Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By cbool333 -  03 lut 2017, 8:53
 kujawsko-pomorskie
#247052
cha pisze:Jeżeli faktycznie tak krótko je masz, to poczekaj trochę. Niech pokażą swoją moc!!! :laugh:
Poza tym jak dobrze widziałem tweety z tyłu masz "bliżej ucha"
Może faktycznie zaczekam jeszcze bo nawet wczoraj przy wysiadaniu i wsiadaniu czułem zapach docierających się głośników.
...i dlatego tyl czyli hertz'e mam ustawione ciszej niż Quart'y - wtedy mówilem ogólnie; takie porównanie tych dwóch
By Tobago -  04 lut 2017, 12:25
 zachodniopomorskie
#247105
A może szukać jakiegoś radia 1din lepiej RCD300 wymienić na inne seryjne, np RCD510?


A druga rzecz. Nie mam ogrzewanego garażu. Można w obecnych temperaturach wyklejać drzwi matami? Boje się że nie przykleja się dobrze. Teoretycznie boczek i poszycie moge wykleić w mieszkaniu, w cieple. Zostaje wewnętrzna strona drzwi.
Awatar użytkownika
By cbool333 -  06 lut 2017, 15:34
 kujawsko-pomorskie
#247235
Tobago pisze:A może szukać jakiegoś radia 1din lepiej RCD300 wymienić na inne seryjne, np RCD510?


A druga rzecz. Nie mam ogrzewanego garażu. Można w obecnych temperaturach wyklejać drzwi matami? Boje się że nie przykleja się dobrze. Teoretycznie boczek i poszycie moge wykleić w mieszkaniu, w cieple. Zostaje wewnętrzna strona drzwi.
Na moje 1 DIN wygląda beznadziejnie. Lepiej gdy wszystko się zgrywa. Ja mam rcd310(używam z pendrive) i sobie chwalę. Myślę, że dasz radę z matami jeżeli masz opalarkę (bo suszarka do włosów pewnie będzie za słaba). Całe drzwi rozbieralem kilkukrotnie w zimę i nic się nie wydarzyło - mam na myśli ewentualne pęknięcia kołków. Jedyne co ciężko to wyszarpnąć do góry "dziewiczy" panel sterowania w drzwiach kierowcy.
By Tobago -  06 lut 2017, 18:28
 zachodniopomorskie
#247250
Piszesz że 1din wygląda beznadziejnie. Ale przecież są adaptery dzieki którym wszystko ładnie jest spasowane.
Odnośnie samego radia czytałem z RCD510 że są problemy z aku, potrzebna wymiana sterownika za 200zl, bez sensu...
Inne modele RCD...nie wiem, skoro RCD300 jest totalną porażką dlaczego takie 310 ma lepiej grac?

A 1din nie muszą być beznadziejne. Na przykład ten JVC. Wygląda bardzo elegancko i chyba jestem zdecydowany choć zastanawiam się jak w praktycze będzie wygladała obsługa radia bez "kółka". Pokrętło wydaje się chyba bardziej wygodne jak przycisk, choćby do samego zgłaszania. Choć wygląd jest bardzo fajny jak na 1din, zaprzeczycie?

Obrazek
Awatar użytkownika
By cbool333 -  07 lut 2017, 22:15
 kujawsko-pomorskie
#247343
Ja za gateway niezbędny do poprawnego działania nowszego radia (chyba w wersji L - najniższej akceptowalnej wersji) 1K0907530L zapłaciłem 60 czy 80 to z przesyłką poniżej 100 wyszło. Wystarczy polowac. Wtedy sam przelozylem i Po znajomości kumpel mi zaprogramował (teraz mam już kabelek).
Temat o głośnikach a już są radia, aku i gateway :oczko:
Awatar użytkownika
By tadex0 -  26 kwie 2017, 19:43
 podkarpackie
#251128
cbool333 pisze:O to Ci Chodziło?
Tak o to ale poradziłem sobie konektorami wsuwanymi w rurce termokurczliwej aby przypadkiem nie zwarło. Ale jak znasz numer to warto podać a przyszłość.
By turzol -  22 cze 2017, 11:59
 śląskie
#253632
Chce zlecić montaż oryginalnych głośników niskotonowych oraz wysokotonowych w Plusie. Kupiłem komplet od Tajpeja z forum + zestaw montażowy plug&play z aliexpress. Dokładnie taki

https://www.aliexpress.com/item/Back-do ... 46435.html

Obdzwoniłem kilka warsztatów car-audio i mam wrażenie, że dla Panów montażystów to zadanie z kategorii mission impossible. W kilku usłyszałem, że trzeba zastosować specjalne przelotki do drzwi, w innych ze mimo montażu kabli w kostce ISO radio nie zobaczy głośników z tyłu i inne tego typu historie. Czy rzeczywiście jest tyle z tym rzeźby ? Zrobiłbym to sam ale wole zlecić komuś bo nie mam kompletnie wolnego czasu ostatnio.
By DawdGolf -  26 sie 2017, 15:04
 dolnośląskie
#256201
Witam.
Posiadam Golf V HB 04 rok.
:fluff: :fluff: :fluff: Chciałbym zmienić głośniki w drzwiach przednich oraz dołożyć i pociągnąc kable do tyłu bo tam nie mam niestety;/ Z tego co czytałem to będe miał sporo roboty z tym.... ale cóż chciałbym żeby to grało trooche lepiej niż teraz bo na 2 głośnikach to jest lekka lipa. Moje pytanie jest nastepujące:
Jakie głośniki zamontować P&P ,żebym nie musiał montować wzkama itd a żeby to grało w miarę ok ( nie jestem audiofilem potrzebuje polepszyć delikatnie granie) może poelcacie jakieś JBL lub cokolwiek innego
Czy do tylu montować głośniki niskotonowe czy średniotonowe?
Czy zmiana Radio z RCD 300 na RCD 310 cokolwiek zmieni w jakości dźwięku?
Bardzo proszę o poradę :)
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 61