Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Neroxx -  05 kwie 2016, 22:58
 zachodniopomorskie
#223257
Witam,
W dniu dzisiejszym :ireful: moje radio przestało odczytywać jakiekolwiek płyty CD.
Po przeanalizowaniu mojego budżetu postanowiłem Wymienić całkowicie MFD2 na "jakieś radio?"

Pytanie moje brzmi. jakie?
Kompletnie się nie znam , chcailbym aby radio odtwarzało Mp3, miało dojście na kartę SD/mSD i ewentualnie USB oraz AUX, panel może byc dotykowy.
Proszę o pomoc !

:cry:

Pzdr.
K.
Awatar użytkownika
By kamil92x -  06 kwie 2016, 6:43
 mazowieckie
#223277
Pasuje bez przeróbek, jedynie możesz potrzebować przejścia do anteny, bo w mfd są dwie wtyczki a w rcd pewnie będziesz miał te dwa gniazda zespolone.
By adek -  06 kwie 2016, 14:59
 łódzkie
#223341
RCD/RNS 510 będzie miało takie same złącza antenowe jak MFD2 na jakieś 90%, polecam się upewnić.

Co do pasowania - kształt i wtyczki OK, ale w starszych Golfach trzeba wymienić gateway żeby nie radio nie rozładowało aku, a to jakieś dodatkowe 100zł.

Pamiętaj też, że RCD510 nie ma nawigacji (nie pisałeś czy potrzebna czy nie), jego lepszy brat RNS510 ma ale to już inne pieniądze.

Możesz też pomyśleć nad jakąś chińską stacją multimedialną (tak jak ja wsadziłem), ale to już kwestia tego czy jesteś w stanie się przełamać ;)
Awatar użytkownika
By Neroxx -  06 kwie 2016, 19:41
 zachodniopomorskie
#223375
adek pisze: <...>, ale w starszych Golfach trzeba wymienić gateway żeby nie radio nie rozładowało aku, a to jakieś dodatkowe 100zł.
Rozmawiałem z osobą sprzedajacą owe radio że od rocznika 2007 gateway jest prawidlowy.


Pzdr.
By adek -  07 kwie 2016, 10:21
 łódzkie
#223507
Neroxx pisze:A macie jakieś namaiary na dobry gateway.
I ewentualnie manuala jak wyienic ?
:sleepy:
tapej często sprzedaje, napisz do niego albo obserwuj dział giełda.