Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By chabi87 -  29 maja 2017, 9:18
 dolnośląskie
#252458
pitt52 pisze:chabi87 Widzę, że jesteś zorientowany jeśli chodzi o to konkretne radio. Powiedz proszę jaka kamerkę można podłączyć do niego? Jak w końcu z tym gatewayem? Trzeba wymieniać, czy nie trzeba?

Kamera AV z opóźniaczem, żeby poprawnie wszystko działało, a jeśli chodzi o gateway to nie ma przymusu wymiany - wystarczy zainstalować emulator. Zrobiłem tak w aucie żony (PASSAT B6 2006r), oprócz wyświetlania błędnej godziny i temperatury wszystko inne działa wyśmienicie ;)
By plejaz -  29 maja 2017, 9:21
#252460
pitt52 pisze:chabi87 Widzę, że jesteś zorientowany jeśli chodzi o to konkretne radio. Powiedz proszę jaka kamerkę można podłączyć do niego? Jak w końcu z tym gatewayem? Trzeba wymieniać, czy nie trzeba?
Z tego co jest napisane na aukcji gateway w przypadku wersji PLUS w autach sprzed 2009 roku musi być wymieniony, dodatkowo skośni opisują, że poniżej tego rocznika nie działa sterowanie z kierownicy. Może być też zainstalowany emulator.
By Tranitzu -  29 maja 2017, 9:43
 mazowieckie
#252461
Hej, mam pytanie czy występował u was problem z przepalajającym bezpiecznikiem w tym radiu. Miałem wcześniej njefabryczne i po wymianianie na rcd330 działał idealnie przez miesiąc teraz caly czas przepalai się bezpiecznik z tyłu radia. Wymieniłem z powrotem na niefabrycznego blaupunkta i działa a z rcd nie chce. Macie jakiś pomysł co może być przyczyną? Ja celuje w rcd ale chciałbym się upewnić

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  31 maja 2017, 17:19
 lubelskie
#252597
chabi87
mam pytanie co do kamerki, co to za opozniacz zamontowales? Gdzie go dostane? Bez niego nie dzialala Ci kamerka na zapalonym aucie a na zaplonie dzialala? U mnie tak jest i potrzebuje pomocy co zrobic...
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  01 cze 2017, 16:05
 mazowieckie
#252630
Pytanie do chabi87. Po wymianie na to radio parktronic działa normalnie chodzi mi o auta do 2008r czy trzeba coś zmieniać? Z tym opuźniaczem to nie wiem czy przekaźnik nie wystarczy ja w chinolu (klon rns 510) i nie oryginalnej kamerce miałem tak że na zapłonie działała a na odpalonym już nie przekaźnik dał rade. Po zmianie can gateway nie trzeba już kupować symulatora can . bo u mnie chyba jest już nowszy can z końcówką AA
Awatar użytkownika
By chabi87 -  01 cze 2017, 16:30
 dolnośląskie
#252633
mcaris25 pisze:Pytanie do chabi87. Po wymianie na to radio parktronic działa normalnie chodzi mi o auta do 2008r czy trzeba coś zmieniać? Z tym opuźniaczem to nie wiem czy przekaźnik nie wystarczy ja w chinolu (klon rns 510) i nie oryginalnej kamerce miałem tak że na zapłonie działała a na odpalonym już nie przekaźnik dał rade. Po zmianie can gateway nie trzeba już kupować symulatora can . bo u mnie chyba jest już nowszy can z końcówką AA
Oooo stary trochę brak ładu i składu w Twojej wypowiedzi, więc sorry jeśli moja odpowiedź nie będzie na pytanie które chciałeś zadać Obrazek

Jeżeli zmienisz gateway to nie musisz kupować emulatora. Chyba, że zmienisz na jakiś starszy od tego co masz Obrazek

O przekaźniku napisałem koledze w PW, ale czy będzie działać tego nie wiem, bo nie stosowałam tego rozwiązania.

Czy w aucie produkowanym przed 2008 parktronic będzie działał ?
Jeżeli radio będzie miało komunikację z can gateway to będzie działać.



Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  01 cze 2017, 20:05
 mazowieckie
#252644
Super przepraszam za brak ładu w pytaniu ale na wszystkie moje pyt. dostałem odp. :))) Czytałem że w skodzie jest problem z przyciskami w kierownicy i niby no name daje rade .Niestety cena też jest inna wyższa :)))
By Misiek86 -  01 cze 2017, 20:10
 mazowieckie
#252646
@chabi87 pytanie do Ciebie, pisałem na priv ale nie odpisałeś.

Jak Ci odbiera stację radiowe? Antenę masz z dwoma wejściami w golfie? Bo widzę że w tych radiach jest jedno wejście na antenę a u mnie w golfie wychodzą 2 przewody od anteny tak jak się podłącza standardowo do rcd 300. Kiedyś kupiłem podróbkę rcd510 chińskie z allie to słabo mi radio odbierało na jednej podłączonej antenie a separator niestety nie pomagał w moim przypadku.

Odnośnie kamerki to jaka kamera musi być zastosowana? Oryginalna vw z jakimś modułem czy można podłączyć kamerkę ta co się kupuje na allegro w okolicy 100 zł?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
By chabi87 -  02 cze 2017, 20:34
 dolnośląskie
#252709
Sorry za opóźnienie w odpowiedzi ale od pn do pt siedzę w dojczach.
W Passacie b6 mam podpiętą jedną z dwóch wtyczek (białą)
W Caddy mam adapter/przejściówka z 2 na 1.
W obu przypadkach radio gra i nie gubi fal w Polsce i Niemczech :)
Kamera AV z opóźniaczem

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 43