Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By tberent -  09 gru 2017, 19:22
 łódzkie
#259930
Ja tu widzę opcje ze przychodzi połączenie telefonu. Jest coś więcej ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By chabi87 -  09 gru 2017, 19:26
 dolnośląskie
#259931
tberent pisze:Ja tu widzę opcje ze przychodzi połączenie telefonu. Jest coś więcej ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Właśnie tyle co mi się udało sprawdzić , bo właściciel się spieszył, lecz obiecał jutro sprawdzić resztę i podesłać foty. Ale jak narazie podejrzewam, że zostanie obalony kolejny mit że współpracuje tylko z Fisem 3d....

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

By szynowak -  09 gru 2017, 19:44
 kujawsko-pomorskie
#259932
U mnie tak samo wyświetla jak przychodzi połączenie. Mam białe zegary. Niestety mam bordnetz zamiast bcm i oprócz tego nic więcej nie wyświetla.

Wysłane z mojego SM-N935K przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By mcaris25 -  11 gru 2017, 6:52
 mazowieckie
#259956
chabi . Mówiłem Ci że wyświetla połączenie przychodzące na FIS (nie słuchałeś) ; ). Wybierając połączenie można je później podejrzeć na FIS wybierając AUDIO. To raczej wszystko co można osiągnąć na FIS jeśli chodzi o połączenia tel. W tym radio akurat bordnetz czy bcm nie ma znaczenia :)
By Misiek86 -  11 gru 2017, 13:50
 mazowieckie
#259982
Agness pisze:
09 gru 2017, 20:16
Misiek86 pisze:
odnosnie tej kamery to e jaki adapter jest potrzebny zeby odpalic kamere?
Dokup przekaźnik

http://allegro.pl/przekaznik-samochodow ... 23301.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agness dzięki za link. Jeszcze poprosilbym instrukcje schemat jak podłączyć ten przekaźnik.

Jak montowalem kamerę pod chińczyka jakiś czas temu to montowalem taki przekaźnik żeby jak włączę wsteczny to kamerka się wlaczala. Czy w obecnej sytuacji do rcd 330 radio samo uaktywnia kamerkę?
Awatar użytkownika
By Agness -  11 gru 2017, 17:54
 kujawsko-pomorskie
#259990
Misiek86 pisze:
Agness pisze:
09 gru 2017, 20:16
Misiek86 pisze:
odnosnie tej kamery to e jaki adapter jest potrzebny zeby odpalic kamere?
Dokup przekaźnik

http://allegro.pl/przekaznik-samochodow ... 23301.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agness dzięki za link. Jeszcze poprosilbym instrukcje schemat jak podłączyć ten przekaźnik.

Jak montowalem kamerę pod chińczyka jakiś czas temu to montowalem taki przekaźnik żeby jak włączę wsteczny to kamerka się wlaczala. Czy w obecnej sytuacji do rcd 330 radio samo uaktywnia kamerkę?

Wrzucę Ci wieczorkiem schemat na priv.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By morales -  12 gru 2017, 20:46
 pomorskie
#260012
mcaris25 pisze:
11 gru 2017, 6:52
chabi . Mówiłem Ci że wyświetla połączenie przychodzące na FIS (nie słuchałeś) ; ). Wybierając połączenie można je później podejrzeć na FIS wybierając AUDIO. To raczej wszystko co można osiągnąć na FIS jeśli chodzi o połączenia tel. W tym radio akurat bordnetz czy bcm nie ma znaczenia :)
Dokładnie tak jak kolega pisze nic więcej z telefonem nie uzyskamy.
A także OPS wyświetla tak jak mu się podoba,jak wbijamy wsteczny po raz pierwszy jest ok.
Jeśli robimy to raz po raz z krótkimi przerwami to już zaczyna się krzaczyć.
Tak szczerze mówiąc takie jest to radyjko nie dopracowane do końca :bad:
Awatar użytkownika
By chabi87 -  12 gru 2017, 20:56
 dolnośląskie
#260013

morales pisze:
mcaris25 pisze:
11 gru 2017, 6:52
chabi . Mówiłem Ci że wyświetla połączenie przychodzące na FIS (nie słuchałeś) ; ). Wybierając połączenie można je później podejrzeć na FIS wybierając AUDIO. To raczej wszystko co można osiągnąć na FIS jeśli chodzi o połączenia tel. W tym radio akurat bordnetz czy bcm nie ma znaczenia :)

@Mcaris25 pamiętam tylko miałem nadzieję że.... A nóż widelec.... Obrazek

A także OPS wyświetla tak jak mu się podoba,jak wbijamy wsteczny po raz pierwszy jest ok.
Jeśli robimy to raz po raz z krótkimi przerwami to już zaczyna się krzaczyć.
Tak szczerze mówiąc takie jest to radyjko nie dopracowane do końca :bad:
Kolego jest na to rada po zakończeniu manewru wystarczy "X" zakończyć działanie wyświetlania OPS lub obrazu z kamery. Na początku stosowania tejże metody można się trochę powk....ać, ale po dłuższym czasie wchodzi w nawyk i nie przeszkadza (bynajmniej mi osobiście).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  13 gru 2017, 6:54
 mazowieckie
#260025
Koledze chodzi bardzie o to że "wachlowanie" drążkiem zmiany biegów powoduje żę nie zawsze na radio wyświetli się OPS. To o czym piszesz Robert jest jak nie masz założonego "opóźniacza" wtedy radio po ponownym wbiciu wsteka wywali komunikat o błędzie :) :)
Awatar użytkownika
By chabi87 -  13 gru 2017, 6:59
 dolnośląskie
#260026
mcaris25 pisze:Koledze chodzi bardzie o to że "wachlowanie" drążkiem zmiany biegów powoduje żę nie zawsze na radio wyświetli się OPS. To o czym piszesz Robert jest jak nie masz założonego "opóźniacza" wtedy radio po ponownym wbiciu wsteka wywali komunikat o błędzie :) :)
Ależ nie Arkadiuszu Obrazek
Posiadam opóźniacz i tak niestety się dzieje, mam podejrzenie, że mój moduł parktronic jest przyczyną zaistniałej sytuacji (być może jest za stary lub źle zakodowany)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By chabi87 -  15 gru 2017, 8:48
 dolnośląskie
#260101
undercoversr pisze:A podasz link do wersji programu którego użyłeś, mi coś nie działa.
Wrzucę w chmurkę jak dojdę do tego którą wersję zainstalowałem na fonie - mam od zaje.... wersji mówiąc ogólnie burdel na kompie ;)
Carman zainstalowany? Debugowanie włączone?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 43