Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By dziii -  24 maja 2011, 22:38
 wielkopolskie
#44829
Wiesz co mam książkę serwisową ale nic tam takiego nie ma a te kody które są 4cyfrowe to jak wpisywałem to nie były poprawne i radio nie chciało się odblokować ?? kto pomoże ?

a widzisz chyba czegoś takiego nie mam :( ale jeszcze muszę sprawdzić

a co jeżeli się okaże że nie mam tego kodu co wtedy ?
By Pidzers -  25 maja 2011, 13:26
 dolnośląskie
#44881
Też nie miałem w książce i w ASO jakoś 80zł płaciłem za nowy kod ;)
Tylko trzeba coś podpisać... w razie gdyby się okazało, że kradzione itp
Awatar użytkownika
By fredric -  25 maja 2011, 16:30
 mazowieckie
#44890
U mnie w aso 50zl za podanie kodu skasowali, aby dostać kod trzeba mieć numer vin i dowód osobisty.
Kod dostajemy od ręki 8)
Awatar użytkownika
By fredric -  25 maja 2011, 18:20
 mazowieckie
#44896
Ja do nich pojechałem z radiem w rękach, zabrali radio i dowód osobisty wypełnili jakieś pisemko sieknąłem autograf i przyniósł mi radio z kodem na karteczce.
A teraz płacę raty w prowidencie hehehe( w kwestii zabrania dowodu)
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  29 maja 2011, 11:25
 -------
#45100
dowodu nie biorą tak dla "picu" jak wyjdzie że było kradzione ty nie od zyskujesz radia :( ale za to zyskujesz wyrok za paserstwo :shock:
wiec jak nie jesteście w 100,1% pewni legalności radia to lepiej poszukać kogoś kto bez zbędnych pytani rozkoduje radio za 50 PLN...

kod nie może sie znajdować na radiu bo cały sens kodu polega na tym że jak ktoś "pożyczy" sobie twoje radio to i tak nie może go użyci (tak w teorii) a jeżeli kod był by na radiu .... :idea:

i z tego co mi wiadomo (nie jestem pewien) nawet jeżeli kupujesz samochód nowy w ASO już z radiem czy NAV i tak nie dostajesz tego kodu ....
Awatar użytkownika
By fredric -  29 maja 2011, 11:35
 mazowieckie
#45101
No i pamiętajcie że nie każde radio za 50zł da radę rozkodować, mam rcd500 mp3 które produkuje Panasonic i gdzie bym nie zadzwonił to 100zł chcieli, więc aso 50zł. Moje było ze sprawdzonych źródeł.
By Mario V -  29 maja 2011, 14:02
 pomorskie
#45106
kamil 8000 pisze: i z tego co mi wiadomo (nie jestem pewien) nawet jeżeli kupujesz samochód nowy w ASO już z radiem czy NAV i tak nie dostajesz tego kodu ....

nowy samochód z radiem ma kartę kodową nikt łachy nie robi że ja da.....