Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By jendrek1975 -  23 wrz 2017, 9:32
 podkarpackie
#257202
Skatcheer pisze:
22 wrz 2017, 10:05
Witam zaczynają mi siadać orginalne głośniki w aucie i szukam komplet nowych głośników przód tył dobrej jakości jakby mógłby mi ktoś polecić kasę jaką chce wydać to 500/600zl na komplet
Ja kupiłem sobie wersję R czyli klasę wyżej niż te,
http://allegro.pl/vw-golf-4-iv-audio-sy ... 55175.html
jestem zadowolony,ale w niedługim czasie wpadnie jeszcze wzmacniacz i sub,a gra to u mnie tak :
https://www.youtube.com/watch?v=yD95sjVCFo4
By kupszczelisty -  14 paź 2017, 9:22
 wielkopolskie
#257704
Nie zawsze były zwrotnice, ja w roczniku 2005 nie miałem,a miałem 3 way. Do tweetera dochodzą dwa przewody i miedzy nimi jest kondensator jako filtr do tweetera. Trzeci przewód to + lub - do głośnika średniotonowego. Nie wiem tylko czy ten średniotonowy głośnik również korzysta z kondensatora przy tweeterze. Tak więc da się wymienić tweetery zachowując tą samą zasadę podłączenia, ale gdy kupujesz lepsze tweetery one tego kondensatora nie mają, bo mają zwrotnicę w plastikowej obudowie lub sam taki kondensator zamontowany na przewodzie i zaizolowany koszulką termokurczliwą.
Awatar użytkownika
By cha -  14 paź 2017, 10:48
 mazowieckie
#257705
To że nie wszystkie miały zwrotnice to wiem. Tylko jak dobrze pamiętam ze zwrotnicy wychodziło przewodów po 5 na + i 5 na -. Więc prawdopodobnie tweet jest połączony z średnim. Może w etce jest info o opisie przewodów w zwrotnicy.
By mkapilkr -  05 cze 2018, 16:14
 lubelskie
#265406
Witam . W moim golfie czasami przestaje grac glosnik ten w lusterku. Do czego zajrzeć jako pierwsze
-zimne luty w radiu -
-zimne luty przy głośniku
-przełamane kable w drzwiach

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

By szukaj -  21 lip 2018, 0:39
 mazowieckie
#266839
Witam, mam zamiar dołożyć głośniki na tył. Planuje dołożyć oryginalnie montowane w golfach głośniki.
Moje pytanko o jakim przekroju użyć kable do zrobienia instalacji od radia do głośników ?
Z góry dzięki za odpowiedź. :thank_you:
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 61