Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By mario2063 -  23 lip 2018, 0:19
 wielkopolskie
#266921
Miałem założone radio oryginalne takie z kieszonką działała kierownica multi z lewej i prawej str. Radio obsługiwalo. Wymieniłem radio na rcd 330 nie działa lewa strona. Słyszałem że jest jakiś emulator podłączany w wiązkę i sterowanie radiem działa
By tom19821004 -  24 lip 2018, 19:27
 podkarpackie
#266967
Witam proszę o link z EC spolszczonym do radia i działajacym na wszystkich wersjach androida i instrukcje jak wgrać do radia które jest odblokowane i spolszczone i posiada juz EC.
Dzięki pozdrawiam
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  05 sie 2018, 8:55
 mazowieckie
#267210
Takie małe spostrzeżenie na temat odioru stacji radiowych w rcd340 tzn. Mało nie oszalałem bo urządzenie słabo działało jeśli chodzi o odbiór stacji radiowych w mieście było ok choć du... nie urywało zakupiłem chyba z pięć różnych anten ( oczywiście z wzmacniaczem)wymieniłem całe okablowanie od radio do anteny i nic niby lepiej ale 20km za miastem trzaski i mało mnie chu... nie strzelił i przez przypadek założyłem zwykłą antenę pasywną iiiiii działa zajebiście prawie cała trasa ze stolycy nad morze radio śmiga jak ta lala . Oczywiście po przeskanowaniu w radio jest błąd ale to nie wpływa na działanie tak że polecam tym którzy maja tylko jedną antenę tak jak jest np. w O II :burp: :burp: :burp:
By tom19821004 -  05 sie 2018, 10:58
 podkarpackie
#267212
A czy coś się zmieniło w kwesti stacji radiowych ich odbioru tzn mam ustawioną np Eskę i jadąc z Rzeszowa do Gańska radio automatycznie zmienia częstotliwość na mocniejszy sygnał pytam o RCD 330 Plus.
Wiem że Rosjanie działają z softem radia i może coś się zmieniło w tej kwesti, jedyna wada tego radia brak automatyczne go przełaczania czestotliwości ustawionej stacji
By tberent -  05 sie 2018, 17:42
 łódzkie
#267227
Na 100 w kodowaniu radia zaznacza się czy antena pasywny czy aktywna
mcaris25 pisze:Takie małe spostrzeżenie na temat odioru stacji radiowych w rcd340 tzn. Mało nie oszalałem bo urządzenie słabo działało jeśli chodzi o odbiór stacji radiowych w mieście było ok choć du... nie urywało zakupiłem chyba z pięć różnych anten ( oczywiście z wzmacniaczem)wymieniłem całe okablowanie od radio do anteny i nic niby lepiej ale 20km za miastem trzaski i mało mnie chu... nie strzelił i przez przypadek założyłem zwykłą antenę pasywną iiiiii działa zajebiście prawie cała trasa ze stolycy nad morze radio śmiga jak ta lala . Oczywiście po przeskanowaniu w radio jest błąd ale to nie wpływa na działanie tak że polecam tym którzy maja tylko jedną antenę tak jak jest np. w O II :burp: :burp: :burp:
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

By tberent -  06 sie 2018, 17:50
 łódzkie
#267244
mcaris25 pisze:Właśnie z tym kodowaniem to jest problem w vcds nie ma nic na temat anteny :wacko:
Hmmm. Ciekawi mnie jak serwis widzi to radio

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By wycior -  06 sie 2018, 23:21
 łódzkie
#267246
Byłem w serwisie z czyszczeniem klimatyzacji i koleś widział wszystko tj: radio, ops360, klime mk7, zegary 3d i nic. Kompletnie nic go to nie obchodziło.
By tomolowski -  07 sie 2018, 12:14
 śląskie
#267253
Bartek 1.6 TDI+ pisze:Chabi działa! Android 8.01 w końcu podłączony, Huawei p20 pełen sukces, jeszcze raz dzięki.
Niektórym się udało

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 43