Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Daisho -  22 lis 2016, 23:04
 śląskie
#243274
Witam, w domu leży i się kurzy galaxy tab e który ma problem z baterią (strasznie szybko się rozładowuje nawet jak jest wyłączone) a że gwarancji już brak pomyślałem że mógłbym tablet jakoś wykorzystać. W swoim golfie V mam najzwyklejsze fabryczne radio co to nawet mp3 nie ma, z nawigacji dużo korzystam i pomyślałem właśnie o tym tablecie. Czy jest realne i do zrobienia przez zwykłego elektryka w warsztacie samochodowym by stare radio wyrzucić i wmontować tablet ale w taki sposób właśnie żeby
1. muzyka i wszelkie dźwięki z tabletu szły przez głośniki w samochodzie
2. tablet nie pracował w ogóle na baterii tylko na zasadzie że przy włączonym zapłonie całość się bez problemowo uruchamia i nie trzeba czekać aż się 1% naładuje ;)
I czy według was jest to w ogóle warte zachodu? Bo jeszcze się okaże się że taka przeróbka o ile możliwa to może słono kosztować
Awatar użytkownika
By Kuki -  26 lis 2016, 22:48
 śląskie
#243449
Daisho pisze:...I czy według was jest to w ogóle warte zachodu? Bo jeszcze się okaże się że taka przeróbka o ile możliwa to może słono kosztować
W życiu ! Szkoda drutować.. Raz, że ramki nie dopasujesz, dwa samsung e nie cieszy się dobra stabilnością, trzy - jestem pewny że w lecie przy wysokich temperaturach tablet zagotuje się i tyle go poużywasz.

Reasumując - sprzedaj tablet i kup coś normalnego.
By Daisho -  27 lis 2016, 15:38
 śląskie
#243471
hmm coś lepszego. Rozumiem że lepiej odpuścić sobie coś co działa na androidzie bo za to by trzeba było wybulić ponad 1400zł. Zależy mi głównie a tym by był GPS oraz mp3, reszta mi zbędna.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  27 lis 2016, 16:19
 dolnośląskie
#243473
Daisho pisze:hmm coś lepszego. Rozumiem że lepiej odpuścić sobie coś co działa na androidzie bo za to by trzeba było wybulić ponad 1400zł. Zależy mi głównie a tym by był GPS oraz mp3, reszta mi zbędna.
Gps masz juz w kazdym telefonie. Po co kusic zlodzieja :hmmm:
Mp3 masz juz w rcd310 lub rcd300 z obsluga mp3