Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Krzycho -  26 cze 2012, 21:31
 małopolskie
#76498
moduł z seata + mikrofon + wiązka (tą mam na sprzedaż) jak by co to pisz na emaila ze stopki....

bmarcinski kolega orh dobrze pisze :) zakładasz kierownice multi, zakładasz moduł z seata i jesteś mega zadowolony a twój portfel będzie szczuplejszy o trochę kasy :P
#76499
orh pisze:Druga droga to jak Krzycho pisał wymiana kierwonicy na multi i kupno modułu. W sumie to chyba więcej daje wymiana na multi , ale jest z tym trochę więcej grzebania i zabawy, choć zyskuje się naprawdę dużą funkcjonalność całego zestawu ( radio-nawigacja-komputer-telefon). Cenowo wyjdzie podobnie .....

Czy wymiana kierownicy za dwie stówki i bedzie si ?? a ten adapter ?? czy podłączenie kierownicy na multi to jest duży problem ?? co potrzeba oprócz kierownicy ?? jakieś okablowanie ?? głównie zależy mi na radiu telefonie i o tempomacie marzę :O


jaki moduł z seata ?? czy ktoś moze mi to wszystko tak w wielkim streszczeniu i po chłopsku powiedzieć ??
czy to co mam to jest nie potrzebne ?? tzn ten zestaw noki ??
#165138
Odgrzeję trochę temat:
Pacjent_1: Golf MK5, zegary z 1/2 FIS (1K0 920 864 A), gatek 9-bajtowy (1K0 907 530 Q), radyjko RCD510 (3C8 035 195 F), bord highend (3C0 937 049 AJ ), kiera bez MF (moduł 1K0 953 549 F);
Pacjent_2: Nokia E52; tudzież Sony Xperia E2
Cel: uruchomienie bluetooth i obsługa telefonu przez RCD510
Pytanie: czy zestaw dostępny na Aukcji nr 1 albo Aukcji nr 2 pozwalają na obsługę ww. telefonów za pomocą RCD510?
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  08 lut 2015, 21:34
 zachodniopomorskie
#165224
Tu masz wszystko opisane

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... trofitting" onclick="window.open(this.href);return false;
z czerwonymi zegarami BT będzie współpracować z początkiem 5P ( ale wtedy najlepiej zegar wymienić na full FIS, a żeby współpracował z RCD 510 to tylko z końcówką D- nie do dostania- bo dużo ludzi na niego poluje, jak chcesz najnowsze BT to musisz wymienić zegary na białe, wtedy pole manewru będziesz miał większe. Ja wymieniłem zegary u Krzycha na full fis + wiazka do BT i zamówiłem u Tajpeja za okazyjne 170zł BT z kocówka B które działa na full fisie.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8