Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By fali22 -  17 mar 2007, 16:43
 -------
#3132
Lanumisu pisze:
fali22 pisze:
Lanumisu pisze:Nie mam polskiej plyty, mam tylko wersje niemiecka. Gdybym umial wyedytowany obraz plyty jeszcze raz skopiowac byloby mi obojetnie jaka wersje jezykowa posiadam, bo niemiecki jezyk zastapilbym albo polskim, albo swoim wlasnym dialogiem. Z polska plytka CD jak sie ja posiada to wiem ze nie ma problemu z Navi zeby gadalo po polsku. Niestety ja jej nie mam. Dlatego myslalem ze mozna inna droga rozwiazac ten problem.

Tak , Navi nie odczytuje kopii z kopii. Nie mam problemow skopiowac oryginal. Navka hula az milo.
Albo by¶ musia³ kupiæ mape z lektorem PL .
Ano wlasnie.
To ja takie posiadam jak dla was to 150z³ za trzy p³ytki .
Zreszt± wejdz do dzia³u sprzedam :wink: :wink:
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  18 mar 2007, 11:22
 -------
#3137
Ja mam aktualne wiec kupowac nie musze. Chodzilo mi tylko o wskazowki , jak je przerobic na polskiego lektora. Coz, z niemiecka lektorka tez mozna zyc, szczegolnie tu w Niemczech.
Awatar użytkownika
By Bruce -  18 mar 2007, 12:42
 mazowieckie
#3138
Lanumisu pisze:Ja mam aktualne wiec kupowac nie musze. Chodzilo mi tylko o wskazowki , jak je przerobic na polskiego lektora. Coz, z niemiecka lektorka tez mozna zyc, szczegolnie tu w Niemczech.
Moze po zmianie pliku, sprobuj stworzyc nowy obraz plyty.
Sa jakies programiki darmowe nawet, do robienia obrazu plyty.
Moze lyknie, warto potestowac RW, szkoda plyt ;)
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  18 mar 2007, 15:38
 -------
#3148
"Moze po zmianie pliku, sprobuj stworzyc nowy obraz plyty.
Sa jakies programiki darmowe nawet, do robienia obrazu plyty."



Robilem to na rozne sposoby, roznymi programami i Navi nie chcialo czytac. Podejrzewam ze podczas nowego robienia obrazu cos rozwalam, moze safedisc ma z tym cos wspolnego, a moze to ze robie obraz z nieoryginalnej plytki.
Awatar użytkownika
By fali22 -  18 mar 2007, 21:47
 -------
#3156
Lanumisu pisze:"Moze po zmianie pliku, sprobuj stworzyc nowy obraz plyty.
Sa jakies programiki darmowe nawet, do robienia obrazu plyty."



Robilem to na rozne sposoby, roznymi programami i Navi nie chcialo czytac. Podejrzewam ze podczas nowego robienia obrazu cos rozwalam, moze safedisc ma z tym cos wspolnego, a moze to ze robie obraz z nieoryginalnej plytki.
Spróbuj nagrac programem CloneCD on jest do takich rzeczy przystosowany. Jak niem nie pójdzie to ju¿ nie wiem :?
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  19 mar 2007, 0:39
 -------
#3165
fali22 pisze:
Lanumisu pisze:"Moze po zmianie pliku, sprobuj stworzyc nowy obraz plyty.
Sa jakies programiki darmowe nawet, do robienia obrazu plyty."



Robilem to na rozne sposoby, roznymi programami i Navi nie chcialo czytac. Podejrzewam ze podczas nowego robienia obrazu cos rozwalam, moze safedisc ma z tym cos wspolnego, a moze to ze robie obraz z nieoryginalnej plytki.
Spróbuj nagrac programem CloneCD on jest do takich rzeczy przystosowany. Jak niem nie pójdzie to ju¿ nie wiem :?
Robilem z clone cd odpowiedni profil, tez z Alcoholem i nic. Mowie Ci, kopia z kopii nie bedzie dzialac.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  21 mar 2007, 12:40
 kujawsko-pomorskie
#3276
ludzie informuj± ¿e jak kto¶ ma problem z Nawigacj± to mo¿na dzwoniæ i pytaæ a oni chêtnie pomog± temu zaradziæ.

A to cytat z tej aukcji :
tel. 660-276-166
Je¿eli masz jakiekolwiek problemy z nawigacj±, nie wiesz która mapa pasuje a która nie.
Dzwoñ lub pisz do nas napewno pomo¿emy i doradzimy!!!
Bydgoszcz tel. 660-276-166

[email protected]
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  21 mar 2007, 19:07
 -------
#3283
Dzieki za chec pomocy. Ja nie mam problemow z nawigacja, wszystko dziala.
Chcialem tylko "przerobic" plytke CD na moj sposob. Tam nie bede dzwonil bo mnie wysmieja. Przeciez nie powiem im ze mam pirata.
Awatar użytkownika
By fali22 -  22 mar 2007, 7:51
 -------
#3307
Lanumisu pyta³em siê znajomego (bardzo dobrze zna siê na navi) i mówi ¿e jeszcze do wersji DVD nie ma oprogramowania ¿eby by³o po POLSKU. Bo np. do DX jest CD które siê wgrywa do MFD2 DX i jest.

I jeszcze mówi ¿e nie ma lektora polskiego w mapach do navi MFD2/RNS2 DVD. :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  22 mar 2007, 9:26
 -------
#3312
Ja mam wersje CD. Moze znajde cos w necie w wersji polskiej.
Awatar użytkownika
By fali22 -  23 mar 2007, 21:10
 -------
#3354
Wgranie do MFD2 DX PL lektora kosztuje 200z³.
Tylko trzeba wys³aæ mu navi .
Chcesz namiary ?
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  24 mar 2007, 9:46
 -------
#3365
Dzieki, przeciez nie bede wyjmowal Navke, bo ja masz na mysli? Mnie niemiecki rowie dobrze pasuje. Mnie chodzilo o co innego. Wyjasnilem to juz wyzej.
Awatar użytkownika
By miszi -  30 mar 2007, 15:29
 -------
#3576
Fajna taka navka :lol: Ona jest z US czy z EU??
Awatar użytkownika
By maluszek -  30 mar 2007, 16:07
 mazowieckie
#3577
z US nie jest na pewno bo primo: nie widzia³em tutaj takiej :-) i secondo: nie widzia³em tutaj tego modelu vw, co jest na zdjêciu (climatronic powy¿ej radia).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18