Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Hulaj -  04 mar 2007, 11:54
 mazowieckie
#2716
Ma ktos nawigacje MFD 2? Ciekawy jestem jak to dziala, i moze ktos dlubal zeby bylo TV itp?

Chce kupic cos takiego i nie wiem czy warto.

Pozdro.
Awatar użytkownika
By fali22 -  04 mar 2007, 15:16
 -------
#2725
Ja mam MFD2 wersja DX.

Powiem Ci ¿e zamontowa³em do siebie DVD i chcia³em te¿ TV .

Kupi³em czytnik DVD - 570z³
Adapter DVD - 370z³
DVD FREE 270z³ (to jest po to aby mo¿na by³o ogl±daæ w jezdzie DVD) Bez tego , jak sie ruszy autem powy¿ej 10km/h DVD ga¶nie.

Czyli 1210z³ mnie wysz³o samo DVD z którego jestem zadowolony :) .



Teraz TV gdy sie dowiedzia³em ¿e ceny s± takie to odrazu odechcia³o mi sie nawet otym my¶leæ .

Jaki¶ g³upi odbiornik TV byle jakiej firmy 1,5 ty¶ z³
( Lub mia³ kole¶ do za³atwienia za 2ty¶ z³ u¿ywke orginalny VW , niby nowy kosztowa³ 5ty¶ z³)

Adapter TV 370z³
TV FREE 470z³ ( to jest równie¿ to samo co do DVD , gdy nie masz tego , to powy¿ej 10km/h GASNIE)


A je¿eli chodzi o NAVI to jest ok , w mie¶cie jest idealna jak i na trasie :wink:
By Hulaj -  04 mar 2007, 16:35
 mazowieckie
#2728
A te rzeczy musiales dokupic :

czytnik DVD - 570z³
Adapter DVD - 370z³
DVD FREE 270z³

MFD2 nie czyta DVD ze musiales kupic czytnik dvd, czy jak?


A co do TV to trzeba miec i ten odbiornik za 1,5 tys i adapter TV + TV FREE?

Czy moze ten adapter i tv free zastepuja ten odbiornik?
Pozdro..
Awatar użytkownika
By fali22 -  04 mar 2007, 18:38
 -------
#2731
Nie ja mam MFD2 (ale z czarnymi pokrêt³ami)
Ta wersja MFD2 DVD z tego co sie dowiedzia³em to tylko odczytuje mapy ! a FILMU DVD NIE . Niewiem czy to prawda , (czyta³em gdzie¶ w internecie)

czytnik DVD - 570z³
Adapter DVD - 370z³
DVD FREE 270z³

To musia³em dokupiæ ¿eby np. OGLADAC DVD , TELEDYSKI , MP3 , ZDJECIA ITP.

A co do TV : Musisz mieæ TV odbiornik no bo jak by¶ chcia³ odbieraæ np. TVN :lol: .

A adapter podpina sie do navi i to jest taka przejsciówka i do odbiornika.

A jak np. ju¿ by¶ mia³ te dwie rzeczy a niemia³ by¶ TV FREE to telewizji nie pogl±dasz jak bedziesz jecha³ (wy³±czy sie po przekroczeniu 10km/h
By Hulaj -  04 mar 2007, 21:06
 mazowieckie
#2734
Rozumiem, fali22 dzieki za pomoc....respecta dla ciebie.

Jeszcze jakbys mogl napisac jak z odczytywaniem plyt, wszystko czyta i formaty.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2007, 21:10 przez Hulaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By fali22 -  04 mar 2007, 21:09
 -------
#2735
Hulaj pisze:Rozumiem, fali22 dzieki za pomoc....respecta dla ciebie.
No niema za co , jak by co¶ chcia³ wiedzieæ jeszcze odno¶nie MFD2 , pisz :wink: PZDR !
Awatar użytkownika
By fredric -  05 mar 2007, 15:27
 mazowieckie
#2747
navka mfd2 dvd nie czyta plyt dvd z filmami ani mp3 ani vcd tylko zwykle plytki audio i mapy w formacie dvd. jak masz zamiar uzywac na terenie polski to kup sobie dx. mapy sa dokladniejsze bo w tej dvd to polska jest strasznie skromna zagranica lepiej wygalda. wada tych navek jest to ze plytka nawigacyjna musi byc caly czas w napedzie.wiec najlepszy rozwiazanie jest zmieniarka lub jakis czytnik np dvd.
Awatar użytkownika
By fali22 -  05 mar 2007, 19:20
 -------
#2763
fredric pisze:navka mfd2 dvd nie czyta plyt dvd z filmami ani mp3 ani vcd tylko zwykle plytki audio i mapy w formacie dvd. jak masz zamiar uzywac na terenie polski to kup sobie dx. mapy sa dokladniejsze bo w tej dvd to polska jest strasznie skromna zagranica lepiej wygalda. wada tych navek jest to ze plytka nawigacyjna musi byc caly czas w napedzie.wiec najlepszy rozwiazanie jest zmieniarka lub jakis czytnik np dvd.
O to jednak mia³em racje ze avka mfd2 dvd nie czyta plyt dvd z filmami ani mp3 ani vcd tylko zwykle plytki audio i mapy w formacie dvd.

A to sie zgodze ¿e wada tych navek jest to ze plytka nawigacyjna musi byc caly czas w napedzie , czasami jak wyci±gne CD po 4godz. to jest taka gor±ca i ¶mierdzi :?

A ja mam czytnik DVD ale powiem Ci ¿e nawet nie wk³ada³em tam tej p³ytki z mapami . Mapy bêd± chodziæ w czytniku DVD :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
By fredric -  05 mar 2007, 19:26
 mazowieckie
#2768
z tego co mi wiadomo to nie beda dzialac. a swoja droga co im szkodzilo zrobic taka navke coby wszystko latalo. w audi jest ponoc czytnik kart ale tez tylko muzyke z niego mozna sluchac bo filmy nie ida. ach wszedzie chca zarobic :/
Awatar użytkownika
By fali22 -  05 mar 2007, 19:30
 -------
#2770
fredric pisze:z tego co mi wiadomo to nie beda dzialac. a swoja droga co im szkodzilo zrobic taka navke coby wszystko latalo. w audi jest ponoc czytnik kart ale tez tylko muzyke z niego mozna sluchac bo filmy nie ida. ach wszedzie chca zarobic :/
No niestety tak ju¿ jest ¿e chc± wszêdzie zarabiaæ :cry:

A ty masz czytnik DVD czy IPOD'A ?
Awatar użytkownika
By fredric -  05 mar 2007, 22:11
 mazowieckie
#2779
u mnie wszystko chodzi na ipodzie jest podlaczony jako zmieniarka i ma funkcje video
Awatar użytkownika
By fali22 -  05 mar 2007, 22:18
 -------
#2780
fredric pisze:u mnie wszystko chodzi na ipodzie jest podlaczony jako zmieniarka i ma funkcje video
E to fajnie , a jak my¶lisz co daje lepsz± jako¶æ ?


a) Dobry czytnik DVD ?

b) Dobry IPOD ?
Awatar użytkownika
By fredric -  06 mar 2007, 0:21
 mazowieckie
#2787
mialem wczesniej podpiety czytnik dvd(bez dvix) a teraz mam ipoda i powiem ci ze nie widze roznicy. choc jak mam jakies slabej jakosci teledyski to plamke widac ogolnie jest ok. wiadomo dvd to dvd. z ipodem jest tak ze jak sobie zgram z dvd to roznicy nie widac a wiadomo ze w necie nie wszystko jest najlepszej jakosci.
Awatar użytkownika
By fali22 -  14 mar 2007, 14:29
 -------
#3034
Dzisiaj sie dowiedzia³em ¿e do MFD2 mo¿na ju¿ zainstalowaæ MENU PO POLSKU 8)
CENA 200z³
By Yossarian -  14 mar 2007, 15:19
 -------
#3037
Ta informacja mnie cieszy ale dodaj jeszcze gdzie to mo¿na zrobiæ bo raczej w±tpie by serwis siê tym zaimowa³.

Pozdrawiam
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18