Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By poek -  05 kwie 2012, 19:44
 śląskie
#68423
Problem w tym że takiej opcji nie mam. Dzisiaj zrobiłem test na HD2 z WinMobile... Też kiszka :/
Sprawdze jeszcze z innym telefonem i zobaczymy...
By bmarcinski -  04 gru 2012, 13:55
 pomorskie
#88196
poek pisze:
mwsoft pisze: Próbowałeś resetowac moduł jak Ci pisałem?
Jeszcze nie. Jutro się za to zabiorę :)

Jak sie resetuje zestaw - moduł bo tez mam problemy z połączeniem, za kazdym razem trzeba wybierac z listy w telefonie że ma sie połaczyc z vw. nie łaczy sie automatycznie mam SAMSUNG GALXY ACE 1, w ogole miałem problemy z parowaniem telefonu w kanale 77 wyskoczył dymek z dwoma podpowiedziami jakiś kod xxxxxxx Radio a po niżej kod xxxxxxx Radio/Nawigacja, posiadma radio RNS 300 + duzy MFA+ , bez kiery multi, coś musiałem nawalic w adaptacji bo tez grzebałem i teraz sie juz w ogóle nie chce łaczyć. :/ mam sterownik 3CO035729G + adapter bt. pomożecie
By Jolanda -  28 gru 2012, 9:50
 opolskie
#89612
Witam, mam od niedawnagolfika v i chcialbym korzystac z wszystkich udogodnien jakie ma. Golf V 1.9 tdi 105 km bluemotion . Czytam wasze posty i moje pytanie jest takie, jakiego modulu uzywacie do parowania z telefonem htc hd2 z antkiem ? Czy jest szansa na sparownie tego fona bo czytam ze jest problem , czy wystarczy aby raz sparowac telefon (pozyczyc adapter od znajomego) i bedzie wykrywany caly czas juz bez adaptera ? Przepraszam za chaos w pytaniach i dzieki za pomoc :)
By Jolanda -  31 gru 2012, 13:40
 opolskie
#89835
No tak sorki nie napisałem , mam fabryczny zestaw z uchwytem właśnie pod adapter, w kierownicy też znajduje sie przycisk ze słuchawką do bezpośredniego połączenia z telefonem. Pytanie jw., jak sparować HTC HD2 z adapterem(czy mogę pożyczyć czy muszę kupić, jeśli tak to jaki? )
Awatar użytkownika
By Mikas -  31 gru 2012, 15:23
 mazowieckie
#89841
Jolanda pisze:No tak sorki nie napisałem , mam fabryczny zestaw z uchwytem właśnie pod adapter, w kierownicy też znajduje sie przycisk ze słuchawką do bezpośredniego połączenia z telefonem. Pytanie jw., jak sparować HTC HD2 z adapterem(czy mogę pożyczyć czy muszę kupić, jeśli tak to jaki? )
jak masz fabryczny uchwyt na adapter to najlepiej kupić adapter uniwersalny, który łączy się przez bluetooth z wszystkimi telefonami (foto poniżej):

adapter Bluetooth TOUCH 3C0051435TA

http://img38.imageshack.us/img38/5161/mfdeq.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

A jak nie chcesz kupować adaptera to musisz wymienić moduł BT (ten pod siedzeniem pasażera) na nowszy model i wtedy masz sterowanie wszystkim na MFA
By Jolanda -  10 sty 2013, 9:22
 opolskie
#90363
Mikas czy wymieniając moduł BT wyjdzie taniej niż kupowanie adaptera Bluetooth TOUCH 3C0051435TA (czytałem ze kradną no i troszke kosztuje). Na jaki moduł musze wymienic i co sie z ta wymiana wiąże , czy tylko sam moduł wymieniam czy jeszcze cos musze zmieniac ? Czy sam dam rade wymienic taki modul czy musi to robic warsztat ? Dzieki za odpowiedz i sorki za dla niektorych lamerskie pytania :)
Awatar użytkownika
By Mikas -  10 sty 2013, 12:21
 mazowieckie
#90369
Jolanda pisze:Mikas czy wymieniając moduł BT wyjdzie taniej niż kupowanie adaptera Bluetooth TOUCH 3C0051435TA (czytałem ze kradną no i troszke kosztuje). Na jaki moduł musze wymienic i co sie z ta wymiana wiąże , czy tylko sam moduł wymieniam czy jeszcze cos musze zmieniac ? Czy sam dam rade wymienic taki modul czy musi to robic warsztat ? Dzieki za odpowiedz i sorki za dla niektorych lamerskie pytania :)
Zależy w jakiej cenie trafisz na allegro ten adapter bo one nie ukrywajmy są dosyć drogie (ja swój kupiłem za 499 zł nówkę).
Co do kradzieży - adapter przecież się zdejmuje i można go schować.

Ale za tą cenę spokojnie możesz już kupić nowy moduł.
Co do montażu i kodowania napisz do kolegi glodek z forum, on ostatnio montował nowy moduł. Może pomoże.
By Jolanda -  12 sty 2013, 9:04
 opolskie
#90464
Witam pożyczyłem adapter z passata do nokii bez bt (ten najtańszy: )). Telefon bez problemu wykrył zestaw i odwrotnie. Sterowanie tylko z telefonu (wybieranie numeru)z kierownicy słuchawka odbieranie i kończenie rozmowy no i głośniej ciszej. To chyba tyle co udało się z tym adapterem. Jedyny symbol na radiu (rns 300)to słuchawka. Gdzieś przeczytałem że po odpieciu adaptera zestaw będzie dalej działał (pamiętał sparowane telefony ), u mnie tego nie ma :( jak ktoś wie to proszę o pomoc. Podłączyłem mój htchd2 i samsunga sII .Moje pytanie to, czy warto kupować ten adapter czy raczej ten droższy z bt (co uzyskam dzięki tym z bt)będę miał książkę tel na radiu? Nie pytam o adapter z wyświetlaczem.
Awatar użytkownika
By Mikas -  12 sty 2013, 12:20
 mazowieckie
#90470
Jolanda pisze:Witam pożyczyłem adapter z passata do nokii bez bt (ten najtańszy: )). Telefon bez problemu wykrył zestaw i odwrotnie. Sterowanie tylko z telefonu (wybieranie numeru)z kierownicy słuchawka odbieranie i kończenie rozmowy no i głośniej ciszej. To chyba tyle co udało się z tym adapterem. Jedyny symbol na radiu (rns 300)to słuchawka. Gdzieś przeczytałem że po odpieciu adaptera zestaw będzie dalej działał (pamiętał sparowane telefony ), u mnie tego nie ma :( jak ktoś wie to proszę o pomoc. Podłączyłem mój htchd2 i samsunga sII .Moje pytanie to, czy warto kupować ten adapter czy raczej ten droższy z bt (co uzyskam dzięki tym z bt)będę miał książkę tel na radiu? Nie pytam o adapter z wyświetlaczem.
Jaki ten adapter z passata pożyczyłeś ?
Piszesz że to adapter do Noki bez BT, więc jak się połączył z telefonem ? Może to adapter starego typu, który pasował tylko do jednego telefonu
Obrazek

Ja też miałem RNS300 i podczas dzwonienia tylko wyświetlał się symbol słuchawki na radiu. Na RNS300 nie będziesz miał wyświetlania książki telefonicznej, jedynie jak zmienisz moduł BT to będzie Ci się wyświetlało na MFA.

Jak już chcesz kupić adapter to kupuj z BT będziesz mógł połączyć kilka telefonów na raz (10 telefonów można sparować) bardzo przydatna rzecz jak używasz więcej niż 1 telefon. No i na adapterze będziesz miał zapamiętaną książkę telefoniczną.
By Jolanda -  12 sty 2013, 14:22
 opolskie
#90479
To jest ten adapter http://adaptery.top-int.pl/?9,adapter-v ... -6820-7210" onclick="window.open(this.href);return false; . Cena jest super :D jak możesz sprawdzic to zobacz że adaptery z bt kosztują 300 zł wolałbym dolozyc i kupić ten z ekranem. Co mi daje zapisanie kontaktów jak nie wyswietlaja sie na radiu? Tutaj też polaczylem dwa fony ale nie sprawdzalem czy działają równocześnie . Ot i tyle co wiem na temat tego adatera :roll:
By Jolanda -  12 sty 2013, 15:22
 opolskie
#90488
dexter23pl pisze:No tylko skąd wziąś taki telefon pod taki stary adapter.
to juz prawie nie spotykane tematy te telefony,
Przecież napisałem z jakimi telefonami się widzi , u mnie to HTC hd 2 i samsung s II. Adapter wykorzystywany był do ładowania ja tego nie potrzebuj. Mój telefon leży na półce, wykorzystuje go tylko do wybrania numeru.
Awatar użytkownika
By Mikas -  12 sty 2013, 15:32
 mazowieckie
#90489
Jolanda pisze:To jest ten adapter http://adaptery.top-int.pl/?9,adapter-v ... -6820-7210" onclick="window.open(this.href);return false; . Cena jest super :D jak możesz sprawdzic to zobacz że adaptery z bt kosztują 300 zł wolałbym dolozyc i kupić ten z ekranem. Co mi daje zapisanie kontaktów jak nie wyswietlaja sie na radiu? Tutaj też polaczylem dwa fony ale nie sprawdzalem czy działają równocześnie . Ot i tyle co wiem na temat tego adatera :roll:
No ja od początku Ci piszę, że lepiej będzie jak kupisz ten dotykowy z ekranem, jak nie chcesz wymieniać modułu.
Mam ten adapter dotykowy i polecam !