Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  09 gru 2015, 21:52
 dolnośląskie
#204388
paku pisze:Czyli różnicy w podswietlaniu wyświetlacza bez i z wlaczonymi światłami w 310 nie ma,?
praktycznie jest ono niezauwazalne

Dodano po 1 minucie :
Cimek pisze: Dokładnie tak jak piszesz. Ewentualnie włącznik świateł jest podświetlony.
o dokładnie jeszcze to :)
przyciski w lampce sufitowej oraz przyciski szyb pomijam :)
By Bartas -  09 gru 2015, 21:58
 kujawsko-pomorskie
#204389
paku pisze:Czyli różnicy w podswietlaniu wyświetlacza bez i z wlaczonymi światłami w 310 nie ma,?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Jest i to duza zalezy od ustawien jasnosci w radiu.
Awatar użytkownika
By andre1992 -  09 gru 2015, 23:41
 wielkopolskie
#204406
Od siebie powiem odnośnie pomiarów:

0,20 A zmierzone fakt-utrzymuje się przez długi czas. Po pół godziny wykonywania pomiaru spada do 0A poboru prądu.Dziękuję :ok: a ja męczyłem się z wykładaniem wszystkich bezpieczników-niepotrzebnie
w wcześniejszym samochodzie tak nie miałem :idea:
Awatar użytkownika
By andre1992 -  10 gru 2015, 15:04
 wielkopolskie
#204512
A czy w naszym RCD 310 da radę jakoś połączyć się z telefonem za pomocą funkcji bluetooth ? Jest taka opcja w radiu, fajnie było by móc puszczać muzykę przez telefon :cool:
Awatar użytkownika
By qbq903 -  13 gru 2015, 9:33
 dolnośląskie
#204920
Chcę zamienić swoje RCD300 na RCD310 (zależy mi głównie na usb).
Czy mogę je przełożyć tylko 1:1 i zachowam możliwość obsługi z kierownicy?
Widziałem na aukcjach kilka sztuk za rozsądne pieniądze, niby sprzedają razem z kodem PIN i wszystko jest "super" ale nie wiem jak będzie się sprawować radio po włożeniu do auta, czy nie trzeba mu czegoś zakodować itp.
Jeżeli są jakiekolwiek problemy to już chyba lepiej kupię sobie jakieś radio innej firmy 1DIN z bt itd.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  13 gru 2015, 10:52
 śląskie
#204930
A-R-T-U-R pisze:1. Musisz sprawdzic jaki masz gateway jak ponizej koncowki z literka L to musisz zmienic
2. Musisz zmienic koncowki antenowe lub rozebrac te co sa i zabezpieczyc je przed zsunieciem
3. Odpowiednie kodowanie (o ile mnie pamiec nie myli to cos sie koduje)

Cieszysz sie nowym radiem i lepszym dzwiekiem
dokładnie...
Jeszcze do rcd310 musisz dokupić media-in pod usb bo samo radio w sobie go nie posiada.
Chyba że zwykłe aux podłączysz to tak.
Awatar użytkownika
By Szyna087 -  14 gru 2015, 16:07
 warmińsko-mazurskie
#205186
qbq903 pisze:
PinkFloyd pisze:a na chińczyku VW nawet na USB.
Rozumiem, że chodzi o jakąś chińską podróbę oryginalnego radia VW?
tylko gateway do wymiany :oczko:
jeszcze jest opcja RCN210 jest USB,SD i nawet niektóre mają wbudowany Bluetooth i nie trzeba zmieniać gateway'a
Awatar użytkownika
By qbq903 -  14 gru 2015, 18:06
 dolnośląskie
#205209
Czyli jak założe RCN210 z Bluetooth to oprócz SD/USB zyskam możliwość wykonywania połączeń?
Nie będę musiał wymieniać żadnego innego elementu w aucie?

Brakuje mi jakiegoś zestawienia które radio ma jakie wymagania sprzętowe i czym się charakteryzuje - ciężko doktoryzować się z każdego radia i szukać tego idealnego, tym bardziej, że pewnie różne modele mają różne cechy specyficzne (tak jak wymiana np. gateway'a do ww. modelu chińskiego).
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 31