Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Hulaj -  29 sty 2010, 14:11
 mazowieckie
#21129
stepniak.p pisze:
Hulaj pisze:
stepniak.p pisze:fajny gadżet ale cena już nie taka fajna ;/
Popatrz na to z innej strony, jakbyś miał kupić wskaźniki to wychodzi ok 250zł za wskaźnik, dajmy na to X 4 (woda,prąd,olej,boost) + montaż gdzie nie wszystkie da się zamontować, robienie dziurek, rurek i pierdułek to wcale tak źle cenowo nie wychodzi.
no jasne oczywista rzecz ;) :wink: :D

Tylko spójrz też z tej strony : umówmy się że jest to taki Fajny gadżet bo o ile temp. wody i ew. oleju jest nam potrzebna to czy przy normalnej jeździe potrzebujesz informacji o doładowaniu turbiny i napięciu aku. :wink: wydaje mi się że nie bardzo :) :D :lol:

P.S.
Korzystam też z forum subaru....i tam faktycznie w niektórych furmankach takie informacje są potrzebne ale czy w Golfie ? :> :lol: :D

Co nie zmienia faktu że zabawka mi się podoba ;)

Pozdrawiam
Jak się nie potrzebuje to jasne ,że drogo;) no ale ja np. mam sporo zmienione w aucie i jest dalekie od seryjnego i wolę wyczytać ze wskaźników że coś jest nie tak zanim poczuję po kieszeni.

Do seryjnych aut rzeczywiście zbędny gadżet. Choć uważam że boost to jest na tyle dużo mówiący parametr że nie zaszkodzi go mieć nawet w serii, zwłaszcza w modelach które mają problemy z turbinami, a sporo tu takich wątków, niestety.

Wpisywać się kto chce.
By speedbass -  29 sty 2010, 14:16
 pomorskie
#21131
Hulaj pisze:
stepniak.p pisze:fajny gadżet ale cena już nie taka fajna ;/
Popatrz na to z innej strony, jakbyś miał kupić wskaźniki to wychodzi ok 250zł za wskaźnik, dajmy na to X 4 (woda,prąd,olej,boost) + montaż gdzie nie wszystkie da się zamontować, robienie dziurek, rurek i pierdułek to wcale tak źle cenowo nie wychodzi.
oczywiście zwykły bo jakby trzeba było kupić markowy - porządny to i 1tys potrafi kosztować
http://www.jdl-performance.com/catalogs ... lt/?q=defi
Awatar użytkownika
By Tadek -  29 sty 2010, 15:10
 zachodniopomorskie
#21133
ja bym sie pisał na ten patent ale ja na razie nie mogę ruszać zapasowych funduszy :( do kiedy chcecie zbierać chętnych na tą akcje???
By Hulaj -  29 sty 2010, 17:30
 mazowieckie
#21141
krz_p pisze:
aha nie wiem czy w TFSI pokazuje doładowanie
Only available for vehicles with the red DIS.

* Boost pressure in bar
* Oil temeperature in°C/ F
* Water temeperature in°C/ F
* Remaining petrol capacity in l
* Speed in km/h - m/h
* Revolutions per minute
* Battery voltage in V

Krz_p widziałeś gdzieś , że w TFSI boost'u nie pokazuje?
Awatar użytkownika
By krz_p -  29 sty 2010, 18:24
 wielkopolskie
#21143
gdzieś to u niemców czytałem, ale nie jestem pewien
z drugiej strony na fotkach, jakie są na golf5gti.com, nikt nie zamieszcza zdjęcia z pokazanym boostem :?
Awatar użytkownika
By krz_p -  30 sty 2010, 11:18
 wielkopolskie
#21163
poszukam info, nie wiem czy kiedyś na stronie kufateca nie było takiego zapisu
na golf5gti.com jest duży topic o E-MFA poszukam w nim informacji
By Hulaj -  31 sty 2010, 17:39
 mazowieckie
#21220
krz_p pisze:Hulaj nie pokazuje doładowania w 2.0 TFSI i 170KM TDI,
Bez boost'u to ten gadżet mocno stracił w moich oczach. Muszę się zastanowić :?
By speedbass -  31 sty 2010, 18:22
 pomorskie
#21223
zawsze zostaje jeszcze kilka przydatnych funkcji dla kontroli dla których nie trzeba mocno dłubać w aucie i na desce rozdzielczej, a tamto się dołoży i zawsze będzie na wierzchu... mi się podoba ta funkcja prędkościomierza ala w audi, przy większych prędkościach praktyczniej i szybciej widać konkretną prędkość
By rgti -  01 lut 2010, 16:53
 -------
#21283
200 buck'ow za performance, natknalem sie na to na forum jak ktos kiedys sprzedal golfa i wysprzedawal graty

ma chyba wiecej funkcji jak te e-mfa..
By Hulaj -  01 lut 2010, 17:22
 mazowieckie
#21285
rgti pisze:200 buck'ow za performance, natknalem sie na to na forum jak ktos kiedys sprzedal golfa i wysprzedawal graty

ma chyba wiecej funkcji jak te e-mfa..
Na stronie stoi 149$ :? bez podatku?

Ja rezygnuję z kufatec'a, pójdę w THE Revolution - Vario Plus Control Module, jego opcje bardziej mi pasują, jak by ktoś miał ochotę na zakup grupowy to proszę o kontakt