Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By tomazi78 -  01 lis 2019, 22:30
 łódzkie
#278130
Czy ma ktoś problemy z zawieszaniem się tego radyjka ISUDAR? U mnie się zdarza że zawiśnie, radio w tle gra, ale na ekranie jest tylko napis ISUDAR i nic nie mozna zrobic - tylko reset z guzika i uruchamianie androida od nowa. Podzielcie sie swoimi uwagami w tym temacie jesli możecie. Mam wersje na androidzie 8.1 2GB RAM H53
By tomazi78 -  05 lis 2019, 8:55
 łódzkie
#278217
A jak wygląda sprawa fabrycznego modułu bluetooth - powinien być włączony czy wyłączony? Radio chińskie posiada bluetooth, ale czy włączenie lub wyłączenie fabrycznego modułu ma jakiś wpływa na zachowanie się szyny CAN i działania tego zestawu głośnomówiącego w chińskim radiu?
By Leximus -  09 gru 2019, 19:08
 podkarpackie
#278962
Witam,

Mój problem to rozładowujący się akumulator czy trzy dni od momentu podpięcia Isudar. Do radia podpięta jest kamera z allegro i wszystko działa tak jak powinno, natomiast nie wiem co jest grane że akumulator pada co 3 dni. Nie jest to wina akumulatora ponieważ włożyłem nowy do sprawdzenia i padł po 4 dniach.

Radio po wyciagnieciu kluczyka nie wyłącza się. Dopiero po naciśnięciu przycisku wyłączenia "gaśnie".

Za pomoc w wyeliminowaniu problemu osobie pomocnej stawiam flaszkę :burp:
By Leximus -  09 gru 2019, 23:19
 podkarpackie
#278970
Auto z 2005 r. jutro sprawdze gateway. Natomiast jeśli chodzi o kluczyk to czy jest czy go nie ma radio działa. Trzeba je przyciskiem włączyć i wyłączyć. Zwykłe RCD 300 którę miałem wcześniej startowało z kluczyka i po wyciągnięciu również się wyłączało.
Awatar użytkownika
By wojtas4589 -  10 gru 2019, 10:18
 warmińsko-mazurskie
#278980
Trzeba vcds odznaczyć to samo co na starym. Wystarczy aby był powyżej L... patrząc alfabetycznie. Tylko na radiu nie Ori nie wiem, czy akurat w tym leży przyczyna poboru prądu, ale koszt nie duży warto zmienić. Zmierz sobie pobór prądu multimetrem, to urządzenie, jeśli nie masz możesz kupić za parę złotych.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  11 gru 2019, 23:20
 śląskie
#279005
Sprawa jest prosta. Napisane jest że radio idzie załączyć bez kluczyka. czyli jest źle podpięte pod instalację auta. Gatek nie zmieni nic w tej konfiguracji podłączenia.