Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By rgti -  01 lut 2010, 19:25
 -------
#21293
149 to za dvd only!!, w usa jest czesto tak ze radia z navi, albo aftermarketowe dvd radia nie odbieraja podczas jazdy jedynie na postoju..tak zrobili w celach bezpieczenstwa..wiec za 149 jest mozliwosc kupienia sobie zestawu dzieki ktoremu twoje dvd podczas jazdy bedzie ON.

za 200 dolarow kupujesz wszystkie te wskazniki informacyjne.
By rgti -  01 lut 2010, 20:54
 -------
#21299
jak chcecie sie na to decydowac, to w mozna z nimi sprobowac ponegocjowac cene...tak zeby bylo w miare tanio, a najlepiej za darmo..tylko trzeba znac -/+ ilosc zamowienia.
Awatar użytkownika
By krz_p -  01 lut 2010, 20:57
 wielkopolskie
#21300
a można na tym amerykańskim cudzie wyświetlić razem temp. oleju i boost?
bo na tych dwóch najbardziej mi zależy

testował to już ktoś na wersjach EU?
żeby nie było później zaskoczenia
By rgti -  01 lut 2010, 21:07
 -------
#21302
krz_p pisze:a można na tym amerykańskim cudzie wyświetlić razem temp. oleju i boost?
bo na tych dwóch najbardziej mi zależy

testował to już ktoś na wersjach EU?
żeby nie było później zaskoczenia

pisza ze testowano na leonie i octavii i ze zdaje zadanie..wiedz chyba i golfy europejskie podejda..

mysle ze to nie problem wyswietlenie 2 roznych wskaznikow.. pisza ze mozna wyswietlic nawet 4 rozne w tym samym czasie, ale przy 4 szybkosc tego modulu ktory tym steruje jest wolniejsza...i najlepsze rozwiazanie to wyswietlanie 2 razem bez wplywu na reakcje wyswietlania
By speedbass -  01 lut 2010, 22:16
 pomorskie
#21311
tam jest jeszcze czas, ten gadżet od rgti wygląda atrakcyjnie, czyli 200$ ewentualne negocjacje ceny, to na jedno wyjdzie prawie... on jest dedykowany jak łapię do 2.0TFSi w przeciwieństwie do tamtego do którego można podpiąć inne silniki
By Hulaj -  01 lut 2010, 22:21
 mazowieckie
#21312
krz_p pisze:
testował to już ktoś na wersjach EU?
żeby nie było później zaskoczenia
Też się nad tym zastanawiałem. Widziałem filmik jakiegoś Niemca a producent przewidział języki m.in. włoski i niemiecki więc powinno działać.
By rgti -  01 lut 2010, 23:33
 -------
#21316
poslalem im pytanie o dobry rabat na 10 takich modułów.. zobaczymy co odpisze..2 rodzaje przesylek do stanow albo do polski..jak to widzi itd..
Awatar użytkownika
By krz_p -  02 lut 2010, 8:51
 wielkopolskie
#21322
z 10 szt. może być problem, nie wiem gdzie znajdziemy tylu chętnych
bo to jest dedykowane chyba tylko do 2.0TFSI, trzeba by jeszcze ich zapytać czy będzie działać w każdym GTI, niezależnie od typu silnika i roku modelowego
bo jak widać z kufatec'iem są z tego powodu problemy
By Hulaj -  02 lut 2010, 9:20
 mazowieckie
#21324
krz_p pisze:z 10 szt. może być problem, nie wiem gdzie znajdziemy tylu chętnych
bo to jest dedykowane chyba tylko do 2.0TFSI, trzeba by jeszcze ich zapytać czy będzie działać w każdym GTI, niezależnie od typu silnika i roku modelowego
bo jak widać z kufatec'iem są z tego powodu problemy
SUPPORTED ENGINES AND MODELS:
THE REVOLUTION already supports more engines and configurations than THE VARIO PLUS CONTROL MODULE:
- 1.9/2.0 TDI (EDC16 and PPD)
- 2.0 T(F)SI (ME9 and MED 9.2)
- 3.2/3.4 FSI (ME9)
- 2.5i (ME 7)
- 1.4/1.8 T(F)SI (MED 9.2)
- other engines with similar ECU’s
In addition, THE REVOLUTION has already successfully been tested with VOLGSWAGEN MKV (GOLF/RABBIT/JETTA/GTI), PASSAT, EOS and TIGUAN as well as SEAT LEON and SKODA OCTAVIA.

Testowane w 28 krajach.
Awatar użytkownika
By krz_p -  02 lut 2010, 12:22
 wielkopolskie
#21347
jestem chętny na to Vario Plus Control Module
to spisujemy chętnych i składamy zamówienie?
By Hulaj -  02 lut 2010, 13:05
 mazowieckie
#21349
Myślę że można zrobić listę na Vario Plus skoro są chętni. Myślę że trzeba zrobić ograniczoną w czasie listę ludzi zdecydowanych tak na kilka dni, bo temat umrze śmiercią naturalną, i działać tzn. wysłać zapytanie jaka cena za daną liczbę,