Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By fredric -  14 mar 2007, 18:16
 mazowieckie
#3041
szkoda ze tylko menu jest po polsku bo gada po angielsku i nie mozna tego ponoc zmienic. jakby ktos chcial to moge dac namiar na kolesie z krakowa on powinien zrobic pl menu
Awatar użytkownika
By fali22 -  14 mar 2007, 21:20
 -------
#3044
Yossarian pisze:Ta informacja mnie cieszy ale dodaj jeszcze gdzie to mo¿na zrobiæ bo raczej w±tpie by serwis siê tym zaimowa³.

Pozdrawiam
Masz tu nr GG 3351604 U tego kolesia mo¿na zrobiæ PL MENU.
Awatar użytkownika
By fali22 -  14 mar 2007, 21:21
 -------
#3045
fredric pisze:szkoda ze tylko menu jest po polsku bo gada po angielsku i nie mozna tego ponoc zmienic. jakby ktos chcial to moge dac namiar na kolesie z krakowa on powinien zrobic pl menu
Co masz na my¶li ¿e gada po angielsku ?
Jak Ciê gdzie¶ prowadzi ?
Awatar użytkownika
By fredric -  14 mar 2007, 22:12
 mazowieckie
#3049
dokladnie mam tak u siebie menu w polskim a komunikaty glosowe w angielskim
Awatar użytkownika
By fali22 -  15 mar 2007, 7:15
 -------
#3057
fredric pisze:dokladnie mam tak u siebie menu w polskim a komunikaty glosowe w angielskim
Jak to ? Troche dziwne :roll:

Ja mam menu po ANGIELSKU a jak mnie prowadzi do jakiego¶ celu podró¿y to mówi po POLSKU .
A ty masz odwrotnie ? :roll:
Awatar użytkownika
By fredric -  15 mar 2007, 17:54
 mazowieckie
#3083
jaka masz navke dvd czy dx
Awatar użytkownika
By fali22 -  15 mar 2007, 18:17
 -------
#3085
fredric pisze:jaka masz navke dvd czy dx
DX'owa
Jak chcesz to ci moge powiedzieæ jak i co zrobiæ aby mieæ po POLSKU g³os.
A jak± ty masz DVD czy dx'ow± ?
Awatar użytkownika
By fredric -  15 mar 2007, 22:33
 mazowieckie
#3104
ja mam dvd
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  16 mar 2007, 9:17
 -------
#3106
fali22 pisze:
fredric pisze:jaka masz navke dvd czy dx
DX'owa
Jak chcesz to ci moge powiedzieæ jak i co zrobiæ aby mieæ po POLSKU g³os.
A jak± ty masz DVD czy dx'ow± ?
Tez jestem zainteresowany jak przerobic na polski. Mam DX-sa i probowalem podmienic pliki na obrazie dysku , niestety mialem trudnosci z wypaleniem ponownie tego obrazu. Po prostu nie chcial dzialac obraz z obrazu plyty. Samo kopiowanie obrazu z oryginalnej CD nie stanowi problemu.
Awatar użytkownika
By fali22 -  16 mar 2007, 9:35
 -------
#3107
Lanumisu pisze:
fali22 pisze:
fredric pisze:jaka masz navke dvd czy dx
DX'owa
Jak chcesz to ci moge powiedzieæ jak i co zrobiæ aby mieæ po POLSKU g³os.
A jak± ty masz DVD czy dx'ow± ?
Tez jestem zainteresowany jak przerobic na polski. Mam DX-sa i probowalem podmienic pliki na obrazie dysku , niestety mialem trudnosci z wypaleniem ponownie tego obrazu. Po prostu nie chcial dzialac obraz z obrazu plyty. Samo kopiowanie obrazu z oryginalnej CD nie stanowi problemu.

Sprawa polega na tym, ¿e lektor musi siê wgraæ z p³yty do pamiêci MFD. Chyba w Settings ustawiasz jêzyk polski- tylko ¿e tutaj by³y jakie¶ dwie opcje tego polskiego. Pokombinuj, napewno dzia³a. Aha oczywi¶cie musisz mieæ w³o¿on± cd z map± w slocie, bo wtedy uzyskasz dostêp do navi.

Oczywi¶cie mówie o JEZYKU POLSKI nie menu tylko (cel podró¿y)
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  16 mar 2007, 15:02
 -------
#3114
Tak, wszystko ladnie musisz tylko posiadac CD gdzie jest polski lektor. Ja takowej nie posiadam, dlatego nie przeskocze tego problemu. Myslalem ze wiesz jak to skopiowac, bo mozna nawet dowcipne dialogi wedytowac w obraz plyty CD. Caly szkopul w tym ze nie umiem poradzic sobie z wypaleniem takiego przerobionego obrazu.
Awatar użytkownika
By fali22 -  16 mar 2007, 18:48
 -------
#3121
Lanumisu pisze:Tak, wszystko ladnie musisz tylko posiadac CD gdzie jest polski lektor. Ja takowej nie posiadam, dlatego nie przeskocze tego problemu. Myslalem ze wiesz jak to skopiowac, bo mozna nawet dowcipne dialogi wedytowac w obraz plyty CD. Caly szkopul w tym ze nie umiem poradzic sobie z wypaleniem takiego przerobionego obrazu.
To znaczy ¿e masz ju¿ t± CD z PL , lecz nie umiesz jej nagraæ ?
Czy da sie bez problemu nagraæ lecz NAVI nie odczytuje ?
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  17 mar 2007, 10:23
 -------
#3129
Nie mam polskiej plyty, mam tylko wersje niemiecka. Gdybym umial wyedytowany obraz plyty jeszcze raz skopiowac byloby mi obojetnie jaka wersje jezykowa posiadam, bo niemiecki jezyk zastapilbym albo polskim, albo swoim wlasnym dialogiem. Z polska plytka CD jak sie ja posiada to wiem ze nie ma problemu z Navi zeby gadalo po polsku. Niestety ja jej nie mam. Dlatego myslalem ze mozna inna droga rozwiazac ten problem.

Tak , Navi nie odczytuje kopii z kopii. Nie mam problemow skopiowac oryginal. Navka hula az milo.
Awatar użytkownika
By fali22 -  17 mar 2007, 12:09
 -------
#3130
Lanumisu pisze:Nie mam polskiej plyty, mam tylko wersje niemiecka. Gdybym umial wyedytowany obraz plyty jeszcze raz skopiowac byloby mi obojetnie jaka wersje jezykowa posiadam, bo niemiecki jezyk zastapilbym albo polskim, albo swoim wlasnym dialogiem. Z polska plytka CD jak sie ja posiada to wiem ze nie ma problemu z Navi zeby gadalo po polsku. Niestety ja jej nie mam. Dlatego myslalem ze mozna inna droga rozwiazac ten problem.

Tak , Navi nie odczytuje kopii z kopii. Nie mam problemow skopiowac oryginal. Navka hula az milo.
Albo by¶ musia³ kupiæ mape z lektorem PL .
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  17 mar 2007, 15:36
 -------
#3131
fali22 pisze:
Lanumisu pisze:Nie mam polskiej plyty, mam tylko wersje niemiecka. Gdybym umial wyedytowany obraz plyty jeszcze raz skopiowac byloby mi obojetnie jaka wersje jezykowa posiadam, bo niemiecki jezyk zastapilbym albo polskim, albo swoim wlasnym dialogiem. Z polska plytka CD jak sie ja posiada to wiem ze nie ma problemu z Navi zeby gadalo po polsku. Niestety ja jej nie mam. Dlatego myslalem ze mozna inna droga rozwiazac ten problem.

Tak , Navi nie odczytuje kopii z kopii. Nie mam problemow skopiowac oryginal. Navka hula az milo.
Albo by¶ musia³ kupiæ mape z lektorem PL .
Ano wlasnie.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18