Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
przez emiter -  13 maja 2009, 13:46
 ┼é├│dzkie
PiTT pisze:Chcia┬│em zmieni├Ž radio na RCD 510, ale us┬│ysza┬│em ┬┐e bywaj┬▒ problemy nieraz z akumulatorem

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=41495
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=510594

orientuje si├¬ kto┬ czy u mnie czyli w golfie z 2006r. te┬┐ ten problem mo┬┐e wyst├¬powa├Ž?
mam teraz 500
Zmienia┬│em radio na RCD 510 w swoim MK5 z 2005, problem wyst┬▒pi┬│ po 3 dniach u┬┐ytkowania. Problem rozwi┬▒za┬│em przez wymian├¬ sterownika CAN. Generalnie problem nie wyst├¬puje w autach od roku modelowego 2008. Mog├¬ pom├│c w rozwi┬▒zaniu problemu. Odradzam ASO, kiepsko ogarniaj┬▒ temat, w moim przypadku zada┬│em temat, min┬▒┬│ tydzie├▒, problem rozwi┬▒za┬│em i zapomnia┬│em a oni dalej my┬Âl┬▒...
Awatar u┼╝ytkownika
przez PiTT -  13 maja 2009, 14:05
 -------
no w┬│a┬Ânie, czyli problem jednak wyst├¬puje :cry:
ten sterownik chyba te┬┐ swoje kosztuje, s┬│ysza┬│em natomiast ┬┐e navi nie ma tego problemu
i w RNS 510 ten problem nie wyst├¬puje, wi├¬c trzeba przeliczy├Ž czy jednak si├¬ nie op┬│aca za┬│o┬┐y├Ž navi
przez emiter -  13 maja 2009, 19:44
 ┼é├│dzkie
PiTT pisze:no w┬│a┬Ânie, czyli problem jednak wyst├¬puje :cry:
ten sterownik chyba te┬┐ swoje kosztuje, s┬│ysza┬│em natomiast ┬┐e navi nie ma tego problemu
i w RNS 510 ten problem nie wyst├¬puje, wi├¬c trzeba przeliczy├Ž czy jednak si├¬ nie op┬│aca za┬│o┬┐y├Ž navi
Te┬┐ s┬│ysza┬│em, ┬┐e w navi problem nie wyst├¬puje. Je┬Âli kupisz sterownik w ASO to si├¬ nie bardzo op┬│aca, cena oko┬│o 700 PLN, na allegro za 100 mo┬┐na dosta├Ž, max 200. Za navi si├¬ ceni┬▒ oko┬│o 2000...
przez jurgeen -  13 maja 2009, 22:53
 pomorskie
A ja mam takie pytanko - czy to radyjko ma bluetooth?
Dziêki Panowie - gdyby nie Wy, nie wiedzia³bym o tym modelu.
Ju¿ widzê je u mnie w samochodzie.
I jeszcze jedna pro┬Âba - zarzucicie linkiem do aukcji na allegro z tym sterownikiem?
Z góry dziêki.
przez emiter -  14 maja 2009, 10:54
 ┼é├│dzkie
jurgeen pisze:A ja mam takie pytanko - czy to radyjko ma bluetooth?
Dziêki Panowie - gdyby nie Wy, nie wiedzia³bym o tym modelu.
Ju¿ widzê je u mnie w samochodzie.
I jeszcze jedna pro┬Âba - zarzucicie linkiem do aukcji na allegro z tym sterownikiem?
Z góry dziêki.
ale polecam sprawdzi├Ž najpierw jaki siedzi w aucie, bo mo┬┐e ju┬┐ masz odpowiedni i nie trzeba wymienia├Ž. Druga sprawa, to sterownik nale┬┐y dobra├Ž odpowiedni, r├│┬┐ni┬▒ si├¬ liter┬▒ na ko├▒cu. Minimum dzia┬│aj┬▒cym by┬│ ten z liter┬▒ "L". I jeszcze jedno, jak jest np szklany dach, to czasem jest inny sterownik, tzn trzeba zamieni├Ž na nowszy odpowiednik dla auta ze szklanym dachem.
przez jurgeen -  14 maja 2009, 17:48
 pomorskie
Zarzucisz mo¿e zdjêciem jak to radio siedzi w Twoim Golfie?
przez emiter -  14 maja 2009, 21:52
 ┼é├│dzkie
jurgeen pisze:Zarzucisz mo¿e zdjêciem jak to radio siedzi w Twoim Golfie?
Nie ma problemu, jak tylko zrobiê zdjêcie to do³±czê do kartoteki :)
przez mlody88 -  15 sty 2012, 13:42
 -------
hej...
,,dosta┼éem'' radyjko RCD 510 i potrzebuje go teraz zamontowa─ç tak, ┼╝eby nie krad┼éo pr─ůdu :)
czy jest kto┼Ť kto mog┼éby mi pom├│┼╝ lub podpowiedzie─ç gdzie to mo┼╝na zrobi─ç i w miare tanio...
przez piter_ldz -  15 sty 2012, 15:22
 ┼é├│dzkie
nie podales wojewodztwa wiec raczej nikt nie przewidzi skad jestes kolego.
Po dwa mozesz to takze i samemu zrobic.
Po 3 bylo omawiane na forum :)
przez jurgeen -  16 sty 2012, 23:41
 pomorskie
bez przelotki na antenę też nie ma problemu żeby zamontować, przynajmniej ja nie miałem - nie ma sensu wydawać dodatkowej kasy :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29