Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  14 gru 2015, 18:48
 zachodniopomorskie
#205215
qbq903 pisze:Czyli jak założe RCN210 z Bluetooth to oprócz SD/USB zyskam możliwość wykonywania połączeń?
Nie będę musiał wymieniać żadnego innego elementu w aucie?

Brakuje mi jakiegoś zestawienia które radio ma jakie wymagania sprzętowe i czym się charakteryzuje - ciężko doktoryzować się z każdego radia i szukać tego idealnego, tym bardziej, że pewnie różne modele mają różne cechy specyficzne (tak jak wymiana np. gateway'a do ww. modelu chińskiego).
Gateway wymieniasz jak masz auto przed 07.2007r. Czyli Gateway z literka niższą niż L, chyba ze ktos juz wymieniał.
By wuwok -  14 sty 2016, 20:47
 małopolskie
#210312
Ja zainstalowałem rcd 310 i w getway odznaczyłem radio..ciekawe czy rozładuje mi akumulator:) Golfik z 2005 a get z końcówką E

Panowie gdzie znajdę instrukcje obsługi radia RCD 310??
Awatar użytkownika
By Kuki -  04 mar 2016, 0:21
 śląskie
#218339
wuwok pisze:Ja zainstalowałem rcd 310 i w getway odznaczyłem radio..ciekawe czy rozładuje mi akumulator:) Golfik z 2005 a get z końcówką E

Panowie gdzie znajdę instrukcje obsługi radia RCD 310??
Wujek Goo nie ma.. ?
gop_8 pisze:Czy ktoś z Was koledzy orientuje się jaki jest numer wtyczki 2x fakra, żeby móc taką zakupić w ASO przy przesiadce na rcd310?
Radio bez problemu zadziała też bez adaptera, po zdjęciu osłonki spokojnie wtyki trzymają się w gniazdkach. Adapter do kupienia na Alle za +- 20zł
Awatar użytkownika
By jihaad -  04 mar 2016, 7:42
 dolnośląskie
#218346
Ja spiłowałem lekko obudowy wtyczek i zmieściły się.
By gop_8 -  04 mar 2016, 8:00
 zachodniopomorskie
#218347
Dzięki za odpowiedzi. Ja wyjąłem obudowy plastikowe i włożyłem bez nich. Trzyma się to całkiem nieźle. O adapterze wiem. Chciałem jednak zakupić samą plastikową wtyczkę 2xFAKRA. W związku z tym zapytałem o oryginalny numer tej części. Czy ktoś go zna?:-)
Awatar użytkownika
By Bartolomeo171 -  21 mar 2016, 8:48
 wielkopolskie
#220846
Chłopaki! może tu mi podpowiecie!
Mam RCD310, jakiś czas temu zdarzyło się, że podczas jazdy odtwarzana płyta zaczęła szumieć i trzeszczeć jakby to było radio które gubi zasięg. potem dłuższy czas było OK. Teraz sytuacja wygląda tak, że chcę wymienić płytę, klikam eject, płyta wyjeżdża. Na wyświetlaczu pokazuje się nadal "CD IN"(że płyta jest w środku) nowej płyty nie idzie włożyć, coś stawia opór. Po kilku - kilkunastu minutach znika "CD IN" i mogę włożyć płytę jednakże pokazuje wtedy albo ERROR check CD albo ERROR service czy jakoś tak i płyta wyjeżdża. Następnego dnia rano mogę normalnie włożyć płytę i od pierwszego "strzała" ją odpala. HELP! :-/
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  21 mar 2016, 8:52
 zachodniopomorskie
#220850
Bartolomeo171 pisze:Chłopaki! może tu mi podpowiecie!
Mam RCD310, jakiś czas temu zdarzyło się, że podczas jazdy odtwarzana płyta zaczęła szumieć i trzeszczeć jakby to było radio które gubi zasięg. potem dłuższy czas było OK. Teraz sytuacja wygląda tak, że chcę wymienić płytę, klikam eject, płyta wyjeżdża. Na wyświetlaczu pokazuje się nadal "CD IN"(że płyta jest w środku) nowej płyty nie idzie włożyć, coś stawia opór. Po kilku - kilkunastu minutach znika "CD IN" i mogę włożyć płytę jednakże pokazuje wtedy albo ERROR check CD albo ERROR service czy jakoś tak i płyta wyjeżdża. Następnego dnia rano mogę normalnie włożyć płytę i od pierwszego "strzała" ją odpala. HELP! :-/
Mnie wkurzało ze czasami mechanizm jest czuły na zabrudzenia płyty. Założyłem do rcd 310 media ina na usb i już płyt nie używam.
By Tomik00 -  24 mar 2016, 17:58
 mazowieckie
#221415
Dzięki udało się, ale jak chcę pokodować gatewaya to mam tylko widok bitów bez opisów. Na poprzednim wszystko było z opisem. Da się to zmienić? Ewentualnie co znaczą poszczególne bity?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016, 18:28 przez Tomik00, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 31