Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By krz_p -  23 kwie 2011, 18:00
 wielkopolskie
#42742
pgmaster pisze:
adamkrause pisze:
pszczolek pisze:Pytanko :)
Gdzie w naszych MKV Najlepiej zamontowac CB Radio?
Posiadam Alana 48PLus :wink:

Widziałem u kogoś w miejscu książki serwisowej w schowku :) Ja mam wciśnięte między tunel a siedzenie pasażera :)
Zmiescilo sie? :shock:
w "zwykłych" wersjach fotele są węższe niż w GTI i pomiędzy fotelami a tunelem spokojnie mieści się cb
By Pidzers -  25 kwie 2011, 19:33
 dolnośląskie
#42923
krz_p pisze:w "zwykłych" wersjach fotele są węższe niż w GTI i pomiędzy fotelami a tunelem spokojnie mieści się cb
U mnie w zykłej wersji CB by nie weszło, ledwo śurbokręt wchodzi haha :mrgreen:
krz_p mierzyłeś szpary? bo nie wydaje mi sie żeby były węższe:)
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 kwie 2011, 20:28
 wielkopolskie
#42926
przed GTI miałem sportline'a i tam cb bez problemu wchodziło pomiędzy fotel a tunel
w GTI ciężko dłoń wsunąć pomiędzy fotel a tunel
By darecki -  26 kwie 2011, 13:23
 mazowieckie
#42966
Ja mam zamontowane tak:

Obrazek

Obrazek


Na początku miałem zamontowane jak pszczolek, ale pasażer zawadzał nogą i na parkingu jak zostawiałem to było widać. Nie chciało mi się co chwila chować i przykręciłem tak jak widać na foto.
Parę miesięcy tak jeżdżę i nie widzę minusów.
Awatar użytkownika
By fredric -  26 kwie 2011, 17:37
 mazowieckie
#42986
a gruche gdzie masz?? w boczku drzwiowym??
Jak dla mnie kulawe rozwiązanie może i nie widać ale kable mnie drażnią a do tego i tak zbyt wiele miejsca nie ma na nogi.
By darecki -  26 kwie 2011, 18:18
 mazowieckie
#42992
Grucha w boczku drzwiowym.
Kable (a raczej kabel, bo od zasilania jest schowany) można pochować, ale nie mogę się zebrać :).

A żeby zabierało miejsce na nogi to nie wiem o co Ci chodzi... Ja nigdy nie zahaczyłem jeszcze i nie czuje żadnego skrępowania przez to radio. Nawet jak moja połówka prowadzi to nie przeszkadza jej, a ma podsunięte prawie na maksa i podniesione do samej góry siedzenie.

Przymierzałem w różnych miejscach i tu mi najlepiej pasowało. Tak jak Ty też miałem zamontowane, ale mi nie pasowało...
Awatar użytkownika
By team-am -  26 kwie 2011, 19:05
 łódzkie
#43002
U siebie poświeciłem schowek przy lewej nodze, pasuje wszystko ładne. Jedyny minus to wąsko zeby zamontować wieksze radyjko. Uchwyt gruchy wciśnięty między nawiew a deskę.

Pozdr
By jurgeen -  28 kwie 2011, 14:59
 pomorskie
#43126
u mnie załapane na rzepy, które przyklejone są do konsoli na termoklej.
By dziii -  03 maja 2011, 10:29
 wielkopolskie
#43450
Muszę też zamocować moje radio w golfie i ogólnie jest mały problem bo nie ma za bardzo gdzie zastanawiam się na zamontowaniem tak jak wyzej pod siedzeniem kierowcy lub pod nogami kierowcy inne rozwiązania nie wchodzą w grę :( na dniach będe to robił wiec wrzucę foty :) pozdrawiam
By jurgeen -  25 sie 2011, 13:13
 pomorskie
#48942
Koledzy, pod co podpiąć najlepiej zasilanie radyjka? Znajduje się ono pod nogami kierowcy obok rączki do otwierania maski. Ciągnać kabel do akumulatora?
Awatar użytkownika
By team-am -  28 sie 2011, 18:33
 łódzkie
#49076
U siebie mam podpięte pod skrzynke bezpieczników- na stałe. Nie mam zadnych zakłóceń itp, według mnie nie ma sensu ciagnac do aku jak nad radiem masz zasilanie ;)
By jurgeen -  30 sie 2011, 23:41
 pomorskie
#49186
No dzięki Kolego, podpiąłem się pod bezpiecznik od zapalniczki w skrzynce. CB już siedzi na stałe. :wink:
Awatar użytkownika
By miszi -  12 wrz 2011, 16:48
 -------
#49730
U mnie siedzi Uniden 520 xl + president florida. Radio idealnie wpasowało się w miejsce popielniczki przedniej.
By Krajes -  03 sty 2012, 17:02
 podlaskie
#58563
Zastanawiam się nad zakupem radyjka do drugiego auta i mam mały dylemat mianowicie na całkiem nieduże pieniądze mogę kupić unidena pro 520 xl o radiu słyszałem wiele pozytywnych opinii ale też to że są jakieś problemy z homologacją i jest wycofane ze sprzedaży oraz niedopuszczone do użytku i sam nie wiem jak to w końcu jest. Czy może lepiej kupić M-Tech Legend II gdyż podobno nie odstaje od unidena gdyż jest na jego podzespołach.Co koniec końcem wybrać
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25