Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By ihas -  03 lis 2019, 7:43
 wielkopolskie
#278163
Witam. Czy jak wymienię stary gateway na ten że zdjęcia, czy zniknie wówczas problem poboru prądu przez stację multimedia w czasie spoczynku auta?
Obrazek
By ihas -  03 lis 2019, 8:51
 wielkopolskie
#278165
Dzięki Climek.
W takim razie odpowiedni gateway już mam, pozostaje zatem kodowanie.
Spytam przy okazji. Jest może ktoś z Poznania lub okolic kto ogarnia temat bardziej ode mnie i udzieli pomocy w tej kwestii, oczywiście nie za darmo. Ja dopiero zaczynam zgłębiać temat mk5 (od przeszło tygodnia zaczynam się zagłębiać w architekture auta) i gdybym wiedział, że to taka skomplikowana konstrukcja to bym przy przy Lanosie pozostał :tooth:
By ihas -  04 lis 2019, 15:23
 wielkopolskie
#278203
Dzięki za rady Panowie. Zamówie odpowiedni program z kabelem i biorę się do roboty. Muszę tylko interfejs odpowiedni ogarnąć w przyzwoitej cenie. Będę wdzięczny za każdą sugestie
By ihas -  23 lis 2019, 17:37
 wielkopolskie
#278670
Witam ponownie. Wymieniłem gatawaya z mojego starego 1KO-907-530-F na 7NO-907-530-M Z 2011 roku, pozaznaczałem wszystko jak w poprzednim i mam problem. Na tym starym w module w długim kodowaniu pokazuje mi 7 byte a na nowym tylko 3byte. Wie ktoś co zrobiłem źle, lub o co chodzi i jak to rozwiązać? dopiero zaczynam zabawe z vcds-em i jestem zielony w tym temacie. Jedyna nadzieja na rozwiązanie to wiedza i porada kogoś zaawansowanego w tym temacie bardziej odemnie. Mam nadzieję że uda sie to jakoś rozwiązać
Obrazek
Obrazek
Obrazek
By ihas -  23 lis 2019, 19:57
 wielkopolskie
#278679
Tam właśnie zaznaczałem, zrobiłem save wszystko wyskoczyło że ok. A teraz błędów wywala co nie miara, tak jak na zdjęciach
By ihas -  24 lis 2019, 18:17
 wielkopolskie
#278722
@wojtas4589
Zaznaczyłem dziś na spokojnie wszystko jak powinno, pokasowałem błędy i aktualnie wyskakuje mi błąd gataway jak na zdjęciach. Co moze być tego przyczyną i w jaki sposób się go pozbyć?
Zaznaczyłem również w pierwszym bajcie z OFFROAD na SHORTBACK/HATCHBACK, ale nadal w długim kodowaniu pokazuje mi tylko 3 bajty. Dlaczego tak jest? Czy powinno tak być?
Do tego w bajcie 0 wyświetla mi się taka rubryczka i nie wiem co zanaczyć. W poprzednim module w ogóle jej nie było,
P.s sorki za jakość zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 28