Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By OrangePL -  08 lis 2017, 23:36
 pomorskie
#258658
chabi87
Potrzebuję pod ndroida czyli chyba mirrorlink ? :)
Jakie jeszcze szczegóły mam podać ? Może żeby było łatwe we wgrywaniu modyfikacji;)
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  09 lis 2017, 0:06
 mazowieckie
#258660
Mirror link działa najlepiej na xperiach Z bo pełny dostęp do tela. Na samsungu to masakra jakaś jest bez "kombinacji " kilka apek ze sklepu samsunga ;//. Najbardziej rozkminione jest właśnie RCD 330 plus
By OrangePL -  09 lis 2017, 7:44
 pomorskie
#258661
Właśnie chce RCD 330 Plus ale wiem ze jest delphi i noname i ktora lepsza, mam wlasnie samsunga A5 i S6 i nie wiem ktora wersja
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  09 lis 2017, 8:32
 mazowieckie
#258663
Z samsungami to jak opisałem wyżej. No name to inna" platforma" tam jest linux natomiast Desay jest na wince 6 i jak widać jest bardzo rozpracowany ( i chyba jeszcze dużo przed nim :) ) . Na tym forum jak widać wszyscy a na pewno większość używa Desay :) .
By nomjas -  10 lis 2017, 11:24
 wielkopolskie
#258696
Czy w waszej wersji języka polskiego niektóre komunikaty są w cyrylicy np gdy łączy telefon po bluetooth komunikat udanego połączenia radia z telefonem jest po rosyjsku ?
Awatar użytkownika
By chabi87 -  10 lis 2017, 13:35
 dolnośląskie
#258702
nomjas pisze:Czy w waszej wersji języka polskiego niektóre komunikaty są w cyrylicy np gdy łączy telefon po bluetooth komunikat udanego połączenia radia z telefonem jest po rosyjsku ?
Cyrylica występuje w momencie kiedy osoba spolszczajaca pracowała na plikach zrusyfikowanych i stąd właśnie ten cyrk ;) Radio z Ali kupione?

Tutaj jeszcze wizualizacja jak u mnie spolszczenie wygląda:

https://youtu.be/d2VZbIJR3-I
By nomjas -  12 lis 2017, 9:52
 wielkopolskie
#258769
A jakim programem można edytować plik i językowe ? bo rozumiem że chabi87 sam edytowałeś ten plik i jest to Twoja ciężka praca nie liczę nawet że udostępnisz tłumaczenie może jakieś podpowiedzi jak samemu sobie z tym poradzić.
Awatar użytkownika
By chabi87 -  13 lis 2017, 15:58
 dolnośląskie
#258818
nomjas pisze:A jakim programem można edytować plik i językowe ? bo rozumiem że chabi87 sam edytowałeś ten plik i jest to Twoja ciężka praca nie liczę nawet że udostępnisz tłumaczenie może jakieś podpowiedzi jak samemu sobie z tym poradzić.
Qt Linguist

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By chabi87 -  15 lis 2017, 12:27
 dolnośląskie
#258919
OrangePL pisze:
15 lis 2017, 11:45
Witam,
Czy to radio bedzie dobre? Czy posiada wszystkie funkcje ? Czy bedzie współpracować przekazywanie ekranu z telefonu z androidem ? I ogólnie czy warto ;)
http://s.aliexpress.com/rU7nI7NR
(from AliExpress Android)
Czy będzie dobre ?
hmmmmmmm..... nie próbowałem
czy posiada wszystkie funkcje???
hmmmm...... loda nie zrobi
Czy bedzie współpracować przekazywanie ekranu z telefonu z androidem ?
hmmmmmmmmmmm..... myślisz, funkcję MirrorLink'a na ekranie (widoczna na trzecim zdjęciu) namalowali białym markerem
I ogólnie czy warto ;)
hmmmmmmmmmmm............ nie warto.....

P.S
NIE WARTO PODAWAĆ SZCZEGÓŁÓW ODNOŚNIE TEGO CO BYŚ CHCIAŁ,
NIE WARTO CZYTAĆ, SZUKAĆ .....
NIE WARTO PODEJMOWAĆ SAMODZIELNYCH DECYZJI .....

Na koniec bez złośliwości powiem:
Radio które przedstawiłeś jest TYM SAMYM RADIEM O KTÓRYM PISZEMY W TYM TEMACIE.
Czyli jeśli chciałbyś mieć coś takiego jak któryś z nas to bierz to radio

p.s2
Masz jakieś kandydatki na żony lub dziewczyny ? W tym chętnie Ci pomogę wybrać, przetestować.... :naughty:


Miłego popołudnia :tooth:
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  20 lis 2017, 11:37
 mazowieckie
#259148
Hej. Któryś z kolegów podrzucił że dzwięk w EC z głośników jest możliwy i sprawdzone działa tylko trzeba wcześniej sparować tel z radio po bluetooth i musi być plik ciszy po wejściu do altmenu bo inaczej nic nie odtworzymy z YT. :burp: :burp:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 43