Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By passatos -  06 lip 2016, 23:20
 wielkopolskie
#233364
Witam,
Założyłem ori kamerę cofania typu high w emblemacie wraz ze sterownikiem 5N0 907 441 A
Mam pytanie czy ktoś miał podobny problem, że obraz jest jakiś zniekształcony, jakby "rysowany w grafice wektorowej"
Poniżej przesyłam zdjęcia aby pokazać problem.
Fakt, że nie kalibrowałem tej kamery ale jak rozmawiałem z chłopakiem który pracuje w firmie która doposaża samochody, to powiedział że oni nigdy nie kalibrują i jest wszystko jest ok. Nie wydaje mi się jednak, że wypuszczają samochody z takim obrazem :/

Obrazek
Obrazek
By adek -  07 lip 2016, 14:36
 łódzkie
#233416
passatos pisze:Wiązka jest ori vw, kamera jest 100 % sprawna, testowana co prawda nie przez moduł ale bezpośrednio przez łącze composite. Działała bez zarzutu
To że ori to nic nie zmienia, może być gdzieś przetarta, może być nie do końca dociśnięta wtyczka, może sam wtyk był lekko zabrudzony - obwiniał bym właśnie wiązkę.
By adek -  07 lip 2016, 19:34
 łódzkie
#233450
Po prostu sprawdź przy wtyczkach, to jest 15 minut roboty ...
To jest ewidentny problem z sygnałem, jest zakłócony albo przez inne urządzenie (co przy kamerce jest mało prawdopodobne, bo nie ma takiego czegoś w pobliżu), albo przez problemy z wiązką, albo przez problemy ze złączami w radiu / samym radiem no i oczywiście z samą kamerką.
Lepszego pomysłu nie mam, musisz po kolei wszystko sprawdzać :)