Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  14 lut 2018, 17:42
 mazowieckie
#262001
Teraz troszkę dla Desay . Przetłumaczone Altmenu jeszcze nie w całości ale już coś. Podziękowania dla kolegi Amadeusz :) . Odpalone dwie navi do testów .


By janekx86 -  15 lut 2018, 7:17
 łódzkie
#262022
Mam wersje Desay 187B z carplay. Jest to wersja z linuxem. Z tego co widze nie da sie zaktualizowac aby miec androidauto bo to desay i nie da sie wgrac alt menu bo to linux. Mam racje?
Awatar użytkownika
By jaras99 -  15 lut 2018, 12:10
 opolskie
#262030
A co lepiej zakupić 187A Desay czy 187B Noname? Czy któreś z nich jest czymś znamienne, lepsze?

Głównie zależy mi na tym aby mieć dostęp do EC lub AndroidAuto. I ewentualnie mieć możliwość dalszych modów jak np: zmiana kolorów radia na czerwone, język polski, odblokowanie radia
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  15 lut 2018, 13:20
 mazowieckie
#262033
Kolego .Temat rzeka. Na chwilę obecną najbardziej jest rozkminione Desay 187A jest język polski alternatywne menu z dostępem do EC nawigacji i innych ;). No name 187B ma więcej pamięci ale nie ma j.polskiego i może nigdy nie będzie :-/ i kolejne ale na 187B można zainstalować soft i dla skody ( zamiana podświetlania) i dla VW . Obecnie używam 187B z softem dla skody i w niczym mi nie przeszkadza brak j.polskiego ale w zamian mam AA -YT . Po zainstalowaniu odpowiedniej apki można mieć pełny dostęp dowszystkich aplikacji w telefonie na AndroidAuto
Awatar użytkownika
By jaras99 -  15 lut 2018, 13:43
 opolskie
#262035
dzięki za odzew. język PL nie jest dla mnie priorytetowy. Najbardziej za mną przemawia w przypadku 187B Android Auto. Warunkiem koniecznym w doborze jest możliwość połączenia telefonu z radiem w ten sposób aby np. na radiu była wyświetlana nawigacja z telefonu, GoogleMaps, YT itp. Telefon jaki posiadam to LG G6, żona Huwaei Mate10. Oba miałyby docelowo współgrać z radiem. AA daje pełną kontrolę nad androidem?
Awatar użytkownika
By chabi87 -  15 lut 2018, 14:15
 dolnośląskie
#262037
Wszystkie telefony z androidem w wersji 5.0 i wyższej będą działać. A jeśli chodzi o pełną funkcjonalność telefonu na radiu to odp brzmi nie, ponieważ AA ma na celu zmniejszyć ryzyka na niebezpieczeństwo na drodze poprzez ułatwienie korzystania z telefonu tzw launcher

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jaras99 -  15 lut 2018, 14:18
 opolskie
#262038
OK. Ale YT, googleMaps, jakąś nawigację z telefonu odpalę? To które byłoby lepsze pod moje preferencje A, B, czy bez różnicy?
Awatar użytkownika
By chabi87 -  15 lut 2018, 14:18
 dolnośląskie
#262039
No i dodam że są programiści /użytkownicy którzy hackuja sobie apke i dzięki temu mamy możliwość oglądania youtube czy tam inne rzeczy...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Dodano po 6 minutach 11 sekundach:
Na oficjalnej stronie google Android Auto masz wszystkie info dotyczące aplikacji wspieranych przez system. Jeśli chodzi o to co polecił bym to odpowiedź brzmi wersję z AA - odpowiadam w roli użytkownika, nie jako sprzedawca Obrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 43