Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Shane555 -  22 gru 2009, 4:25
 -------
#19693
Otoz przegladalem forum ale w sumie byl jeden podobny temat z tym ze bylo zapytanie tylko o progi a mnie interesuje jak przeciagnac sam kabel + od silnika do wewnatrz?
Ktora droga bedzie najprostrza niekoniecznie najkrotsza :)
Jezeli mozna prosze jeszcze o jakies foty od tych co juz przechodzili ten dylemat :)
Dziekuje i pozdrawiam
Shane
Awatar użytkownika
By K_R_I_S -  23 gru 2009, 12:16
 śląskie
#19711
Plus z akumulatora w Golfie to banalna sprawa. Widziałem już dużo gorsze projekty.
Oczkiem dopinasz się do tablicy bezpiecznikowej koło akumulatora, miejsca jest mnóstwo. Kabel wyprowadzasz jak fabryczny. Nastepnie w ścianie grodziowej jest przelotka (od strony silnika słabo widoczna) ale umożliwia ładne wprowadzenie kabla pod kolumne kierownicy. Łatwiej ją zauważyć z wnętrza pojazdu. Nastepnie za podstopnicą i pod jednym i drugim maskowaniem progu i jesteś w bagażniku.
Powodzenia...
By pszczolek -  23 gru 2009, 13:01
 mazowieckie
#19718
Nigdy nie podłaczaj kabla + pod skrzynke bezpiecznikow...
Wyjmij AKU,bedziesz miał lepszy dostep do puszczenia kabli przez sciane grodziowa.
Miejsce te jest dobrze widoczne,jest dokładnie za aku idzie tam gruba wiazka z kablami w czarnej izolacji.
Przeciagnij kabel plusowy i poprowadz go pod plastikowymi progami do bagaznika :)
Co do minusa to wzialem go z mocowania pasów w tylnej kanapie
Pozdro
By Shane555 -  01 sty 2010, 18:32
 -------
#20074
Gniazdko mam w bagazniku standardowo, skrzynie podlaczalem ;p wszystko ladnie podlaczone i nawet sie szarpnalem i glosniki z tylu zmienilem bo spalone mialem. Roboty przy tym troche jest ... ale teraz mozna dobrze muzy posluchac chociaz :P
Awatar użytkownika
By pitt52 -  09 cze 2019, 6:33
 śląskie
#274869
Trochę prehistoria ale może ktoś montował gniazdko w bagażniku? Mógłby ktoś podpowiedzieć skąd pociągnąć zasilanie? Wymieniłem całe wnętrze i w prawym boczku mam teraz gniazdko, którego poprzednio nie było. Chciałbym je uruchomić. Pzdr
By kuba94 -  09 cze 2019, 8:46
 pomorskie
#274870
pitt52 pisze:
09 cze 2019, 6:33
Trochę prehistoria ale może ktoś montował gniazdko w bagażniku? Mógłby ktoś podpowiedzieć skąd pociągnąć zasilanie? Wymieniłem całe wnętrze i w prawym boczku mam teraz gniazdko, którego poprzednio nie było. Chciałbym je uruchomić. Pzdr
To jakaś prowokacja czy jak , czy przeczytać się nie chciało ? Wystarczy przeczytać posty powyżej ,a szczególnie ,, pszczółka” i wszystko jasne że trzeba + z aku a - z karoserii, a masz tam dużo punktów masowych .