Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Tomik00 -  24 mar 2016, 18:32
 mazowieckie
#221424
to jest wersja 11.6.0 którą wersję zainstalować? W "Installation list" mogę jedynie dodawać poszczególne funkcje jak wspomniane wcześniej "Digital"
By Chester -  31 mar 2016, 23:35
 śląskie
#222467
Witam,

Panowie czy ktoś z Was próbował przelutować diody w radiu z białym podświetleniem na czerwone? Bo wiem że takie wersje radia wychodziły dla seata... Wiecie gdzie można takie wychaczyć?

Z góry dzięki :super:
Awatar użytkownika
By manki -  04 kwie 2016, 1:58
 śląskie
#222927
Panowie kupiłem pod rcd310 adapter rca,odpalam auto radio się wyłącza i wali basem,włączę zapłon ( włącza się wzmacniacz) wyłącze radio i wali basem,wyzwolenie na wzmacniacz mam z bezpieczników ( po włączeniu zapłonu) masa i plus z kostki radia,podłączyłem osobno plus na adapter rca z bezpieczników, potem masa z karoserii i dalej to samo,Nie próbowałem za jednym razem masy i plusa poza kostką radia bo nie miałem tyle kabla ale wydaje mi się że to nie to jest problemem,więc co się dzieje?wszystko podłączone tak jak producent zaleca przy szynie can a bass wali tak że można paść na zawał...

pozdro
By MichuVW -  10 maja 2016, 15:08
 łódzkie
#227596
Witam witam.

To prawda że rcd 310 w golfach VI było przypisywane do konkretnego auta i nie dostawało się kodu do niego?
Mam okazję kupić 310 w idealnym stanie (4miesieczne auto) tylko że nie ma kodu i nie wiem czy radio kradzione czy faktycznie tak jest..
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  10 maja 2016, 15:12
 dolnośląskie
#227598
MichuVW pisze:Witam witam.

To prawda że rcd 310 w golfach VI było przypisywane do konkretnego auta i nie dostawało się kodu do niego?
Mam okazję kupić 310 w idealnym stanie (4miesieczne auto) tylko że nie ma kodu i nie wiem czy radio kradzione czy faktycznie tak jest..
to niech sprzedający załatwi kod z ASO i po kłopocie
By MichuVW -  10 maja 2016, 16:00
 łódzkie
#227599
A-R-T-U-R pisze:
MichuVW pisze:Witam witam.

To prawda że rcd 310 w golfach VI było przypisywane do konkretnego auta i nie dostawało się kodu do niego?
Mam okazję kupić 310 w idealnym stanie (4miesieczne auto) tylko że nie ma kodu i nie wiem czy radio kradzione czy faktycznie tak jest..
to niech sprzedający załatwi kod z ASO mi po kłopocie
Mówił że to koszt około 120zl
Nie mam pojęcia jak to możliwe, radio powinno mieć kod przecież...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  10 maja 2016, 16:03
 dolnośląskie
#227602
MichuVW pisze:
A-R-T-U-R pisze:
MichuVW pisze:Witam witam.

To prawda że rcd 310 w golfach VI było przypisywane do konkretnego auta i nie dostawało się kodu do niego?
Mam okazję kupić 310 w idealnym stanie (4miesieczne auto) tylko że nie ma kodu i nie wiem czy radio kradzione czy faktycznie tak jest..
to niech sprzedający załatwi kod z ASO mi po kłopocie
Mówił że to koszt około 120zl
Nie mam pojęcia jak to możliwe, radio powinno mieć kod przecież...
no ale w czym jest problem?? kupujesz radio to musisz mieć kod aby je odpalić w aucie. bez kodu to możesz je sobie na półkę w pokoju postawić ;-)
Awatar użytkownika
By pkor -  11 maja 2016, 6:39
 dolnośląskie
#227650
MichuVW pisze:Witam witam.

To prawda że rcd 310 w golfach VI było przypisywane do konkretnego auta i nie dostawało się kodu do niego?
Mam okazję kupić 310 w idealnym stanie (4miesieczne auto) tylko że nie ma kodu i nie wiem czy radio kradzione czy faktycznie tak jest..
mój RCD 310 lata bez kodu odkąd kupiłem, ostatnio nawet wyjąłem aku na pół dnia i nie wołał kodu ;)
Awatar użytkownika
By jihaad -  11 maja 2016, 6:46
 dolnośląskie
#227651
MichuVW pisze:
A-R-T-U-R pisze:
MichuVW pisze:Witam witam.

To prawda że rcd 310 w golfach VI było przypisywane do konkretnego auta i nie dostawało się kodu do niego?
Tak chyba właśnie jest. Montując je w innym aucie poprosi o kod.
Awatar użytkownika
By lukasboss -  19 maja 2016, 14:32
 pomorskie
#228513
Jak wyżej napisaliście w aucie do którego było przypisane nawet po odłączeniu aku nie woła o kod natomiast w innym aucie już tak. Za kod w ASO (auto u nich kupione jako nowe) zażądali ode mnie 150 zł :ireful: . a przy kupnie do auta kodu nie dają... Na olx gość wyciąga prawdopodobnie z bazy ASO kod za 80 zł.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 31