Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Xeduro -  20 sty 2019, 10:51
 małopolskie
#271085
Witam. Posiadam Radio rcd330g 187a Deasay, czy jest możliwość wgrania EasyConnect albo czegoś innego, żeby radio było bardziej funkcjonalne, jakieś dodatkowe menu albo coś bo na razie bieda :P
By valdi85 -  26 sty 2019, 20:14
 pomorskie
#271286
Witam forumowiczów
Od paru dni jestem posiadaczem Radia rcd330 (desay) i borykam się z dwoma problemami.

Pierwszy to kierownica wielofunkcyjna - działają mi tylko 3 z 12 przycisków nie wiem gdzie to zmienić, próbowałem trochę w vcds ale na razie nic nie zdziałałem (wcześniej miałem zamontowane radio NWK-8967 jakaś chińszczyzna :D i przy kosatkach miał jakieś pudełeczko podejrzewam do sterowania z kiery ale w nim kierownica działała )

Drugi problem to kamera cofania w poprzednim radiu działała, ktoś dziwnie ją odłączył bo jest napięcie zamiast z lamy cofania podłączona pod plus po stacyjce i jest włączona cały czas. Podłączyłem przewód czincze do radia i w vcds jest błąd - brak sygnału z kamery, radio się przycisza ale nic poza tym.

Co do pojazdu w którym te zabiegi przeprowadzam to jest to Seat Toledo 2014 r. Hiszpański brat VW :-)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  28 sty 2019, 11:11
 mazowieckie
#271349
Z tymi przyciskami że nie działają podziałaaj z kodowaniem w bloku 16 Steering wheel . Ja mam kodowanie 0000732 i działało . Jeszcze w samym radio w długim kodowaniu musisz zobaczyć czy masz zaznaczone przyciski.
Awatar użytkownika
By chabi87 -  28 sty 2019, 20:41
 dolnośląskie
#271357
valdi85 pisze:Witam forumowiczów
Od paru dni jestem posiadaczem Radia rcd330 (desay) i borykam się z dwoma problemami.

Pierwszy to kierownica wielofunkcyjna - działają mi tylko 3 z 12 przycisków nie wiem gdzie to zmienić, próbowałem trochę w vcds ale na razie nic nie zdziałałem (wcześniej miałem zamontowane radio NWK-8967 jakaś chińszczyzna :D i przy kosatkach miał jakieś pudełeczko podejrzewam do sterowania z kiery ale w nim kierownica działała )

Drugi problem to kamera cofania w poprzednim radiu działała, ktoś dziwnie ją odłączył bo jest napięcie zamiast z lamy cofania podłączona pod plus po stacyjce i jest włączona cały czas. Podłączyłem przewód czincze do radia i w vcds jest błąd - brak sygnału z kamery, radio się przycisza ale nic poza tym.

Co do pojazdu w którym te zabiegi przeprowadzam to jest to Seat Toledo 2014 r. Hiszpański brat VW :-)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Tutaj - - - > http://ali.pub/32nfym
masz brakujący element do poprawnego działania kamery czyli tzw opóźniacz który należy podłączyć tak jak na załączonym obrazku.
A jeśli chodzi o o przyciski to tak jak pisał mcaris ;) Obrazek

Obrazek

By bidziss -  01 lut 2019, 20:38
 małopolskie
#271477
Witam zakupiłem rdc330 i mam golfa z 2007 z kwietnia czy potrzebna będzie wymiana getweya??

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

By bidziss -  05 lut 2019, 21:41
 małopolskie
#271581
Jeszcze jedno pytanko mam problem połączenia z mirorlink z telefonem mam Huawei mate 20 lite pomoże ktoś

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

By bidziss -  05 lut 2019, 22:00
 małopolskie
#271583
Czyli krótko mówiąc dupa:-(

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Dodano po 23 godzinach 4 sekundach:
Pytanko jeszcze do kolegów jak uzyskam grafikę podczas cofania żeby było widać "autko" czy potrzeba jest kamerka??

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By bidziss -  06 lut 2019, 21:00
 małopolskie
#271605
Pytanko jeszcze do kolegów jak uzyskam grafikę podczas cofania żeby było widać "autko" czy potrzeba jest kamerka??

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

By bidziss -  08 lut 2019, 7:43
 małopolskie
#271642
Dziękuję;) a i ostatnie pytanko czy jak w menu radio na dole nam tylko mirrolink to android auto zadziała?? Bo jak łącze to nic nie dahe

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 43