160km/h z ulotka za wycieraczka ? :lol:
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  27 sty 2008, 8:48
 kujawsko-pomorskie
#7868
Moim zdaniem te wszystkie kombinacje alpejskie z zas³anianiem nalepek czy te¿ przerabianiem lub przys³anianiem tablic nie maja sensu bo i tak w razie kontroli bêdzie mandat a mo¿e nawt i punkty jak siê dopatrz± celowego dzia³ania, oni doskonale wiedz± o takich sposobach. Ja w dalszym ciagu twierdzê ¿e posiadania CB jest rozs±dnym i legalnym rozwi±zaniem.
Oczywi¶cie ¿e posiadanie CB na nas³uchu nie upowa¿nia nikogo do jazdy w wariackim stylu i tworzenia niebezpiecznych sytuacji bo przecie¿ w zasadzie chodzi tu g³ównie o predko¶æ.
W dodatku sam ju¿ kilka razy skorzysta³em i informacji na CB dot odnalezienia celu i w³a¶nie o to tu chodzi a nie ¿eby za wszelk± cenê przechytrzyæ misiaków.
Dzisiaj zakup CB to naprawdê niewielki wydatek i nie trzeba siê obawiaæ ¿e anteny spadaj± czy co¶ w tym stylu. Dobrze trzeba zainwestowaæ. Ja pope³ni³em ma³y b³±d co do anteny ale by³a wraz z CB . Teraz po podpowiedzi kolegów z forum chyba mam odpowiedzni± i jest OK.
A tak nawiasem mówi±c to w dalszym ci±gu nie wiem dlaczego kolega Jedi odrzyca chêæ zakupu radyjka, bo narazie jego wypowied¿ brzmi tak: "nie bo nie". Brak mi tu sensownych argumentów na nie.
Awatar użytkownika
By fredric -  27 sty 2008, 10:30
 mazowieckie
#7870
z³apie ze dwa mandaty i zaraz zmieni zdanie :)
kolega tez sie tak wzbrania³ bo szumi bo kable takie dziwne jazdy robi³ no i twierdzi³ ze jego nie z³api±, kupi³ sobie nowe auto dosyc szybkie jeden wyjazd do kraju 16pkt. juz z tego wyjazdu wroci³ z cb na pok³adzie :)
By Jedi -  27 sty 2008, 13:02
 -------
#7875
fredric pisze:z³apie ze dwa mandaty i zaraz zmieni zdanie :)
kolega tez sie tak wzbrania³ bo szumi bo kable takie dziwne jazdy robi³ no i twierdzi³ ze jego nie z³api±, kupi³ sobie nowe auto dosyc szybkie jeden wyjazd do kraju 16pkt. juz z tego wyjazdu wroci³ z cb na pok³adzie :)
masz racje :) tzn wtedy moze zmienie punkt widzenia, na razie jak pisalem nie mam duzych problemow z mandatami, chociaz pare razy bardzo szcze¶liwie mi sie udalo mi sie ich uniknac.
A agrgumenty dla kogos moze nie konkretne dla mnie konkretne to glownie brak kultury, denerwujaca antenka na dachu ;), dodatkowa "skrzynka" w ¶rodku.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  27 sty 2008, 18:41
 kujawsko-pomorskie
#7879
Domi pisze:Hustler IC 100
koszt okolo 90zl

Magnes testowany przy 220.

Zbiera spokojnie na 10km
Powiedz mi Domi gdzie stawiasz swoj± antenê na dachu ? - z ty³u przy klapie czy na ¶rodku dachu.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  05 lut 2008, 10:21
 kujawsko-pomorskie
#8038
Parê dni temu sprawdzi³em zestrojenie nowej anteny z radiem CB i jest wszystko OK. Teraz stwierdzam ¿e HUSTLER IC 100 procuje lepiej bo faktycznie ¶ciaga ok 10 km a poza tym trzyma siê dobrze dachu. Ostatnio sprawdzi³em przy 180 km/godz i mimo podmuchów wiatru nie ruszy³a siê. :P :P Ustawi³em j± po ¶rodku jakie¶ 20 cm od klapy baga¿nika.
By Mohikan -  25 mar 2008, 10:50
 -------
#8650
Tez kombinowalem jakie radio zamontowac:)))Wkoncu wrzuci³em Cobre 75(wszystko znajduje sie w gruszce wiec odpad³ problem z szukianiem miejsca)wyglada estetycznie i zadnych dziur w plastikach a o to chyba chodzi.Jedyne co zrobilem to zmienilem kolor podswietlania na niebieski(orginal Zielony)Teraz antenka:)na poczatku mialem magnesowke przy 220km/h nie spadala jedyny problem w tym ze zadne podkladki nie uchronia lakieru...Wkoncu zamontowalem tak zwanego triflexa(mozliwosc podlaczenia cb,radia fm i telefonu jednoczesnie).Wyglada identycznie jak orginalna antenka od radia fm volkswagena.Teraz mam ladny zestawik,zasieg odbiór i nadawanie jakies 4 km co mi w zupelnosci starcza a do tego nikt nawet nie wie ze mam cb:)A wiec polecam :)radio Cobra 75(jakies 400z³) antenka Sirio Triflex(200z³)Jezeli kogos interesuje moge porobic fotki jak to wszystko wyglada w samochodziku.Pozdrawiam
By wojtek -  25 mar 2008, 15:18
 mazowieckie
#8659
dawaj fotki :).
By Maciek_Sdz -  25 mar 2008, 22:05
 -------
#8697
Koledzy ma kto¶ mo¿e zestaw
UNIDEN 520 XL + antenka PRESIDENT FLORIDA ?
Zamierzam sobie ten oto zestawik kupiæ ...
By Mohikan -  25 mar 2008, 22:43
 -------
#8702
wojtek pisze:dawaj fotki :).
jestem tu dosc nowy i nie za bardzo potrafie wrzucac foty:)))) moze jakas mala podpowiedz
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  25 mar 2008, 22:59
 pomorskie
#8705
ja posiadam zestawik Midland Alan 78 plus do tego President Michigan , jestem bardzo zadowolony , w razie pytan - sluze

kolego od TRIFLEXA - takie cudo sie montuje zamiast fabrycznej anteny ? tzn w jej miejsce ?
By Mohikan -  25 mar 2008, 23:12
 -------
#8707
cyprianmeister pisze:
kolego od TRIFLEXA - takie cudo sie montuje zamiast fabrycznej anteny ? tzn w jej miejsce ?
Tak dokladnie zamiast fabrycznej anteny,wyglad identyczny tylko sam bat jest 10cm d³uzszy,wrzucilbym foty ale jak pisalem wczesniej narazie mam z tym problem...:)
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  25 mar 2008, 23:14
 pomorskie
#8708
gdzies z tym jechales zeby zamontowac czy we wlasnym zakresie jest to do zrobienia ? przyznam ze opcja tej anteny bardzo mi pasuje , jesli sie zdecyduje to bede mial do sprzedania 2-tygodniowego Presidenta mojego :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 25