Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By kupszczelisty -  26 sie 2017, 20:07
 wielkopolskie
#256213
Dokładnie RCD300 to największy chłam. Jakość dźwięku jest bardzo niska.
Awatar użytkownika
By Tyson -  26 sie 2017, 21:29
 mazowieckie
#256216
A-R-T-U-R pisze:Standardowe glosniki sa bardzo dobre.
Tobie chyba słoń na ucho nadepnął :tooth:

Jeżeli ktos chce polepszyć audio i nie ma z tyłu instalacji to nie pchajcie sie w to. Zainwestujcie w dobre głośniki z przodu, wytłumić, głośniki pod wzmaka, jeżeli za mało to wymiana radia. Jak dalej za mało to suba w bagażnik dla uzupełnienia tonów niskich.
Tylne głośniki zaburzają tylko scenę muzyczną. Scena muzyczna powinna znajdować sie przed sluchaczem, a nie za nim. Jeżeli ktoś juz ma głośniki z tylu to proponuję je lekko wyciszyc wzgledem przodu.
Awatar użytkownika
By Tyson -  27 sie 2017, 13:41
 mazowieckie
#256229
Jeżeli dla Ciebie firma która robi wszystko od mikserów po oświetlenie jest wyznacznikiem jakości to nie będę tego podważał.
Audio jest taką dziedziną, że sprzęt mało znanej firmy zagra milion razy lepiej niz budżetowy produkt sygnowany logiem znanego producenta.
U mnie fabrycznie tez chyba siedziały philipsy, made in china i 8ohm.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  27 sie 2017, 14:38
 dolnośląskie
#256231
Co nie oznacza ze te glosniki sa glosnikami zlymi i nienadajacymi sie do auta i od razu trzeba je wymieniac. Sa w zupelnosci wystarczajace do sluchania radia/muzyki podczas jazdy jak i na postoju. Z reszta tak jak zostało napisane
DawdGolf pisze: nie jestem audiofilem potrzebuje polepszyć delikatnie granie
Zestaw standardowe glosniki i wygluszenie drzwi wg mnie w zupelnosci wystarczy aby osiagnac ten efekt.
Oczywiscie zawsze mozna wydac kupe $$ na najzajebistsze glosniki ale co to da jak wszystko bedzie rezonowalo :wacko:
By DawdGolf -  27 sie 2017, 18:40
 dolnośląskie
#256243
Czyli warto zmienić głośniki na delikatnie lepsze ? ja nie mówie o jakimś kosmosie bo mnie na to nie stać . Myślałem np o takich
http://allegro.pl/hertz-system-glosniki ... 92873.html
Oczywiście zamontowac takie do przodu i do tyłu. Czy według Was to bezsens czyli żadnej zmiany w jakości. Dodam ,że w golfie przednie głośniki "harczą" .... Proszę o proadę bo za jakiś czas przymierzam się do montażu tylnych głośników. :offtopic:
By DawdGolf -  28 sie 2017, 8:11
 dolnośląskie
#256263
cha pisze:Pare postów wcześniej jest już tyle napisane, że na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Charczą ciągle czy jak dajesz głośniej?
Charczą ciągle powyżej pewnej "mocy" ... Dlatego się zastanawiam nad tymi HErzami,
Awatar użytkownika
By cha -  28 sie 2017, 21:44
 mazowieckie
#256306
DawdGolf pisze:
cha pisze:Pare postów wcześniej jest już tyle napisane, że na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Charczą ciągle czy jak dajesz głośniej?
Charczą ciągle powyżej pewnej "mocy" ... Dlatego się zastanawiam nad tymi HErzami,
Nie stawiam na uszkodzenie głośników, bo by grały non stop tak. Problem może leżeć w radiu, jego mocy lub ewentualnych ustawieniu tonów. Nie ma co oczekiwać za wiele od tego radia.
Zmiana na powyższe, no cóż za wiele nie da.
Jeżeli już to najpierw zmiana radia i wytłumienie drzwi.
Awatar użytkownika
By mmx166 -  17 wrz 2017, 0:45
 małopolskie
#257038
Witam , czy ktos mial taki problem , nie graja mi dwa glosniki od strony pasazera , czasem jak sobie przypomi basowy to charczy , najmniejszy na slupku dziaa i gra, czy to oznacza calkowite padniecie glosnika ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 61