Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By nasch -  09 lis 2012, 12:59
 -------
#86573
Z racji tego że ostatnio musiałem rozkodować navi i był z tym problem
ASO Magro - 300 zł i nie wiadomo czy się uda
podaje i mogę polecić człowieka który robi to "zdalnie"
Ok 1-2h masz kod sms po wcześniejszym wysłaniu email ze zdjęciem nr vin operacja kosztuje 35zł
nr tel 722171351 :)


mnie pomogło może komuś się przyda taki kontakt :)
By munio -  17 gru 2012, 13:12
 -------
#88966
witam możesz powiedzieć z tym rozkodowaniem trzeba wysłać
1 zdjęcie radia ?
2 num vin auta ?
czy o jakiś inny vin chodzi ?
a jakby to wyglądało jeżeli jest w aucie fabryczne radio,ale włożone z innego modelu
dzięki za rady,może masz mejla do tego Gościa od rokodowywania
Awatar użytkownika
By dark55 -  17 gru 2012, 15:08
 wielkopolskie
#88968
munio pisze:witam możesz powiedzieć z tym rozkodowaniem trzeba wysłać
1 zdjęcie radia ?
2 num vin auta ?
czy o jakiś inny vin chodzi ?
a jakby to wyglądało jeżeli jest w aucie fabryczne radio,ale włożone z innego modelu
dzięki za rady,może masz mejla do tego Gościa od rokodowywania
Witam ja korzystałem z rozkodowania u tego Pana wiec sprawa ma sie nastepujaco tu masz namiary
Pomoc z kodem do radia
FORD V SERIAL: VW
Kontakt:
Tel.: 722 171 351
e-mail: [email protected]
nr gg: 2094894

wysyłasz zdjecie z numerami radia nie żadnym vinem od auta
wpłacasz kase i masz kod lub nie
w moim przypadku w bazie nie było kodu ale Gosciu oddał kase jest uczciwy i w porzadku
nieraz sprawdza czy jest kod odrazu i moze ci go odrazu podać wiec musi miec dostep do jakies dobrej bazy ;)
By adek -  04 paź 2015, 22:01
 łódzkie
#195106
Trochę odgrzebię temat żeby nie tworzyć.

Macie jakąś sprawdzoną stronę / kontakt do osoby, gdzie w dobrej cenie odkoduję oryginalne radia (zazwyczaj VW z różnych lat 1din) ? Elektronik u mnie w mieście bierze 50-60zł za jedno radio, a jest to cena dość zaporowa według mnie. W necie pełno ofert, ale do żadnej tak na 100% nie jestem przekonany, szukam kogoś pewnego kto znajdzie dobry kod, żeby nie zablokować radia.

Druga kwestia na marginesie - ktoś wie na czym polega cały proces rozkodowania ? Rozumiem, że elektronik podpina pamięć pod jakiegoś BOXa, ale po numerach seryjnych radia ? Jest jakaś ogromna baza danych z płatnym dostępem lub dla pracowników ASO?
Awatar użytkownika
By Krzycho -  04 paź 2015, 23:20
 małopolskie
#195121
kod masz zapisany w pamięci radia... hmmm 50pln to dobra cena... jak chcesz mieć "taniej" zainwestuj w sprzęt i wiedzę...
By adek -  04 paź 2015, 23:39
 łódzkie
#195122
Krzycho pisze:kod masz zapisany w pamięci radia... hmmm 50pln to dobra cena... jak chcesz mieć "taniej" zainwestuj w sprzęt i wiedzę...
50zł to szczerze mówiąc średnia cena, biorąc pod uwagę fakt że w sieci widać oferty po 20-25zł , tutaj chłopaki pisali o 35zł. A że po prostu mogę mieć sporo takich radyjek za nieduże pieniądze, to rozważam rozpoczęcie małego 'handlu' bo na oryginalne modele o dziwo jest popyt.