Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
Awatar u┼╝ytkownika
przez Tadeusz -  16 wrz 2018, 1:14
 pomorskie
witam mam taki problem z radyjkiem ogolnie gra ale na wyswietlaczu nic nie ma tylko taki komunikat cant write string to comm aoraz airbag pasazera mi sie pali i nie idzie tego bledu skasowac
prosze o pomoc
Awatar u┼╝ytkownika
przez piotrassenior -  02 sty 2019, 16:35
 wielkopolskie
Powita─ç! W┼éa┼Ťnie jestem po zmianie radyjka wraz z modu┼éem gateway tak┼╝e podziel─Ö si─Ö swoj─ů opini─ů.
Pacjent - Golf V 2004rok, radio fabryczne RCD300 + gateway z ko┼äc├│wk─ů E.

Zakupiłem oryginalne radio RCD510 produkcji BLAUPUNKT nr. 3C8 035 195 wyprodukowane w Portugalii.
Obrazek

Zaopatrzyłem się także w nowszy moduł gateway aby ustrzec się "rozładowywania akumulatora". W moim przypadku jest to moduł: 1K0 907 530 S
Obrazek

Gateway wystarczy┼éo zamontowa─ç - 5min roboty oraz przekodowa─ç wszelkie ustawienia ze starego do nowego za pomoc─ů VCDS.
Wtyki antenowe rozebra┼éem i z┼éo┼╝y┼éem w jedn─ů podw├│jn─ů wtyczk─Ö fakra zakupion─ů w ASO VW i po problemie.
Nie polecam adapterów do wtyków fakra z allegro - kupiłem - nie przewodził sygnału, poszedł do kosza.

Tak finalnie prezentuje si─Ö w aucie :-)
Obrazek

Wizualnie jak dla mnie bomba. Co do funkcjonalno┼Ťci:
- tuner - zbiera stacje bdb, nie gubi fali, nie ma zakłóceń w odbieraniu itd. dźwięk niestety nie powala - brak głębokiego basu mnie rozczarowuje,
- czytnik SD - ┼Ťwietna sprawa, g┼é├│wnie dlatego wyb├│r pad┼é na RCD510, bardzo dobry d┼║wi─Ök i mocniejszy bas,
- zmieniarka 6CD - r├│wnie┼╝ ┼Ťwietna sprawa, bardzo dobry d┼║wi─Ök i mocniejszy bas,

Mógłbym rzec że jedynie ten dźwięk tunera mnie tutaj rozczarował, oprócz tego bajka i polecam :yes2:
przez bidziss -  25 sty 2019, 10:03
 ma┼éopolskie
Witam z g├│ry przepraszam jak nie tu zastanawiam si─Ö nad 510 tylko zastanawia mnie czy radio ma polskie menu

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

przez tberent -  25 sty 2019, 21:33
 ┼é├│dzkie
OEM nie by┼éo ale obok Wroc┼éawia wgrywaj─ů poprzez nadpisanie czeskiego

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Awatar u┼╝ytkownika
przez piotrassenior -  26 sty 2019, 1:16
 wielkopolskie
Generalnie spotka─ç RCD 510 w j─Özyku Polskim to cud ... tak jak pisze Kolega wy┼╝ej, tylko takie kombinacje wchodz─ů w gr─Ö.
Przyznam ┼╝e menu/obs┼éuga jest tak prosta ┼╝e zmiana j─Özyka jest niepotrzebna. Radio nie posiada funkcji nawigacji st─ůd j─Özyk ojczysty jest zb─Ödny - ┼╝eby si─Ö po┼éapa─ç o co chodzi we wszystkich opcjach potrzeba g├│ra 5 min ...

Przy okazji od razu odnios─Ö si─Ö do powy┼╝szej mojej wypowiedzi ...
piotrassenior pisze: ÔćĹ
02 sty 2019, 16:35
Mógłbym rzec że jedynie ten dźwięk tunera mnie tutaj rozczarował, oprócz tego bajka i polecam :yes2:
A więc, mamy osobne ustawienia dźwięku dla źródeł - czyli dla "TUNER" mamy osobne ustawienie, dla funkcji "media" czyli SC CARD itd też osobne ...
Skorygowałem - podbiłem znacznie bas oraz treeble w źródle "TUNER" i podczas słuchania radia faktycznie dźwięk leci już przyzwoity :yes2:

Z czyst─ů przyjemno┼Ťci─ů polecam ten model radia :ok:
Awatar u┼╝ytkownika
przez tequs -  22 lut 2019, 15:10
 ┼é├│dzkie
Problem w tym, ┼╝e to jest radio kt├│re chce zakupi─ç i nie mam fotki z ty┼éu, napisze do sprzedaj─ůcego.
#EDIT
Kupiłem rcd310, także nie ważne :pepsi:

Wys┼éane z iPhone za pomoc─ů Tapatalk
przez fantapc -  02 cze 2019, 22:35
 wielkopolskie
Witam, Panowie mam do Was pytanie odno┼Ťnie kostki ISO VW. Interesuje mnie dok┼éadnie pin nr 14- od czego on jest i za co odpowiada? Z g├│ry dzi─Öki za odpowied┼║
Awatar u┼╝ytkownika
przez Bambus9311 -  21 cze 2019, 2:17
 lubuskie
Witam was wszystkich :D

Zastanawiam się, nad tematem po użyciu opcji szukaj, nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.

Mianowicie zakupi┼éem ostatnio radio RCD510 wersja chi┼äczyk jak si─Ö okaza┼éo. Chodzi mi o to, czy kto┼Ť jest zorientowany na temat tego, co jest potrzebne lub, czy to, co znalaz┼éem w rodzimym kraju tego radia, b─Ödzie pasowa┼éo i czy wie kto┼Ť co za modu┼é telefonu, lub jaki inny b─Ödzie potrzebny do pod┼é─ůczenia telefonu przez bluetooth do niego.

Modułu telefonu w samochodzie nie mam kierownica bez multifunkcji i licznik z 1/2 fis w radiu po wejsci w "SETUP" jest bluetooth mode i w "MEDIA" pojawia się ikona bluetooth.

Czy z takim modu┼éem b─Öd─Ö si─Ö w stanie po┼é─ůczy─ç 1k8 035 730 z passata b6 bedzie pasowa┼é ? Bo mam na miejscu kompletny z wi─ůzk─ů

Kabel USB i AUX
https://s.click.aliexpress.com/e/bm6cKYgY

Moduł do kamery cofania
https://s.click.aliexpress.com/e/bCSxx2Be
Awatar u┼╝ytkownika
przez tomcio666 -  23 cze 2019, 23:52
 dolno┼Ťl─ůskie
Bambus9311 pisze: ÔćĹ
21 cze 2019, 2:17

Czy z takim modu┼éem b─Öd─Ö si─Ö w stanie po┼é─ůczy─ç 1k8 035 730 z passata b6 bedzie pasowa┼é ? Bo mam na miejscu kompletny z wi─ůzk─ů
U mnie modu┼é o takim symbolu hula i ┼é─ůczy si─Ö bez problemu z Huawei, a wcze┼Ťniej z LGK10.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29