Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By speedbass -  02 lut 2010, 22:17
 pomorskie
#21415
maluszek pisze:Czytałem gdzieś wątek, że wyrób LCT to straszny szajs i kupa błędów. Nie wiem czy od tego czasu coś się poprawiło.
masz jakieś linki na te strony?
By Hulaj -  03 lut 2010, 16:11
 mazowieckie
#21433
speedbass pisze:
maluszek pisze:Czytałem gdzieś wątek, że wyrób LCT to straszny szajs i kupa błędów. Nie wiem czy od tego czasu coś się poprawiło.
masz jakieś linki na te strony?
Obczaiłem, rzeczywiście były jakieś problemy ale ostatnie posty są z 2007r, po tej dacie wyszły kolejne modele. Sam nie wiem...
By speedbass -  03 lut 2010, 21:57
 pomorskie
#21445
zapewne nowsze wersje są lepsze, wiadomo nowość zawsze przechodzi choroby wieku dziecięcego (testowane na klientach) :?
By rgti -  06 lut 2010, 12:36
 -------
#21523
wracajac do tematu, jakos nie odpisali mi do tej pory, czasem dziwnie podchodza do wysylki za granice to 2 opcje im podalem albo do stanow albo do polski. Sprobuje jeszcze raz..
By Hulaj -  06 lut 2010, 13:53
 mazowieckie
#21524
rgti pisze:wracajac do tematu, jakos nie odpisali mi do tej pory, czasem dziwnie podchodza do wysylki za granice to 2 opcje im podalem albo do stanow albo do polski. Sprobuje jeszcze raz..
Niepochlebne opinie odnosiły się właśnie do sposobu obsługi klienta, jakoś przekręcili beta testerów. Jak widać nie podciągnęli standardów.
By Hulaj -  23 lut 2010, 10:13
 mazowieckie
#22001
Chyba każdy ochłoną i zastanowił się nad prawdziwą przydatnością tego typu patentów, ja się chwilowo wyleczyłem :wink:
Awatar użytkownika
By krz_p -  12 mar 2010, 19:12
 wielkopolskie
#22651
zanabyłem E-MFA

po podłączeniumamy dodatkowe podmenu do wyboru
teraz trochę wyjaśnień wobec wiadomości z ocp
zadziałało po podłączeniu bez problemów, temperaturę oleju pokazuje prawidłowo, żadnych historii typu -61 stopni itp.
jedynie raz na kilka uruchomień nie było widać menu z E-MFA, ponowne przekręcenie kluczyka i wszystko było już ok.
ciśnienia doładowania w 2.0TFSI nie pokazuje, i to jest właściwie jedyna wada

także polecam wszystkim :D
Awatar użytkownika
By nemesis -  12 mar 2010, 20:14
 -------
#22662
sorki za mały ot ale ja nie mam funkcji audio hmmm czy były jakieś różne wersje oprogramowania czy jak