Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Kiler -  20 mar 2011, 22:15
 wielkopolskie
#40211
Pidzers pisze:
stepniak.p pisze: czyli to jest jakiś sterownik czy tak ? Gdzie on się znajduje ?
Kolega leniwy, np: blog maluszka :arrow: http://furmanka.blogspot.com/2010/03/mk ... -j533.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kurcze też chciałbym ja wymienić bo 510 ciągle wywala błędy ze nie może się dogadać z bramką ale podpinam się pod pytanie gdzie ona się fizycznie znajduje bo na blogu Maluszka jet tylko małe zdjęcie które może być praktycznie dowolnym kawałkiem samochodu ;)
By Kiler -  23 mar 2011, 0:57
 wielkopolskie
#40311
Zamówiłem już bramkę AB więc nie będę kombinował z softem . 130 zł to nie majątek a wymiana raczej nie jest zbyt skomplikowana a pewnie nowsza będzie miała więcej możliwości niż moja stara 7 bitowa
By piter_ldz -  24 mar 2011, 17:52
 łódzkie
#40365
na alledrogo ? ja czekam na radyjko i okaze sie czy bedzie trzeba cos wymieniac czy nie...

edit:// jesli alledrogo to juz wiem od kogo bo tylko jeden taki byl :)
By Kiler -  25 mar 2011, 18:45
 wielkopolskie
#40406
piter_ldz pisze:
edit:// jesli alledrogo to juz wiem od kogo bo tylko jeden taki byl :)
Dzisiaj wymieniłem . Sama wymiana to chwilka . Ciut więcej zabawy jest z zakodowaniem wszystkiego ale screeny starych ustawień i troszkę zabawy bo poszczególne opcje są w innych miejscach i wszystko jest do ogarnięcia . Nawet RNS 510 nie wyrzuca teraz błędów
By emiter -  28 mar 2011, 11:43
 łódzkie
#40616
piter_ldz pisze:u mnie niestety po nocce aku padl. Podlaczony do ladowania i czekam na sterownik.
Jest możliwość obejścia problemu, w can gateway odznacz, że jest zainstalowane radio - efekt na plus: nie zjada prądu do czasu wymiany sterownika, minus: nie włącza/wyłącza się radio po stacyjce.
By piter_ldz -  28 mar 2011, 14:43
 łódzkie
#40626
Dzieki za info dobry czlowieku - can w drodze jutro juz bedzie :) potrzebna tylko chwila czasu na wymiane i zakodowanie ...

edit:// gateway zmieniony troche bylo ciezko go wyjac z zatrzaskow, a pozniej wlozyc - ale jakos poszlo. Zakodowanie 10 minut bo mialem juz calosc wczesniej przygotowana. Teraz czekam tylko na pozostalosci do radia i do konca tygodnia powinno byc zlozone. Mam nadzieje, ze wymiana gatewaya rozwiaze definitywnie rozladowywanie aku.

edit2:// reszta dotarla radio zostalo zlozone w calosc :)
By mariusz102 -  02 mar 2012, 16:47
 -------
#64258
Witam, podłączam się pod temat. Znalazłem RNS 510
Czytałem, czytałem i zwariowałem :) Jak to jest w końcu z tymi rns'ami? kradną prąd czy nie kradną?

Jeśli już muszę wymienić gateway'a na nowszy to czy jest ktoś z Gdańska kto potrafi go zaprogramować? Dzisiaj pojechałem do jednego elektronika, w sumie nawet nie wiedział o co chodzi ale powiedział ze za programowanie 300zl weźmie, a to chyba trochę przesada?
By gregk -  02 mar 2012, 17:31
 pomorskie
#64265
mariusz102 pisze:Jak to jest w końcu z tymi rns'ami? kradną prąd czy nie kradną?
Gateway od wersji L nie kradnie prądu. Ale jeśli masz wgrany zmodyfikowany soft w radiu to nie będzie problemu nawet na starym Gatewayu.
By mariusz102 -  02 mar 2012, 17:44
 -------
#64266
jurgeen pisze:mogę Ci za flaszkę zaprogramować i wymienić w Gdańsku :wink:
Dzięki, w razie czego będziemy w kontakcie.
gregk pisze:Gateway od wersji L nie kradnie prądu. Ale jeśli masz wgrany zmodyfikowany soft w radiu to nie będzie problemu nawet na starym Gatewayu. :wink:
Hmmm... to w takim razie muszę ustalić jaki soft ma to radyjko które wrzuciłem. Rozumiem że wiesz od jakiego softa nie ma problemu z poborem prądu?
Awatar użytkownika
By Krzycho -  02 mar 2012, 19:23
 małopolskie
#64277
mariusz102 pisze:Witam, podłączam się pod temat. Znalazłem RNS 510
Czytałem, czytałem i zwariowałem :) Jak to jest w końcu z tymi rns'ami? kradną prąd czy nie kradną?
Jeśli już muszę wymienić gateway'a na nowszy to czy jest ktoś z Gdańska kto potrafi go zaprogramować? Dzisiaj pojechałem do jednego elektronika, w sumie nawet nie wiedział o co chodzi ale powiedział ze za programowanie 300zl weźmie, a to chyba trochę przesada?
nic nie musisz wymieniać bo to nie jest RNS510 tylko chinczyk... nie kupuj tego, to jest wielki badziew...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28