Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By cbool333 -  25 mar 2017, 13:32
 kujawsko-pomorskie
#249440
Siema. Troche bez zastanowienia zakupiłem dwa przyciski/wlaczniki/guziki "esp off" chciałem nimi podawać i zabierać prąd dla remote wzmacniacza i @Dexter23pl miał rację Nie nadają się - są chwilowe. Z tego co wyczytałem musiałbym dać przekaźnik i podpiąć pod ginacy plus aby ten "ESP off" spełniał zadanie ale co gdy chce słuchać po wyjęciu kluczyka? Da się to zrobić łatwiej? Istnieją odpowiednie przyciski do włączania i wyłączania remote we wzmacniaczu i będą w miarę komponować się z wnetrzem golfa aby dać je na widoku?
Awatar użytkownika
By cbool333 -  25 kwie 2017, 8:30
 kujawsko-pomorskie
#251046
cha pisze:Remote ciągniesz z radia. W jaki to w ogóle celu?
Nie z radia tylko prosto z aku. Teraz tak mam zrobione i przelaczniki schowane w schowku i przez to czasami zapominam wylaczyc. Chciałbym to na wierzchu w przemyślanym miejscu. Czy taki przycisk esp off można jakoś przerobić aby spełniał rolę? Czy moze Diody tylko wyprowadzić informujące. Ma ktos jakis pomysl?
pab567 pisze:A po co tak? Nie lepiej podpiąć się pod zasilanie lampek w podsufitce? Z tego, co kojarzę tam masz +12V od otwarcia auta przez cały czas aż do kilku minut po jego zamknięciu.
Kilka minut? Ta...od kiedy?
Awatar użytkownika
By cha -  25 kwie 2017, 22:08
 mazowieckie
#251086
Nie wiem jakie masz teraz radio ale remote powinien iść od radia do wzmacniacza. Dzięki temu kiedy włączysz lub wyłączysz radio to samo się dzieje ze wzmacniaczem. Bo chyba o to Ci chodzi.?Jak nie ma remote w radiu to można się posiłkować wyjściem na antenę elektryczną.
Awatar użytkownika
By cbool333 -  26 kwie 2017, 8:40
 kujawsko-pomorskie
#251099
cha pisze:można się posiłkować wyjściem na antenę elektryczną.
Mam rcd310. Pod antenę? Radio ma 2 złącza okrągłe pod antenę - to tam trzeba się podpiąć? W jaki sposób? Tam jest prąd?

Jeszcze chciałbym usłyszeć pomysł jak dodać guzik w widocznym miejscu lub diody bo nie wiem czy będzie mi się chciało kolejny raz radio wyjmować.
Awatar użytkownika
By cha -  03 maja 2017, 21:12
 mazowieckie
#251362
cbool333 pisze:@cha ja tutaj mam podłączone media in więc trochę kombinacji będzie i czy to nie będzie się gryźć...
Nie będzie. Szukasz przewodu, który wchodzi w ten pin i dolutowujesz do niego przewód remote do wzmacniacza. Na pewno mniejsza kombinacja niż różnego rodzaju włącznik itp.