Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By krz_p -  28 sty 2010, 21:45
 wielkopolskie
#21086
ma może ktoś z forumowiczów to u siebie założone?
na golf5gti.com jest o tym wątek i dużo osób ma to zamontowane
na OCP był niedawno organizowany zakup grupowy, niestety przegapiłem to :twisted: , ale mają organizować drugą rundę, niedługo będą zapisy
jak ktoś byłby chętny to proszę wpisać się na listę na ich forum
o tu: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.p ... sc&start=0
9 strona tematu
By speedbass -  29 sty 2010, 9:18
 pomorskie
#21101
podoba mi się ten gadżet, zwłaszcza sprawa prędkościomierza na wyświetlaczu, bo lepiej z racji wzrostu widzę tę stronę licznika a prędkościomierz zwłaszcza powyżej 120 słabo widzę, kiera zasłania, jak możesz pilnuj tematu
Awatar użytkownika
By krz_p -  29 sty 2010, 9:20
 wielkopolskie
#21102
DABLJU pisze:a to tylko do MFA PLUS pasuje ??? czy do zwykłego MFA tez ???
tylko do MFA+, inaczej nie zadziała

speedbass na OCP zamówili 10 sztuk i testują, jak nie będzie problemów to też będę to E-MFA zamawiał
By speedbass -  29 sty 2010, 9:22
 pomorskie
#21104
krz_p pisze:
DABLJU pisze:a to tylko do MFA PLUS pasuje ??? czy do zwykłego MFA tez ???
tylko do MFA+, inaczej nie zadziała

speedbass na OCP zamówili 10 sztuk i testują, jak nie będzie problemów to też będę to E-MFA zamawiał
mam MFA+ w GTI

a oni czekają na O II FL czy działa ok
nie są pewni, czytałem wątek cały, poczekamy ale dzięki kiedyś o takim czymś marzyłem by wskazywało prędkość (oczywiście i te dodatki są fajne) więc dzięki za info jakby co

u nas można by było listę zrobić chętnych i im podrzucić
By rgti -  29 sty 2010, 10:21
 -------
#21108
jakby co ja sie dopisze do zamowienia..cena mnie ciekawi przy tym grupowym zakupie, bo ten performance co wklejalem stoi 200$ w usa
By Hulaj -  29 sty 2010, 10:24
 mazowieckie
#21110
rgti pisze:jakby co ja sie dopisze do zamowienia..cena mnie ciekawi przy tym grupowym zakupie, bo ten performance co wklejalem stoi 200$ w usa
530zl na gotowo w PL za 10 sztuk.

może napisałby ktoś coś więcej o tym, czy na pewno działa z naszymi sprzętami?
Czy nie możemy ewentualnie sami zorganizować zakupu grupowego? Ja bym się pisał.
By Jedi -  29 sty 2010, 10:25
 -------
#21111
ciekawe, szkoda tylko, że do zwykłego MFA nie pasuje, najbardziej zależałoby mi na wskaźniku temperatury oleju.
Pewnie do MFA nic z takich rzeczy nie ma.

cena w grupowym zakupie na OCP im wyszła chyba po 530zł za sztukę z przesyłką
Awatar użytkownika
By krz_p -  29 sty 2010, 12:48
 wielkopolskie
#21117
Hulaj problem z zakupem grupowym jest taki, że trzeba zebrać 10 osób
wątpię aby na naszym forum to się udało, a tam już kolejne chętne na to osoby się zgłaszają
By speedbass -  29 sty 2010, 13:07
 pomorskie
#21118
może by zrobić tu listę potencjalnych chętnych, zobaczymy ilu nas będzie i najwyżej tam się doda do listy

LISTA:
1............
By Hulaj -  29 sty 2010, 13:33
 mazowieckie
#21123
krz_p pisze:Hulaj problem z zakupem grupowym jest taki, że trzeba zebrać 10 osób
wątpię aby na naszym forum to się udało, a tam już kolejne chętne na to osoby się zgłaszają
To co zrobimy swoją listę tutaj i ewentualnie ktoś kto istnieje na forum skody podczepi nas pod ta inicjatywę?

1.Hulaj
2.Speedbas
3....

dopisujcie zobaczymy ilu jest chętnych.
By stepniak.p -  29 sty 2010, 13:49
 -------
#21125
fajny gadżet ale cena już nie taka fajna ;/
By Hulaj -  29 sty 2010, 13:54
 mazowieckie
#21127
stepniak.p pisze:fajny gadżet ale cena już nie taka fajna ;/
Popatrz na to z innej strony, jakbyś miał kupić wskaźniki to wychodzi ok 250zł za wskaźnik, dajmy na to X 4 (woda,prąd,olej,boost) + montaż gdzie nie wszystkie da się zamontować, robienie dziurek, rurek i pierdułek to wcale tak źle cenowo nie wychodzi.
By stepniak.p -  29 sty 2010, 14:00
 -------
#21128
Hulaj pisze:
stepniak.p pisze:fajny gadżet ale cena już nie taka fajna ;/
Popatrz na to z innej strony, jakbyś miał kupić wskaźniki to wychodzi ok 250zł za wskaźnik, dajmy na to X 4 (woda,prąd,olej,boost) + montaż gdzie nie wszystkie da się zamontować, robienie dziurek, rurek i pierdułek to wcale tak źle cenowo nie wychodzi.
no jasne oczywista rzecz ;) :wink: :D

Tylko spójrz też z tej strony : umówmy się że jest to taki Fajny gadżet bo o ile temp. wody i ew. oleju jest nam potrzebna to czy przy normalnej jeździe potrzebujesz informacji o doładowaniu turbiny i napięciu aku. :wink: wydaje mi się że nie bardzo :) :D :lol:

P.S.
Korzystam też z forum subaru....i tam faktycznie w niektórych furmankach takie informacje są potrzebne ale czy w Golfie ? :> :lol: :D

Co nie zmienia faktu że zabawka mi się podoba ;)

Pozdrawiam