Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By daromk5 -  02 mar 2019, 13:06
 mazowieckie
#272235
Witam,
może mi ktoś ogarnięty w temacie napisać na szybko, które radio oryginalne najtańsze kupić, żeby działała muzyka z telefonu po bluetooth, mały wyświetlacz bez dotykowego panelu, oryginalne 2din, żeby tylko przełożyć te co mam RDC300mp3 na nowe, żeby pasowało bez kombinowania, z góry dzięki :-)
Awatar użytkownika
By yox2014 -  02 mar 2019, 19:27
 spoza Polski
#272247
... jeśli chcesz radio z BT i P&P to tylko opcja j.w ;) możesz sobie oczywiście założyć np. RCD310 (bez nawigacji) ale... musisz dołozyć moduł bluetooch, wiązkę, kodowanie itd, więc nie będzie to już P&P :no:
... pewnie istnieją jakieś "wynalazki BT" ale skoro pytałes o oryginał to j.w :)
Awatar użytkownika
By MateuszGolf -  04 mar 2019, 11:28
 mazowieckie
#272275
Ja mam radio Kenwood i po zgaszeniu silnika się nie wyłącza, dopiero jak się wyciągnie kluczyk, lecz to chyba żaden problem, kluczyk to się wyciąga jak się wysiada z samochodu, a wtedy to już nie potrzeba żeby radio grało.
Awatar użytkownika
By daromk5 -  06 mar 2019, 16:07
 mazowieckie
#272330
no nic to chyba tak zostawię, samo się włącza i samo się wyłącza, to chyba lepiej niż bym miał zapomnieć wyłączyć na noc... ale fajnie gra dużo lepiej od fabrycznego RDC300 i ramka idealnie pasuje, wszystko jest w zestawie to kombinowania nie ma, więc polecam :)

edit: chyba trzeba bedzie teraz się zabrać za zmiane przednich głośników i wygłuszenie drzwi, bo te radio tak nawala teraz, że całe boczki drzwi aż trzeszczą przy głośności 25, a skala jest do 35
rozmowy telefoniczne przez dołączony mikrofon też działają.