Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By golfer_1984 -  06 sty 2016, 12:12
 podkarpackie
#208871
pab567 pisze:Przetestowałem dwa rozwiązania niefabryczne - moduły firm mobridge i kufatec. Działają bez zastrzeżeń zarówno z białymi, jak i czerwonymi zegarami. Wspierają streaming i kierownicę multifunkcyjną. Dodatkowo kufatec na czerwonych zegarach potrafi dodatkowo wyświetlić kilka dodatkowych wskazań (m.in. ciśnienie turbo i temperaturę oleju).

Do tego musisz mieć zainstalowany fabryczny BT??
Awatar użytkownika
By copek -  16 maja 2016, 20:25
 śląskie
#228268
cześć, przeczytałem iż moduł bluetooth telefonu powinien znajdować się pod siedzeniem kierowcy... Jednak u mnie go nie widzę, nie ma też widocznych śladów demontażu lub wiszącej samej wąski przewodowej pod siedzeniem nie widzę też w samochodzie zamontowanego żadnego adaptera z przyciskami dla telefonu
Czy dla wersji comfortline (zegary czerwone MFA plus, kierownica multifunkcyjna, radio RCD300) występowały wersję bez moduł bluetooth? czy występowały moduły łączności z telefonem w radiach?
Awatar użytkownika
By copek -  16 maja 2016, 22:58
 śląskie
#228303
Dzięki A-R-T-U-R za info.
W takim podpowiedzieć proszę jak typ moduł bluetooth najprościej będzie zamontować? Czy jest to dużo zabawy z instalacją takiego dodatku jeżeli nie było w wyposażeniu samochodu? z jakimi orientacyjnymi kosztami należy się liczyć?
Zależy mi na prostej wersji - (odebranie połączenia z kierownicy) każda dodatkowa opcja była by na dodatkowy plus
By zubzyk76042 -  16 lis 2016, 18:43
 zachodniopomorskie
#242871
Witam Koledzy proszę o podpowiedz mam moduł pod siedzeniem numer 3C0035729 G NOKIA uchwyt zamontowany na desce kierownica wielofunkcyjna i czerwony pełen wyświetlacz w zegarach, nie mogę połączyć się przez bluetooth z tego co wyczytałem to muszę wymienić moduł tylko na jaki z jakimi numerami żeby łączył się telefon i była wyświetlana książka telefoniczna. :hmmm:
Awatar użytkownika
By Trillest -  06 cze 2017, 23:26
 dolnośląskie
#252891
A co powiecie o VW Touch Adapter ?

Posiadam:
- Uchwyt na telefon nad schowkiem pasażera
- Antene GSM
- Licznik czerwony MFA+
- Kiera multi gumowe przyciski
- RNS510 C
- iPhone 6s

Chciałbym, aby była możliwość odtwarzania muzyki z telefonu. Odbieranie połączeń z kierownicy. Wyświetlanie połączeń na RNS.
1. Jaki moduł muszę kupić w tym przypadku ?
2. Co będę jeszcze potrzebował ?
Awatar użytkownika
By Husarz -  07 wrz 2017, 8:59
 dolnośląskie
#256692
Witam,

Obecnie posiadam w aucie fabrycznie zamontowany moduł BT - 3C0 035 729 F oraz radio MFD2 wraz z kierownicą multimedialną i mikrofonem (pełen zestaw)

Moduł ten jednak jest przestarzały i w moim smartfonie obsługuje jedynie odbieranie połączeń z kierownicy

Planuję wymianę radia np. na RNS315, ale też wymianę licznika na nowszy (z BAP) i zastanawiam się czy warto kupić radio z wbudowanym modułem bluetooth czy lepiej wymienić ten pod fotelem? Gdzie jest różnica w funkcjonalności?

Pytanie:
- Czym różni się moduł BT pod fotelem od modułu wbudowanego w RNS??
- Czy moduły BT w radio RNS obsługują także telefon na FISie??
Awatar użytkownika
By major -  08 wrz 2017, 22:37
 mazowieckie
#256768
A jest sposób na przerobienie modułu NOVERO Premium 3C8 035 730 A/B/C/D z WiFi tak by działał z czerwonymi licznikami.
Działa wszystko, odczyt SMS, udostępnianie WiFi , aDAP, itp , tak jak w przypadku gdy działa z BAP, tylko ze działa z DDP
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8